Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Včeraj "skočil" po neko malenkost v TC. Kot vedno tudi tokrat lahko samo pohvalim. Naročil po mailu in v predvidenem roku bil obveščen o prispeli pošilki.

Še se vrnem.

Mirč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razliko od prejšnjih komentarjev, bo tokrat pohvala.... predvsem Bojanu, na fer in korektnem svetovanju.... kljub temu, da sem si ogledal dražje rokavice, mi je prodal tiste cenejše (in to tudi konkretno utemeljil zakaj).... 

 

Tri tedne nazaj, kljub ferdirbani nogi, se vstal, postregel, debata... volk sit in koza cela!

 

Zame so taki prodajalci kot je Bojan 1A! Meče dobro luč ne samo na sebe, ampak na celo podjetje in prav zaradi njega, se bom še vračal k TCju!

 

lp,

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tudi jaz bi rabu kakšnga če se komu valja in ga ne rabi, lahko je tudi za bs :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tako, da teli boni veljajo do konec februarja oz. nekej podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tako, da teli boni veljajo do konec februarja oz. nekej podobnega?

Do 20.1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moja izkušnja. Kupoval sem čevlje in ker imam številko 49 sem vedel,da me čaka težavno delo. Prvo sem šel v Labo zaradi nasveta od prijatelja, ki kupuje tam. Pridem tja, vidim da je neka mlada prodajalka, pozdravi, vpraša kaj želim, povem želje, pokaže kaj imajo, ko rečem za številko pa reče ni nič. Ni niti možnosti naročiti, ne ve kdaj dobijo novo pošiljko (to vem, da ponavadi prodajalci ne morejo vedeti). Okej pa nič, grem v TC. Pridem tja, bili so en starejši moški ter trije mlajši. En od mlajših se je zunaj pred trgovini matral z enim motorjem, ki mu ga je pripeljala stranka. Okej, tega bom pustil na miru, grem notri. Takoj do čevljev. Pride do mene starejši moški, povem mu, kaj želim, svetuje kateri so primerni. Povem številko, malce pomisli, reče kar z menoj do računalnika,tam mi kaže katere ima na zalogi za mojo številko noge. Izberem ene, nakar pove mlajšemu da jih naj prinese. Probal, bile super, kupil. No, ena stvar mi je bila pa tukaj čudna, ta starejši je vsem mlajšim ukazoval, naredi to, naredi tisto, vmes odšel drugam...na momente preveč jim je preveč glasno ukazoval. Ne vem, do mene kot do stranke je bil korekten, mogoče bi pričakoval več ukvarjanja z menoj in manj z njimi..zgleda je pri njih tak sistem prodaje,kaj jaz vem. Kot da jim ne zaupa, meni bi bilo kar težko delati z tako osebo.  Nasljednji nakup bo čelada, če bo pri njih pa ne vem, čeprav izbire imajo res veliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arzen, valjda bo šef pošiljal mularijo po robo gor po štengah... A misliš, da bo sam šetal gor pa dol ...

Ti ga pa tut pihneš no.... Važno, da si dobil svoje plavutke, sedaj pa samo še nekaj za na glavohelmet.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Arzen pravi:

Moja izkušnja. Kupoval sem čevlje in ker imam številko 49 sem vedel,da me čaka težavno delo. Prvo sem šel v Labo zaradi nasveta od prijatelja, ki kupuje tam. Pridem tja, vidim da je neka mlada prodajalka, pozdravi, vpraša kaj želim, povem želje, pokaže kaj imajo, ko rečem za številko pa reče ni nič. Ni niti možnosti naročiti, ne ve kdaj dobijo novo pošiljko (to vem, da ponavadi prodajalci ne morejo vedeti). Okej pa nič, grem v TC. Pridem tja, bili so en starejši moški ter trije mlajši. En od mlajših se je zunaj pred trgovini matral z enim motorjem, ki mu ga je pripeljala stranka. Okej, tega bom pustil na miru, grem notri. Takoj do čevljev. Pride do mene starejši moški, povem mu, kaj želim, svetuje kateri so primerni. Povem številko, malce pomisli, reče kar z menoj do računalnika,tam mi kaže katere ima na zalogi za mojo številko noge. Izberem ene, nakar pove mlajšemu da jih naj prinese. Probal, bile super, kupil. No, ena stvar mi je bila pa tukaj čudna, ta starejši je vsem mlajšim ukazoval, naredi to, naredi tisto, vmes odšel drugam...na momente preveč jim je preveč glasno ukazoval. Ne vem, do mene kot do stranke je bil korekten, mogoče bi pričakoval več ukvarjanja z menoj in manj z njimi..zgleda je pri njih tak sistem prodaje,kaj jaz vem. Kot da jim ne zaupa, meni bi bilo kar težko delati z tako osebo.  Nasljednji nakup bo čelada, če bo pri njih pa ne vem, čeprav izbire imajo res veliko. 

Drži se tega starega možakarja Bojana , tip je car v tej trgovini in vodja prodaje ali nekaj takšnega . Ni samo prodajalec temveč tudi dolgoletni motorist z veliko izkušnjami . Sam osebno ne želim ,da me streže nobeden drug razen on . Ko kaj rabim ga pokličem in pridem , če ga ni ne grem v TC , grem rajši drugam .......

Sam 49:eek:  ti sploh smučk zdaj pozimi ne potrebuješ :P

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Sam 49:eek:  ti sploh smučk zdaj pozimi ne potrebuješ :P

Jeba je kupovat obuvala za 49  :blush:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Jeba je kupovat obuvala za 49  :blush:

No ma pa druge prednosti ,sej možakar ni rastu vrjetno samo v stopala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

No ma pa druge prednosti ,sej možakar ni rastu vrjetno samo v stopala :D

Dobr, da so gume raztegljive ja ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Eno vprašanje..

A ste letos dobili voščilnice/bone za 30% popust iz TCja? Jaz nisem nič dobil, enako kolega, prej vsako leto vedno. S tem, da sva letos oba kar nekaj denarja pustila tam..

Mogoče letos ni akcije?

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moral bi dobiti sms, če imajo tvojo številko. Akcije imajo odlične in če si v njihovem računalniku, mislim da ne bo problema. 

Popravljeno . Popravil repsol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Jure pravi:

Eno vprašanje..

A ste letos dobili voščilnice/bone za 30% popust iz TCja? Jaz nisem nič dobil, enako kolega, prej vsako leto vedno. S tem, da sva letos oba kar nekaj denarja pustila tam..

Mogoče letos ni akcije?

sem ti preposlau :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovina s slabo organizacijo.

Dobiš bon - ga ne dobiš. (nimaš pojma, kako to gre)

Dobiš SMS ali pa ne. (tudi ne veš po kakšnem ključu)

Prideš v Štacunu si vredu postrežen ali pa slabo. (tudi še nisem pogruntal)

Radi bi ti na vsak način prodali.

Prodali bi ti samo tisto kar imajo v pritličju.

PRAVILOMA ZMERAJ ZAVIJEJO Z OČMI, KO JE POTREBNO ITI V ZGORNJE NADSTROPJE PO ŠTEVILKO, KI BI JO ŠE RAD PREIZKUSIL.

Njihov mail, je skoraj kot da ga ni.

Če to berejo naj to vzamejo na znanje, predvsem to zavijanje z očmi - spet moram iti v zgornji štuk. (tudi motoristi znamo brati mimiko obraza in telesa)

Ampak naj iz tega potegnejo dobro, v skupno dobro.

Vseeno srečno in uspešno Novo leto TC.

Scarabeo

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da znamo kupci biti zelo zateženi in zahtevni! Ampak- trgovec je v trgovini zato, da proda in z pravilnim odnosom do stranke bo prodal malo več, kot je stranka želela kupiti.

Podal bom dva primera, katera sta se mi zgodila pred kratkem. (Imen trgovin namerno ne bom imenoval). 

1. Kupujem motoristično obleko (znamko in model sem že imel nagledano) in v trgovini prvo primem hlače preverim številko in grem v garderobo pomerit. Iztopim iz kabine, kjer me pričaka trgovec ter samo skima z glavo. Ne, ni dobro! Pripravljene je že imel druge hlače saj me je opazoval, ko sem izbiral prve. Vmes padajo pogovori o motorju, načinu vožnje, uporabi...! Ne, tudi te niso ok! Bla, bla, bla in na koncu probam kar nekaj opreme in na koncu že kar v spodnjicah stojim v trgovini, ker se mi ne da več hodit v kabino. Fant veselo deli nasvete in iz skladišča nosi opremo.  na koncu je bil trgovec zadovoljen z mojim izgledom in poberem še nekaj artiklov iz polic, ter zaključim nakup. Med vožnjo domov razmišljam, kje je fant naredil spremembe pri mojem izboru ter ugotovim, da bi brez svetovanja naredil veliko napako. Zadovoljen z izborom, svetovanjem, ceno in kupljeno opremo.

2. Naročim artikel preko spleta (katerega trenutno ni na zlogi) ter čez 15 minut dobim klic, da bodo artikel takoj naročili, vendar se oproščajo, da je artikel drag, redko naročen, iskan in, da prosijo za aro ob naročilu, saj imajo ogromo slabih izkušenj, ker stranke naročajo in potem ne pridejo iskat artiklov!  Ok!  Rečem, da bom plačal 100% predplačilo in takoj nakažem denar. Popoldan dobim sms, da je artikel naročen. Čez tri dni je bil na moje presenečenje že pri meni doma, saj so artikel poslali direktno na moj naslov iz Nizozemske in ni šel preko trgovine.

V nekaterih naših trgovinah je vsako naročilo breme in je trgovcem težko mace flexibilnosti in prilagoditev. Tudi nekaj postov nazaj je prijatelj opisoval, kako je potekalo naročilo v TC in povratni klici niso bili nikoli realizirani.  Zavijanje, pihanje, negodovanje trgovcev me v veliki večini odvrne od nakupa.Zato tudi zbolim, ko moram v kak velik trgovski center!!!

 Malce se bodo lastniki trgovin tudi morali zamislit nad poslovanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Jure pravi:

Eno vprašanje..

A ste letos dobili voščilnice/bone za 30% popust iz TCja? Jaz nisem nič dobil, enako kolega, prej vsako leto vedno. S tem, da sva letos oba kar nekaj denarja pustila tam..

Mogoče letos ni akcije?

sj dajo vsakemu novoletni popust, le vprašat moraš (pri blagajni :D)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Jure pravi:

Eno vprašanje..

A ste letos dobili voščilnice/bone za 30% popust iz TCja? Jaz nisem nič dobil, enako kolega, prej vsako leto vedno. S tem, da sva letos oba kar nekaj denarja pustila tam..

Mogoče letos ni akcije?

V njihovi trgovini imaš z njihovo kartico 30 % na en izdelek !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Scarabeo 500 pravi:

Trgovina s slabo organizacijo.

Dobiš bon - ga ne dobiš. (nimaš pojma, kako to gre)

Dobiš SMS ali pa ne. (tudi ne veš po kakšnem ključu)

Prideš v Štacunu si vredu postrežen ali pa slabo. (tudi še nisem pogruntal)

Radi bi ti na vsak način prodali.

Prodali bi ti samo tisto kar imajo v pritličju.

PRAVILOMA ZMERAJ ZAVIJEJO Z OČMI, KO JE POTREBNO ITI V ZGORNJE NADSTROPJE PO ŠTEVILKO, KI BI JO ŠE RAD PREIZKUSIL.

Njihov mail, je skoraj kot da ga ni.

Če to berejo naj to vzamejo na znanje, predvsem to zavijanje z očmi - spet moram iti v zgornji štuk. (tudi motoristi znamo brati mimiko obraza in telesa)

Ampak naj iz tega potegnejo dobro, v skupno dobro.

Vseeno srečno in uspešno Novo leto TC.

Scarabeo

 

Jaz imam z njimi samo dobre izkušnje. Vedno pripravljeni teči v drugi prostor po ustrezno številko, vedno pripravljeni razlagati o izdelku, čeprav potem nič ne kupim, vedno pri roki, ko jih potrebujem in nič vsiljivi. Mogoče zato, ker sem obritoglavec ? Upam, da bodo tudi to pohvalo prebrali. Pa mislim, da so jakost glasbe znižali in je sedaj znosnejše. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Jaz imam z njimi samo dobre izkušnje. Vedno pripravljeni teči v drugi prostor po ustrezno številko, vedno pripravljeni razlagati o izdelku, čeprav potem nič ne kupim, vedno pri roki, ko jih potrebujem in nič vsiljivi. Mogoče zato, ker sem obritoglavec ? Upam, da bodo tudi to pohvalo prebrali. Pa mislim, da so jakost glasbe znižali in je sedaj znosnejše. 

Veš, drugače je, če nekoga poznaš ali pa ne. In povsod je tako. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!