Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Pa vesel december vsem k' vas poznam!! :010

 

Kontra, Miran B)

 

TC je ok. Vsaj cene so takšne kot so na spletu pa še mal popusta se da dobiti. Po mojih izkušnjah se predvsem splača kupovati TCX obutev in Givi opremo, saj so cene konkurenčne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj kupil pri njih tri čelade, nekaj hlač in kup drobne opreme. Reklamiral ene hlače, ki so mi jih zamenjali brez kakršnega koli kompliciranja in nakladanja. Zaenkrat sem zadovoljn z njimi. Glede cen pač pobrskam po netu in vzamem pri najugodnejšem ponudniku.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam z njihovim odnosom zelo slabe izkušnje, kljub temu da je bil tam kupljen motor, 4x škornji, 3x komplet jakna in hlače, 3x rokavice, 2x Schuberth.... 

 

Rešuje jih velika zaloga, drugače pa so po moje eni izmed najslabših trgovcev moto opreme pri nas!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam z njihovim odnosom zelo slabe izkušnje, kljub temu da je bil tam kupljen motor, 4x škornji, 3x komplet jakna in hlače, 3x rokavice, 2x Schuberth.... 

 

Rešuje jih velika zaloga, drugače pa so po moje eni izmed najslabših trgovcev moto opreme pri nas!

Lahko bolj konkretno napišeš kaj točno te moti? Da še ostali vemo.

Sam kar hitro poživinim, če ni vse OK s strani trgovca in mu to tudi razložim. Pa ne vedno na kulturen način. Kot je bil primer v MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštar mi je sedajle osebno (v roke) izročil TC-jevo voščilnico, pa jim želje tudi vračam!!!

 

Kar se tiče problemov, ki se nizajo v prejšnjih postih pa sledeče;

Nihče ni nezmotljiv! Razen, če je len. Pa jih (TC-ja) nič ne zagovarjam (čeprav bi jih v enem primeru tudi sam najraje brcnil v rit...).

Tudi sam sem delal v tovrstni branži (avtomobili) in vem da, če ga kaj userješ, vsak leti takoj k direktorju, v zadnjem času pa na splet!! Če delaš dobro, pa je tak tako fse vredi!!

 

V glavnem, kupci; Tudi vi pokažite malo potrpljenja - TC-jevci pa poslušajte želje svojih zvestih odjemalcev (pa bo glih tako fse vredi!!!)

 

SREČNO 2015

MR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem bil, kljub vsem slabim izkušnjam pri njih, zadnjič kar prijetno presenečen, kako gladko je vse potekalo....  Za kolega sem šel iskat eno zadevco, povedal za koga je, na koga naj se obrnejo in voila.... sem jo že imel pri sebi..... res brzinsko :grim

 

Kar se tiče odnosa delodajalec-zaposlen....  drgai moji, Radko je pun ko brod... tko da tut če zapre štacuno, se verjetno nebi sekiral :)

 

Torej, tokrat pohvala za TC Motoshop!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi v mojem podjetju vprašal dva zaposlena pri meni, bi prvi odgovoril, da sem prasec, da je ogromno mobinga itd... Drugi pa, da ima odlično službo ter, da so odnosi v službi zelo dobri. Za prvega lahko rečem, da mi odganja stranke, zavrača delo... sem se ga že hotel znebiti, a se bojim raznih tožb. Drugi je zelo priden, dela več kot mu naložim, zato ima zelo dobro plačo, ter veliko ugodnosti. Komu verjeti!? Pred leti je bil smešen primer, ko mi je zaposleni v drugi trgovini razlagal, da pozna šefa pri meni ter, da je zelo "zajeban". Ja kako ga poznaš, če sem šef jaz-potem vse tiho je bilo. Ljudje zelo radi pograjajo, ter težko pohvalijo. Je ni trgovine na tem svetu, da bi bile vse stranke zadovolne s postrežbo\artikli\odnosi. Sam ima z TC-motoshop zelo dobre izkušnje.

Čakam, da dobijo nove artikle na zalogo, da si kupim komplet novo opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dotem!

Ne bom trdil!

Vem pa, da je bilo to v letu, ko je Matjaž Hladnik v Lovranu snemal  film z naslovom "Ubij me nežno" kjer sva imela s Havlina Maretom (kot vem, danes priznanim okulistom v Lj.) tudi solo vožnji - kar pa niti ni pomembno.

To je bil prvi vikend (okoli prvega maja tega leta - mislim, da '79). To pa zagotovo, ker sem imel takrat rdeč Suzuki GS 1000. Mare pa črno Hondo CB 550

Samo povem - v bistvu mi je popolnoma vseeno. Če bi se rad pogovarjal, sem pa za pijačo. Takoj!! Resno mislim. :worship:

Pa vesel december vsem k' vas poznam!! :010

A lahk še jaz povem eno resnično anekdoto iz teh časov?

Bil sem sicer še klinac takrat, ampak toliko se pa spomnim: moj foter je imel na tablici zadnjo številko "3", torej nepar.

Ker so se v tistih časih vsi nekako "znašli", se je tudi on: iz črnega samolepilnega traku si je izrezal zrcalno trojko, jo prilepil na tablico in si tako ustvaril osmico, da se je lahko vozil vsak dan.

Zgodilo pa se je to: nekega dne (jaz sem bil na zadnjem zicu avtomobila) ga ustavi policaj in mu reče, da se danes ne bi smel vozit, ker je neparni dan. Stari ga je nahrulil, češ kaj mu je, saj ima 3. Policaj ga je povabil ven in takrat je fotru kapnilo, da je pozabil včerajšnjo "osmico" predelat nazaj v original :) ups....

Happy end: ljudski miličnik še takrat ni opazil ponaredka, prometne pa tudi ni zahteval - fotra je z opominom spustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz s TCjem nimam izkušenj, je pa punca šla enkrat septembra k njim po ene kavbojke...trgovina baje prazna, čakala 10 minut na enega od treh prodajalcev. Pristopi prvi, ji reče da ne pozna zadeve in da bo prišel drugi. Po nadaljnih 15 minutah čakanja je obupala in šla. Dva soseda pa oba zelo zadovoljna z njimi, baje tudi osebno poznata šefa in da je zelo vredu dečko, mož beseda. Trenutno tudi sam gledam eno jakno/hlače, tako da se bom verjetno tudi sam ustavil tam mimo, pa da vidimo kako in kaj. Je pa danes pač tako, da so cene/marže bolj boge in za delavce ostane ponavadi bolj malo, daleč najboljša stimulacija za delavca pa je $$$$...in tako pridemo, hote ali nehote, v začaran krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferrarist!

A veš kaj... Pridi notri, zvrni en motor, pa ti garantiram, da boš imel takoj vse prodajalce, ki se bodo ukvarjali s teboj!! :O:hmm: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA :) ne,ne, sej pravim, nekateri imajo odlične izkušnje, drugi ne...jebiga :) Tudi sami ljudje smo si med sabo različni in pač še sami mogoče že v štartu različno "nastopimo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en rek: če napadeš z nožem, bodi pripravljen da pod nožem končaš

ne vem če točno odraža to kar hočem reč, ampak s pravo besedo in zlato am express ... no problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Popust velja na znižane izdelke, vendar ne na znižano ceno. Sem v petek šel po čevlje. Prišel, pokazal kaj hočem imet, povedal številko, preizkusil, kupil, odšel. Zaenkrat zadovoljen.

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ena pohvala za TC. Kupil sem hrbteničnik in skoraj še čelado, ampak je nisem vzel ker ni najbolje sedla na glavo. Prodajalec pa zelo prijazen, zato se tja še vrnem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam darilni bon za 50€ za TC ki pa ga nimam za kaj porabit

Bi pa potreboval nekaj iz BS Centra tako dače ima kdo darilni bon od tam pa bi raje kaj v TCju kupil bi menjal.

Tudi prodam za 45€;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bon za 30% popusta v BS centru zamenjam za podoben bon za nakup v TC Motoshopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bon za 30% popusta v BS centru zamenjam za podoben bon za nakup v TC Motoshopu.

 

ne rabiš bona imet v TCju.

samo reči naj ti obračuna pupust pa ti ga bo brez problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Rizomo ni popusta ...

Za ostalo pa, kot si rekel; za skonto se dogovorit tudi brez bona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

No, če sem znal skritizirat odnos v TCju ga moram tokrat pohvalit. Fer odnos, znal mi je svetovat, potrudil se je in preveril zaloge, brez slabe volje in brez nepotrebnih xyz vsiljenih ponudb. Kupil nove rokavice, kovček in tank torbo. Zadovoljen!  :)

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam samo dobre izkušnje z TC motoshop! Kupil pri njih 3 čelade (nič resnega), GiVi kovcek, ledvicni pas in pregrinjalo za noge(skuter). Tudi odnos osebja je bil vedno na nivoju. En mlajsi in en gospod srednjih let. Enkrat se je ta starejsi se poskusno zapeljal z mojim elektro skuterjem :). In pa tudi pomagli so pri montazi kovcka!

Ne morem pa tega trditi za nek servis, kateri sodeluje z njimi (eno ali dve ulici naprej od njih)! Nadrkan model v servisu za samo "adiiijooo" !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!