Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

lepo pelji se 10 na uro, stisn sklopko in nabij obrate do 12k in nato spusti, istočasno pa cukni balanco gor :) garant boš šel po zadnji kot Yamaha R1 :D

(da ne bi tega res probu :wink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozno sem začel mopede furat :) Jah, pospeške ma seveda boljše kot 50, končna je bla 180. Od 8k obratov začne vleč ko nora.

Decembra si mislim Renault 5 GT Turbo kupit, po maturi pa RS250 :D če bo dinara, se ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melandri ti se pelji čisto počasi v prvi pol pa zategni gas do konca pa cukni nazaj ane??? al se to ne da z rs-om?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelu sm blokirano (200m).

Mašina mi deluje bolj nestrpno kot pri NSR pa mogoče ma mal preširoko krmilo. Na ovinkih je pa nism probu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MR18 jo ma z blokadami.

Se en ki ga pa ni tuki na forumu se jih bo pa kmalu znebu pa ti pol povem kako gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle sem vzel eno staro obično uro :D

štart sem falil za sekundo, malo je veter pihal proti meni, iz 5. v 6. sem prepozno šaltu (nisem vedu, da je to šele 5.)... Rezultat 0-100km/h je bil 17s :? . Torej če bi vse izvedu kot je treba, bi blo ene 14s ...

morm zamenjat bat, in dat večji frgazr, potem pa bo ene 12s ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kr nemarno je pihal :) 8-9 majo verjetno tiste s 75cc kitom in 24mm frgazerjem, konfiguracija zobnikov pa taka, da je končna točno 100kmh...

melandri... daj še ti probaj, bo maš cca. 4 KM več od mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sem pozabu oment v čem je še problem... Kolesarji, sprehajalci :D Bom šel najbrž dons še enkrat probat (če ne bo pod 15s bom znoru :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blade probaj! Samo da neboš samo v števec gledau in na cesto pozabil! :D

Ma sej se mi ne da :!:

Bi imel premal cajta na štoprco prtiskat k bi prehitr blo tistih 100kmh edin če grem probat do 200KMh :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!