Skoči na vsebino

TC Motoshop


.T.

Priporočene objave

Zgleda da moj primek nekomu ugaja,saj sem vedno lepo postrežen,je pa res da vedno zahtevam istega prodajalca,če ga ni pridem raje drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med strankami, kupci se ne dela razlike....če osnovne filozofije prodaje ne razumeš, potem imaš velikoooo srečo da še delaš sploh

sicer pa danes je itak samo še popust pomemben, tudi če s popustom zadevo preplačaš je vseen, glavn da si faca k si dobu popust :BUA:

še dobr da je folk tko naiven kot je ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:  :yea1: Leta 2008 sem pri njih kupil odlične tcx škornje. Po 200.000 prevoženih km sem letos sklenil, da nabavim nove. Poklical sem  v trgovino in  vprašal, če imajo še tak model in tako št in  sem se zmenil, da jih vzamem. Drugi dan sem škornje prejel na moj naslov.

Skratka,  :bike:  :bike: pohvala teamu  TC MOTOSHOP.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:  :yea1: Leta 2008 sem pri njih kupil odlične tcx škornje. Po 200.000 prevoženih km sem letos sklenil, da nabavim nove. Poklical sem  v trgovino in  vprašal, če imajo še tak model in tako št in  sem se zmenil, da jih vzamem. Drugi dan sem škornje prejel na moj naslov.

Skratka,  :bike:  :bike: pohvala teamu  TC MOTOSHOP.

To me pa res zanima, kako ti znese čez 30.000km na sezono naredit?!  :smoke:   A delaš pri Adriatic Moto Tours?

Resno sprašujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To me pa res zanima, kako ti znese čez 30.000km na sezono naredit?!  :smoke:   A delaš pri Adriatic Moto Tours?

Resno sprašujem...

 

Saj je vseeno, a bom vseeno stegnil jezik...

Ko je njega let v prometu veljal sistem "par-nepar" (morda boste pokopčali, za kaj gre) sem s Suzuki 1000 GS naredil v letu 1979 nekaj manj kot 28.000 km - pa se vsak drugi dan nisi smel peljati!!

Torej se lahko tudi danes prevozi malo več kilometrov od povprečja.

Pa še tole... Pred nekaj leti (sva) sem že do februarja "obrnil" 11.000 kilometrov. Včasih gre. Včasih pa počas'... Saj veš, kako je pel J. Košir...

 

Čeprav gre za šoferja z osebnim avtom, pa še ta podatek.

Dve moji stari stranki sta s Hondo prevozila v enem letu; Eden 195.00 km. Drugi 197.000 kilometrov

Lepa cifra ne!! Včasih gre - enim pa do boga ne! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi reku, da se je zapeljal do TC-ja in pogledal, če imajo škornje in rekel, naj mu jih pošljejo, ter naslednji dan šel preverit v TC, če so mu jih poslal, bi mu verjel na besedo :lol1: JE pa tako, imam znanca, ki nima drugega prevoznega sredstva, kot motor in se vozi z njim v službo, v trgovino, skozi celo leto, po dežju in snegu, možno je, ker on jih nardi okoli 40kkm na leto :grim  Jest se takim ljudem :notworthy: , zato vsa ćast :grim

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vseeno, a bom vseeno stegnil jezik...

Ko je njega let v prometu veljal sistem "par-nepar" (morda boste pokopčali, za kaj gre) sem s Suzuki 1000 GS naredil v letu 1979 nekaj manj kot 28.000 km - pa se vsak drugi dan nisi smel peljati!!

Torej se lahko tudi danes prevozi......

samo bravo. avto/ceste so ble redke, motorji - sploh 1000 - se bolj pa se vse bone v familiji si moral pobrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sej vem da se da....če maš tako službo, če ni familije in razne obveznosti z njo, če nimaš drugih hobijev....če ti je pa edino prevozno sredstvo, pa sploh....

 

Ti "moto rider" si se pa že na svet pripeljal na dveh kolesih!  :OK:

 

Ampak tole je za drugo temo...

 

Skratka.....TC-motoshop je včasih hit, včasih pa počas....  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi reku, da se je zapeljal do TC-ja in pogledal, če imajo škornje in rekel, naj mu jih pošljejo, ter naslednji dan šel preverit v TC, če so mu jih poslal, bi mu verjel na besedo :lol1: JE pa tako, imam znanca, ki nima drugega prevoznega sredstva, kot motor in se vozi z njim v službo, v trgovino, skozi celo leto, po dežju in snegu, možno je, ker on jih nardi okoli 40kkm na leto :grim  Jest se takim ljudem :notworthy: , zato vsa ćast :grim

:yea1: Vsak od nas ima v vsaki uri 60min časa in se sam lahko odloči, kaj bo počel v tem času. Jaz imam motor :bike:  :bike:  za veselje, v službo hodim peš! Seveda mi ostane še vedno nekaj časa za bicikel in kakšen izlet z avtom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vseeno, a bom vseeno stegnil jezik...

Ko je njega let v prometu veljal sistem "par-nepar" (morda boste pokopčali, za kaj gre) sem s Suzuki 1000 GS naredil v letu 1979 nekaj manj kot 28.000 km - pa se vsak drugi dan nisi smel peljati!!

Torej se lahko tudi danes prevozi malo več kilometrov od povprečja.

Pa še tole... Pred nekaj leti (sva) sem že do februarja "obrnil" 11.000 kilometrov. Včasih gre. Včasih pa počas'... Saj veš, kako je pel J. Košir...

 

Čeprav gre za šoferja z osebnim avtom, pa še ta podatek.

Dve moji stari stranki sta s Hondo prevozila v enem letu; Eden 195.00 km. Drugi 197.000 kilometrov

Lepa cifra ne!! Včasih gre - enim pa do boga ne! :hmm:

Bom mal piker in off topic......ja enim ne gre Miran pa bi radi,saj v naši kuri če cel mesec pošteno delaš ne dobiš dovolj za preživetje kaj šele za nabiranje km in uživanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Čeprav gre za šoferja z osebnim avtom, pa še ta podatek.

Dve moji stari stranki sta s Hondo prevozila v enem letu; Eden 195.00 km. Drugi 197.000 kilometrov

Lepa cifra ne!! Včasih gre - enim pa do boga ne! :hmm:

Govoriš o avtu Hondi ali motorju? Če je z avtom, to ni lepa cifra ampak muka, ki jo preživlja kak trgovski potnik. Če je z motorjem, je še večja muka..

TC so fajn, sploh šef je faca in ta prav motorist.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je muka, sej to je samo mau vec k 500km na dan, vsak dan.... :grim Pa se lahko se tolk rad vozis, pa te mine ze zdavnej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom mal piker in off topic......ja enim ne gre Miran pa bi radi,saj v naši kuri če cel mesec pošteno delaš ne dobiš dovolj za preživetje kaj šele za nabiranje km in uživanje!

 

Nič nisi piker. Realen si!

Socializem je bil za motoriste "šit!" Po drugi strani, je bila pa tista obvezna sociala zakon. Ampak se meni po njega časih nič ne kolca, čeprav preklinjam zdajšnje vlade in barabe, kakor vsi! :angry:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

Dve moji stari stranki sta s Hondo prevozila v enem letu; Eden 195.00 km. Drugi 197.000 kilometrov

.....

Moj rekord je bil v 4 mesecih narest 86.000 KM pa sm mel filing, da živim v avtu.

 

ps. v avtu nism mel radia

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v TC sta zlo prijazna dva mlajsa manjsa. En je iz crnomlja 1 je lj, starejsi primerki so bolj po vremenu. :) Tud Rade kadar se prikaze je zmeri nasmejan. Verjetno zato ker mu gre dobr!!

Zmeri mi dajo 10 al 20 off, samo pri njihovih cifrah to pride pol -5% normalnih.

glede 200k/leto se mi pa slis 550/dan, tud za bozic! mal prehuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš služben kombi je delal na dan 1.100km, petkrat na teden. Vsak dan ob 4h zjutraj v Nemčijo in nazaj, ob 14h pa Italijo in nazaj. Kar nekaj časa je vozil samo en s.p. voznik, ker si je želel zaslužiti čim več, potem smo zaradi varnosti raje uvedli dva. Kombi je imel blokado na 110km/h, vozilo se je s hitrostjo 100km/h.

 

A ja, da ne pozabim. TC je O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,mogoče bi šlo 500km na dan po avtocesti,nikakor pa ne po regionalnih ob upoštevanju predpisov.

S TC zaenkrat dobre izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ko je njega let v prometu veljal sistem "par-nepar" (morda boste pokopčali, za kaj gre) sem s Suzuki 1000 GS naredil v letu 1979 nekaj manj kot 28.000 km - pa se vsak drugi dan nisi smel peljati!!

MR tole pa ne bo držalo....par nepar je blo nekaj let pozneje

 

 leta 79 po končanem šolanju, poleti sem z Mz - 250 v enem mesecu zvozu 8.000 Km - samo tule okoli...

 

z TCzadovoljen ...pred 8 leti tegale sesalca vzel pri njih, pa še kaj druzga pozneje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri par-nepar se nisi mogel peljati samo en dan na teden, če se prav spomnim. Mislim, da je bilo torek ali četrtek.

Je pa res bilo l.79.

 

Pri TC sem l.98 kupil Givi kovčke za VFRko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MR tole pa ne bo držalo....par nepar je blo nekaj let pozneje

 

 leta 79 po končanem šolanju, poleti sem z Mz - 250 v enem mesecu zvozu 8.000 Km - samo tule okoli...

 

z TCzadovoljen ...pred 8 leti tegale sesalca vzel pri njih, pa še kaj druzga pozneje :D

 

dotem!

Ne bom trdil!

Vem pa, da je bilo to v letu, ko je Matjaž Hladnik v Lovranu snemal  film z naslovom "Ubij me nežno" kjer sva imela s Havlina Maretom (kot vem, danes priznanim okulistom v Lj.) tudi solo vožnji - kar pa niti ni pomembno.

To je bil prvi vikend (okoli prvega maja tega leta - mislim, da '79). To pa zagotovo, ker sem imel takrat rdeč Suzuki GS 1000. Mare pa črno Hondo CB 550

Samo povem - v bistvu mi je popolnoma vseeno. Če bi se rad pogovarjal, sem pa za pijačo. Takoj!! Resno mislim. :worship:

Pa vesel december vsem k' vas poznam!! :010

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!