Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Men so se samo enkrat zamerl in je bilo dovolj, da se mi ne bojo nikol vec     :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni tudi vedno,toda nazadnje ko nibilo Bojana pa naročim nekemu Vinčiju al neki podobnega,pa ista zgodba ,ni klica ni robe ni nič teeemaaa bom poklical bojčija da jim da mal vetra :P

A je ze prisel nazaj? Me ze kak mesec ni bilo tam pa nisem na tekocem z njihovo trenutno sestavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je je, vceri mi je prodau neki pa kruncu okol mene.

Kva je z mopedom padu al kaj?

Ma ne. Smučarija.Sem ga zadnjič sreču . Je reku ,da je motor 100x bolj varn kot smučke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne. Smučarija.Sem ga zadnjič sreču . Je reku ,da je motor 100x bolj varn kot smučke :grim

Ne bom vec smucal. Manj pa tud' ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem bil ponovno v TCju in sem se najedel zarečenega kruha. Kljub priokusu zadnjega občutka da imajo nekateri osebki v tej trgovini bogovske značilnosti sem odšel zadovoljen, je pa res da me je postregel prodajalec, ki je bil vsakič ne glede na situacijo prijazen in tako je bilo tudi ob tem obisku. Celo nekateri ostali prodajalci so bili prijazni in ustrežljivi ... Sem pa opazil pogled enega ki me je dobesedno ubijal z očmi (z njim sva imela spor). In ko sedaj razmišljam o vsem skupaj pravzaprav niti niso tako slabi razen tega enega dotičnega prodajalca ki pa meče tako slabo luč na celotno trgovino, da imaš občutek, da so vsi slabi tam notri. Na čase imam občutek da je on celo lastnik ker mu nihče nič ne zine pa ni tak samo do mene.

Mislim da jih bom še obiskal le tega osebka se bom izogibal, ker je antipatija očitno obojestranska. Mogoče pa mu kdaj prinesem kavo in ga omehčam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko na dan otvoritve sezone zopet pričakujemo 30% popuste?

 

Na dan dogodka boste vsi kupci v naši trgovini TC MOTOSHOP deležni ugodnosti!

 

To je vsa kar piše na njihovi strani. Pokliči v torek po praznikih pa vprašaj in poročaj.

 

http://www.tc-motoshop.si/si/otvoritev-sezone-1015-d127.shtml

Popravljeno . Popravil Lokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nevem pa ce bo veljaven popust na ze znizane kose... torej dost majo stvari ki jim pise znizano napr. -20... bo pol loh dobit tisti dan tisti izdelek -50?... to bo ksn maus vedu k je veckt tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popusti se ne seštevajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nevem pa ce bo veljaven popust na ze znizane kose... torej dost majo stvari ki jim pise znizano napr. -20... bo pol loh dobit tisti dan tisti izdelek -50?... to bo ksn maus vedu k je veckt tam :)

 

Popusti se ponavadi ne seštevajo ampak imaš lahko na 20% še dodatnih 30% popusta kar ni 50% ampak 44% popusta (tržna varka)

 

OBRAZLOŽITEV:

imaš rokavice za 100€

Popust na rokavice je 100€ - 20% = 80€

Dodatni popust (in ne seštevanje popustov) se šteje na 80€ torej 80€ - 30% = 56€

56€ pa je -44% od 100€

 

Tako obračunavajo vse trgovine. Ne pišem tega zato, da bi vam nekaj pametoval, ampak zato, da ne bo kdo kdaj presenečen ko bo dobil račun višji od pričakovanega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej js mam ogledane skornje ki so ze kao znizani :) in ce bo se mal dodatno znizan bo pa ze kr normalna cena.. will se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti (kakor je meni znano) bo tako kot za novo leto 30%. Kot je rekel kmet, se popusti ne sestevajo torej pricakujem, da za izdelke, ki so ze znizani, ne bomo dobili vec popusta. Se pa splaca za kaksne druge stvari, npr nosilci kovckov, centralno stojalo, kovcki, torbe,... Tekstil in celade so (zal) v vecini ze tako ali tako znizane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je popust 30% veljal izključno na POLNO ceno artikla in ne na npr. -20% znižano ceno taistega. Torej 100 (v akciji 80) = 70. Da ne bo razočaranj.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti (kakor je meni znano) bo tako kot za novo leto 30%. Kot je rekel kmet, se popusti ne sestevajo torej pricakujem, da za izdelke, ki so ze znizani, ne bomo dobili vec popusta. Se pa splaca za kaksne druge stvari, npr nosilci kovckov, centralno stojalo, kovcki, torbe,... Tekstil in celade so (zal) v vecini ze tako ali tako znizane.

Če so zdej nekatere stvari že znižane 20 %, bodo pol 30 % kakor vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. 30% popusta je glede na polno ceno. Vsaj tako je bilo ponavadi. In tudi drugje, kjer imajo podobne akcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popusti se seštevajo, tako kot pri zavarovanju :kva2:

 

Zbirajte kupone od tcja, pa boste kmal pršli na -110% off :grim

 

:smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak .. js pridem s petimi kuponi po 30 % ... naberem full robe, pa še 50 % vrednosti nakupljene robe dobim v kešu  ... :smoke:

 

ej folk .. đouk noooo :lol1:

 

popusti se ne seštevajo ... js to na kuponu piše ... al ne :?

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!