Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

komplet nalepke od aeroxa rossi replice (ki so manjše) pridejo nekaj čez 500€.. za primerjavo

auč :S, no sej bom pol klicu na aprilio. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so prisle za oba boka 180€!!!

drago ko svinja! :wallbash:

Da se kupt nalepke samo za cel motor, 200€. Pomojm bom dau raj kšnmu majstru narest lev bok pa na zadku mam 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet nalepke od aeroxa rossi replice (ki so manjše) pridejo nekaj čez 500€.. za primerjavo

za tzr-ko rossijovo so vse nalepke komplet 150e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se kupt nalepke samo za cel motor, 200€. Pomojm bom dau raj kšnmu majstru narest lev bok pa na zadku mam 2.

Problem je da nebojo nikoli enake, pri teh mojstrih, ker oblikovalci od aprilije v eno nalepko stišijo 10 različnih barv :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je da nebojo nikoli enake, pri teh mojstrih, ker oblikovalci od aprilije v eno nalepko stišijo 10 različnih barv :(

Na apriliji so mi rekl da tist del k naročim dobim zravn nalepko.... Sam za lev bok bom dau pa švasat... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na apriliji so mi rekl da tist del k naročim dobim zravn nalepko.... Sam za lev bok bom dau pa švasat... 

Vse kaj naročiš novo. Ne samo da dobiš nalepke polek tudi nalepljene so gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tak dnar kot nove dobiš greš do kakega mojstra pa ti naredi kalup, pa ti pol po tistem vliva kake plastike hočeš :D še karbonske :D pa lahko padaš kolko te je volja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kje bi dubu kodo barve za spain's no 1 ? Nikjer ne najdem... :S

v prometni ti piše kero barvo maš tepa greš k enemu majstru ki meša farbe... samo vedi to da nikoli ne bo več ko novo... mislim da je tak nisem pa siguren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prometni ti piše kero barvo maš tepa greš k enemu majstru ki meša farbe... samo vedi to da nikoli ne bo več ko novo... mislim da je tak nisem pa siguren

piše: s3m

a je to to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše: s3m

a je to to ?

mislim da piše barva vozil...enako pa vam piše samo tistim ki mate spains:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da piše barva vozil...enako pa vam piše samo tistim ki mate spains:D

ja piše barva vozila: s3m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa je to kurba:P

Zato sem pa rekel da če se barva se more celi pobarvat. Drugače pride mavrica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ko pravi da so veeruber dobre gume nima pojma.. ko mi jih je vulkanizer dol jemal so dobesedno razpadle. Sava MC50 pa so zakon :)

drugače pa če boste kdaj kaj si predelali dajte high end. Ostalo ni vredno denarja :D Zdaj mam za vsak dan bicikl, za hobi pa moped :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ko pravi da so veeruber dobre gume nima pojma.. ko mi jih je vulkanizer dol jemal so dobesedno razpadle. Sava MC50 pa so zakon :)

drugače pa če boste kdaj kaj si predelali dajte high end. Ostalo ni vredno denarja :D Zdaj mam za vsak dan bicikl, za hobi pa moped :P

me like it :))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ko pravi da so veeruber dobre gume nima pojma.. ko mi jih je vulkanizer dol jemal so dobesedno razpadle. Sava MC50 pa so zakon :)

drugače pa če boste kdaj kaj si predelali dajte high end. Ostalo ni vredno denarja :D Zdaj mam za vsak dan bicikl, za hobi pa moped :P

še bol pa vam priporočam 125cc seveda 2t:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ko pravi da so veeruber dobre gume nima pojma.. ko mi jih je vulkanizer dol jemal so dobesedno razpadle. Sava MC50 pa so zakon :)

drugače pa če boste kdaj kaj si predelali dajte high end. Ostalo ni vredno denarja :D Zdaj mam za vsak dan bicikl, za hobi pa moped :P

Kok si dau za savo če ni skrivnost ? A se kej drgač pele ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!