Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Dons je že mal pozn ampak u Nedelo jest Tonc pa Metallc mal okrog Krana in Šenčurja.Dež in spolzke ceste za popizdit,ampak nas nič ne ustav.Mator sm pa kr u Šenčurju pustu pr kolegu,ga je blo preveč. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je že mal pozn ampak u Nedelo jest Tonc pa Metallc mal okrog Krana in Šenčurja.Dež in spolzke ceste za popizdit,ampak nas nič ne ustav.Mator sm pa kr u Šenčurju pustu pr kolegu,ga je blo preveč. :OK:

Da ti nau Tonc kakega krampa skozi zic zabil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti nau Tonc kakega krampa skozi zic zabil :naughty:

he he, baje je to dovoljono počet samo avtomobilom (kramp skozi havbo) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fantje, danes sem prišu iz šole sem reku da moram naredit eno turco, sicer je bila bolj kratka ker je prišla Irencko na OBALO :OK: :wub:. Sva se dobila na Kozini pa šla do Kopra. Super sem užival v njeni druži saj je res fajn punca.Ona bo pa povedala svoje mnenje

SANDA TI BOŠ DOBILA PO NAGI RITI, REGISTRIRAJ ŽE ENKRAT TA SVOJ STROJ :P :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes : Ljubljana - Brezovica - Vrhnika -Logatec , pa na žalost po isti poti nazaj v Ljubljano s krajšo pavzo v Paviljonu. Namen je bila Postojna pa naju je z Ghiblijem prestregel dež :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že razpredla na debelu in na široku na našm forumu... no pa ohka še tuki :P

u ja zakoon j blo...

Dns je pa blo kr neki čez 200 kilometrčkov najprej mal po okoliških krajih, nč zanimiuga zatu sm parkirala pred msn-jem... kmalu povabilo na kozino, brez obotavljanja, še do kolega inu poli na kozino, pijačko za motorček, mal zbadanja s sandico, in že j prihrumela druga motoritka :OK:

eno pjačko, pol pa se j treba še mal pelat... kam, nš konc dž... torej ostane kopr, pa ja sprehod ob obali, v prijetni družbi, sevede ura prehitr stekla, in treba j blo proti domu... :blink:

čeprou j bla že trdna tma, je pasala še furca domou... :D

zakoooon :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj (Pržan)-Gunclje-LJ (Pržan)-Štepansko naselje-Bežigrad-Zbilje-Vodice-Stanežiče-Vrzdenc-Vrhnika-Brezovca-LJ (Vič)-Bežigrad-Lj (Pržan) = 130km :blush: :OK: :kva2: :kva2:

Zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evola, hoteye city-vrhnika-ljubljana, mal okol u prijetno družbo in že po trdni temi kar po isti pot nazaj, kratko a sladko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj pa je ratalo do Postojne in to preko Vrhnike,Logatec ,skozi Laze v Rakek,Unec,Postojna,Planina,Logatec,Vrhnika,Paviljon(Brezovica na tamau unionček) pa nazaj pred Črička 112 km pa je blo kr luštno , sam motoristov pa nismo srečal razen treh od VOJNE POLICIJE 2 ki sta tankala v Postojni ,pa na Brezovci enega s KLE Kawlnom. [attachmentid=92739][attachmentid=92740]

post-6886-1172737226.jpg

post-6886-1172737249.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, baje je to dovoljono počet samo avtomobilom (kramp skozi havbo) :)

P'r njemu nikoli ne veš :grrr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno prva marčovska fura .)

z novim strojem in veliko veterja v telo.na relaciji rakek-cerknica-sodražica-ribnica proti kočevju do medvedov in nazaj v obratnem vrstnem redu,nardila užitkov polnih 107km :OK: :OK: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po dolgem času spet se sel mal peljat, in sicer Cerknica - Po - Pivka - Šembije - Ilirska Birstrica - Ribnica - Po - Cerknica. Vreme blo vse skozi glih tako, da se bo vlilo, vendar se zdrzalo :OK: . Cesta ok, nabral se je neki cez 100 km,burje pa za ladjo premaknt , srečal sem pa le par žuzkov pa še teh je blo bol malo, ne vem kje ste :P

končno prva marčovska fura .)

z novim strojem ..

Te videl skozi cerknico na novem stroju :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno prva marčovska fura .)

z novim strojem in veliko veterja v telo.na relaciji rakek-cerknica-sodražica-ribnica proti kočevju do medvedov in nazaj v obratnem vrstnem redu,nardila užitkov polnih 107km :OK: :OK: :D :D

No, evo,.. :OK: ... zdej pa ... a maš še kej za povedat, za čez njega? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koper- Pobegi dobrih 13km, ampak zares hitrih km..Dobro segrel motor potem pa gasa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa furca do logatca in nazaj na rakek v večini totalno mokre ceste,potem pa proti cerknici,bloški polici,staremu trgu,čez gornje jezero,grahovo pa do cerkniškega jezera in nazaj na rakek,v tem koncu pa je bil asvalt suh :OK: nabralo se 86,2km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

apače-sladki vrh-šentilj-pesnica-maribor-potem še malo po mariborskih ulicah in potem do boljše polovice :D

ceste suhe in brez peska...odlične glede na to, da se je marec komaj začel.

motoristov pa sem srečal tolko, da imam vse prste na rokah in nogah premalo, da bi jih naštel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Letošnja fura...

Mal po Koroških hribčkih, je blo prav lepo toplo...

Čim prej mopi registrirat, pa upam da neu kajga snega položlo...

lp biser

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Portoroža na kofe in nazaj v Ljubljano. :OK: Sonce in polno motoristov :yea1:

Tako je!

Mega, prva fura letos!

Sem že mal pozabu kolk je dobr!

Štrom doživel svojo prvo 10 kmletnico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa furca na morje ter malo po obmorskih vaseh,bilo je noro dobro skor prevroče,ampak se ne bomo pritoževali :D na cesti pa že full motorjev skor ku u sezoni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maratonca Danci in Gody sta me zvlekla na eno krajso furo, cca. 400 km dolgo.. Kje smo bili, pa bo Gody napisal, jaz komaj tipkam, tak me tace bolijo... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj imate od tega, da sedite na nekem usnjenem sedežu, enako oblečeni in mahate drug drugemu ko se vozite naokoli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!