Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Žena me je prevarala z izjavo in se z zabave vrnila mnogo prej, kot je obljubila! :o :o :o :D :D :D :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žena me je prevarala z izjavo in se z zabave vrnila mnogo prej, kot je obljubila! :o :o :o :D :D :D :P

Se vidi, da sta dalj časa preživela v Sibiriji in si jo dal ponoči v *šolanje* tamkajšnjim nomadskim poglavarjem. :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da sta dalj časa preživela v Sibiriji in si jo dal ponoči v *šolanje* tamkajšnjim nomadskim poglavarjem. :whistle: :D

Pacek! Usta si umij!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne! :nono:

Vsak gleda na to drugače, ampak vseeno se mi zdi brez veze nekaj uničevat samo zato, ker ti je zapasala kakšna avanturca... Neodgovornost.. :slap:

Jaz se nikoli nisem in se nikoli ne bom spuščala v to, ker vem, kako bi se jaz počutila, če bi me moj dragi prevaral... Če škripa v zvezi potem je bolje zaključit z osebo kot pa da iščeš nekje drugje uteho.. Problemi vseeno ostanejo :)

sej če ne veš ne boli pravijo nikoli ne veš kaj ti dela dragi ali pa draga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če ne veš ne boli pravijo nikoli ne veš kaj ti dela dragi ali pa draga

itak da ne :grrr zato pa je potrebno v vsaki vezi predvsem zaupanje :grim ko to izgubiš, je veza brezsmislna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da ne :grrr zato pa je potrebno v vsaki vezi predvsem zaupanje :grim ko to izgubiš, je veza brezsmislna :grim

sj govorimo o varanju ne o zvestobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, potem sva pa že dva, ki izgleda ne ločita teh dveh pojmov... Meni je nezvestoba=varanje. :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, potem sva pa že dva, ki izgleda ne ločita teh dveh pojmov... Meni je nezvestoba=varanje. :? :? :?

se vama lahko pridružim??ali pa naj kdo pove kakšna je razlika? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če ne veš ne boli pravijo nikoli ne veš kaj ti dela dragi ali pa draga

Se strinjam s tem, motiti se je čoveško, pravijo. Ampak še vedno se ne strinjam s tem. Sem pa že slišala ljudi, ko so rekli, lahko me varaš, samo delaj tako, da tega ne bom videl ali zvedel.

Čemu potem takšna zveza :? :? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu potem takšna zveza :? :? :glare:

Varanje je za pussy-je.... pa za tiste, ki niso mož beseda oz. nimajo svoje hrbtenice. Če je že kdo kdaj izkusil, kako je, če te nekdo prevara, potem ve, o čem govorim :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varanje je za pussy-je.... pa za tiste, ki niso mož beseda oz. nimajo svoje hrbtenice. Če je že kdo kdaj izkusil, kako je, če te nekdo prevara, potem ve, o čem govorim :glare:

Gandalf the white has spoken. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tem, motiti se je čoveško, pravijo. Ampak še vedno se ne strinjam s tem. Sem pa že slišala ljudi, ko so rekli, lahko me varaš, samo delaj tako, da tega ne bom videl ali zvedel.

Čemu potem takšna zveza :? :? :glare:

lahko varaš kot praviš samo da te ne dobijo je pa ena pozitivna stran varanja ,da je ena mala sprememba takrat ,,mogoče v tej smeri ,da se ne naveličaš svojega zakona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko varaš kot praviš samo da te ne dobijo je pa ena pozitivna stran varanja ,da je ena mala sprememba takrat ,,mogoče v tej smeri ,da se ne naveličaš svojega zakona

Kakor se jaz sama sebe poznam vem, da bi imela samo veliko slabo vest, ki bi me žrla do konca življenja ali pa vsaj do takrat, če bi slučajno šla s partnerjem narazen.

Drugače se mi zdi to početje precej nefer.. (recimo) ne naveličas se svojega zakona ker, prideš domov ves naspidiran in vesel, daš ženi poljub iz veselja zato, ker si tako rekoč naskočil drugo!? :doze:

Če ti je dekle/žena kaj pomenila, ji poveš po resnici, sicer zakaj bi ji storil kaj takega, če jo ljubiš... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je dekle/žena kaj pomenila, ji poveš po resnici, sicer zakaj bi ji storil kaj takega, če jo ljubiš... :trance_33_sleep:

DAMN RIGHT... samo to dopovej skakalcem čez plot :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMN RIGHT... samo to dopovej skakalcem čez plot :angry:

:headbang: ... Se mi zdi, da se bo tale glava prej prebila čez zid, kot pa da jim dopovemo :doze:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko varaš kot praviš samo da te ne dobijo je pa ena pozitivna stran varanja ,da je ena mala sprememba takrat ,,mogoče v tej smeri ,da se ne naveličaš svojega zakona

maš prav :whistle: varanje zlo popestri dolgočasn zakon :slap: sam da je enim ta mala sprememba kar naenkrat zlo velika in pride z dežja pod kap. :lol1:

pozitivna stran varanja je sam v tem, da spoznaš, da je partner čustveno nezrela oseba, ki rešuje svojo nesamozavest in nezrelost z dokazovanjem pri nasprotnem spolu.

in kdo želi ob sebi labilno osebo, ki pade pod vsako kiklo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo želi ob sebi labilno osebo, ki pade pod vsako kiklo? :hmm:

:hmm: Lepa dekleta ljubijo barabe... :naughty:

lepa dekleta sploh ne vedo kaj je ljubezen, ponavad :lol1: imajo preveč dela s svojo zunanjostjo in jim nekak zmanjka cajta za notranjost. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!