Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

6. septemra 2009 so me v UKC sprejeli s 75 kg in 12. marca 2010 vrnili nazaj domov s 63 kg ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2017 at 14:32, RobiRoberto pravi:

6. septemra 2009 so me v UKC sprejeli s 75 kg in 12. marca 2010 vrnili nazaj domov s 63 kg ...

AAAAAAAAAAA to je ta dijeta iz kliničnega centra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, sayo pravi:

AAAAAAAAAAA to je ta dijeta iz kliničnega centra...

Po cevkah se base do trebuha na da spraviti ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, RobiRoberto pravi:

Po cevkah se base do trebuha na da spraviti ... :blush:

Da, da - smo probal pr Mausu... vse po eni cevki ( grlo ) dol spravi :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima kdo namen doma si urejat "mini gym", prodam boksarsko vrečo.

Ohranjenost 9.5/10

dolzina 170cm, obseg 120cm

+ dodatno polnilo

cena po dogovoru. Vec na ZS

 

LP

 

IMG_1981.JPG

IMG_1982.JPG

IMG_1984.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, lucif3rka pravi:

_20170125_095036.JPG

Ups.

Lahko preberem .......kaj te muči , umakni se ti , če ti kaj ne paše  ....:D kaj imaš notri ?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kmet2 said:

Lahko preberem .......kaj te muči , umakni se ti , če ti kaj ne paše  ....:D kaj imaš notri ?

 

Pozen zajtrk :blush: Pol quarka, merica wheya, borovnice in mleti ovseni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Pozen zajtrk :blush: Pol quarka, merica wheya, borovnice in mleti ovseni.

Bolš, da bi namest quarka pojedla polnomastni jogurt, whey je ok, borovnice odstrani - cuker, mleti ovseni . OH, cuker odstrani. Pa bo šlo takoj lažje dol, če ti je namen kej naredit =).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, HyperJack said:

Bolš, da bi namest quarka pojedla polnomastni jogurt, whey je ok, borovnice odstrani - cuker, mleti ovseni . OH, cuker odstrani. Pa bo šlo takoj lažje dol, če ti je namen kej naredit =).

V teoriji vse jasno, ampak v praksi mi pa nikakor ne gre že 20:40:40, se kar 40:30:30 držim pri okoli 1200. Brez OH zjutraj sm pa itak totalen zombi. Dol gre pa že zdej čist ok, sicer počasi, ampak na pravih mestih in pravi način :) Pa hvala za nasvet ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, lucif3rka pravi:

V teoriji vse jasno, ampak v praksi mi pa nikakor ne gre že 20:40:40, se kar 40:30:30 držim pri okoli 1200. Brez OH zjutraj sm pa itak totalen zombi. Dol gre pa že zdej čist ok, sicer počasi, ampak na pravih mestih in pravi način :) Pa hvala za nasvet ;) 

1200 misliš kalorije ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kmet2 said:

1200 misliš kalorije?

Ja. Pon, tor, čet, pet in ned 1200-1300, kolikor pač rata, sre in sob pa 1600. Ti bi drugač zastavu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Ja. Pon, tor, čet, pet in ned 1200-1300, kolikor pač rata, sre in sob pa 1600. Ti bi drugač zastavu?

Ja !

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, lucif3rka pravi:

Ja. Pon, tor, čet, pet in ned 1200-1300, kolikor pač rata, sre in sob pa 1600. Ti bi drugač zastavu?

Tolk jih jaz ne pojem :P. Je pa res, da kalorije niso bistvo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, HyperJack pravi:

Tolk jih jaz ne pojem :P. Je pa res, da kalorije niso bistvo..

ti bi jih moral pojesti 2000 če bi želel pri hujšanju ohranit čim več mišične mase , ko ne treniraš bi jih imel dosti  1800 .....kalorije so važne ,saj jih moraš vnesti manj kot jih porabiš , kako so pa kalorije zajete (maščobe, beljakovine itd ) je pa spet druga zgodba .....

Za hudičko ker je baba od 170cm + pa ko trenira vsaj 1400 in ko ne , lahko tudi pod 1000  .....

Hitreje kot vam gre teža dol ,več izgubljate mišične mase , ki je v letih v katera prihajata zelo pomembna . Optimalna izguba pri povprečnem človeku se giba , če upošteva navodila itd 0.5kg , če pa si malo bolj okrogle narave pa je normalno tudi do 1kg ...vse kar je več si delate škodo ......

ko se doseže želen rezultat ,se mora prehrano postopoma in počasi prilagodit na vzdrževanje pridobljenega , kar laično pomeni vnosa toliko kot si ga sposoben porabit .

Pri hujšanju ne svetujem sadja (nobenega ) !!! Nobenih borovnic , kot  si ugotovil že sam , še manj pa jogurtov in mlečnih izdelkov .

lp

Hudička , če imaš manjko in kot zombi si privošči namesto borovnic 40g mandljov , dober antioksidant in zdravnik za kri , popravlja ph itd ......

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

ti bi jih moral pojesti 2000 če bi želel pri hujšanju ohranit čim več mišične mase , ko ne treniraš bi jih imel dosti  1800 .....kalorije so važne ,saj jih moraš vnesti manj kot jih porabiš , kako so pa kalorije zajete (maščobe, beljakovine itd ) je pa spet druga zgodba .....

Za hudičko ker je baba od 170cm + pa ko trenira vsaj 1400 in ko ne , lahko tudi pod 1000  .....

Hitreje kot vam gre teža dol ,več izgubljate mišične mase , ki je v letih v katera prihajata zelo pomembna . Optimalna izguba pri povprečnem človeku se giba , če upošteva navodila itd 0.5kg , če pa si malo bolj okrogle narave pa je normalno tudi do 1kg ...vse kar je več si delate škodo ......

ko se doseže želen rezultat ,se mora prehrano postopoma in počasi prilagodit na vzdrževanje pridobljenega , kar laično pomeni vnosa toliko kot si ga sposoben porabit .

Pri hujšanju ne svetujem sadja (nobenega ) !!! Nobenih borovnic , kot  si ugotovil že sam , še manj pa jogurtov in mlečnih izdelkov .

lp

Hudička , če imaš manjko in kot zombi si privošči namesto borovnic 40g mandljov , dober antioksidant in zdravnik za kri , popravlja ph itd ......

Od oreščkov samo lešnike, mandlji in arašidi imajo visoko vsebnost omega 6 maščob, ki pospešujejo apetit in te delajo lačnega, pri tem ko imajo lešniki omega 9.

glede kalorij sem se malo hecal. Imam izračunano nekako tako:

    beljakovine maščobe oglikovi hidrati kalorije
Jaka Zajterk 49,412 56,612 5,836 841,6
Malca 1 28,685 2,31 14,75 245,5
Malca 2 39,84 20,21 4,6 374
Šejk 25,8 0,42 1,44 112,5
  Večerja 29,85 16,275 0 274,5
  Skupaj 173,587 95,827 26,626 1848,1

 

 

Zajtrk pol avokada, 6 jajc, 50 g sira, 10 g masla
Malca 1 solata, 50 g fižol, 100 g piščanca   
Malca 2 30 g lešnikov, 50 g cvetače, 150 g mesa  
večerja losos 150 g      

Dodatki: omega 3, vitamini one a day, glutamin, kreatin, BCAA, whey, občasno mind & muscle booster če že ne spijem preveč kav.

Za mojo višino 173 cm in trenutnih 81 kg, mislim, da mam kalorije kar ok nastavljene. Treniram tako 5-6 na teden. Za na dan ko ne treniram, bom reduciral obroke iz 4 na 3.

Še kakšno mnenje? Nevem kako je z pridobivanjem MM, je dovolj energije iz maščob, al treba dodat OH?

 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Kmet2 said:

ti bi jih moral pojesti 2000 če bi želel pri hujšanju ohranit čim več mišične mase , ko ne treniraš bi jih imel dosti  1800 .....kalorije so važne ,saj jih moraš vnesti manj kot jih porabiš , kako so pa kalorije zajete (maščobe, beljakovine itd ) je pa spet druga zgodba .....

Za hudičko ker je baba od 170cm + pa ko trenira vsaj 1400 in ko ne , lahko tudi pod 1000  .....

Hitreje kot vam gre teža dol ,več izgubljate mišične mase , ki je v letih v katera prihajata zelo pomembna . Optimalna izguba pri povprečnem človeku se giba , če upošteva navodila itd 0.5kg , če pa si malo bolj okrogle narave pa je normalno tudi do 1kg ...vse kar je več si delate škodo ......

ko se doseže želen rezultat ,se mora prehrano postopoma in počasi prilagodit na vzdrževanje pridobljenega , kar laično pomeni vnosa toliko kot si ga sposoben porabit .

Pri hujšanju ne svetujem sadja (nobenega ) !!! Nobenih borovnic , kot  si ugotovil že sam , še manj pa jogurtov in mlečnih izdelkov .

lp

Hudička , če imaš manjko in kot zombi si privošči namesto borovnic 40g mandljov , dober antioksidant in zdravnik za kri , popravlja ph itd ......

Dve najljubši stvari si mi vzel :mad: Sori, ampak si res ne predstavljam življenja brez mleka, ajd jogurti še nekak mogoče... Kaj bi bil torej primeren zajtrk? Pogoj mi je, da si ga lahko vzamem v pisarno, zjutraj mi pač ni variante da si pečem jajca al pa kaj podobnega in potem na hitro zmečem vase.. Oreščke pa sprobam :)  Na koliko g dnevno potem predlagaš omejiti OH za čas hujšanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, HyperJack pravi:

Od oreščkov samo lešnike, mandlji in arašidi imajo visoko vsebnost omega 6 maščob, ki pospešujejo apetit in te delajo lačnega, pri tem ko imajo lešniki omega 9.

glede kalorij sem se malo hecal. Imam izračunano nekako tako:

    beljakovine maščobe oglikovi hidrati kalorije
Jaka Zajterk 49,412 56,612 5,836 841,6
Malca 1 28,685 2,31 14,75 245,5
Malca 2 39,84 20,21 4,6 374
Šejk 25,8 0,42 1,44 112,5
  Večerja 29,85 16,275 0 274,5
  Skupaj 173,587 95,827 26,626 1848,1

 

 

Zajtrk pol avokada, 6 jajc, 50 g sira, 10 g masla
Malca 1 solata, 50 g fižol, 100 g piščanca   
Malca 2 30 g lešnikov, 50 g cvetače, 150 g mesa  
večerja losos 150 g      

Dodatki: omega 3, vitamini one a day, glutamin, kreatin, BCAA, whey, občasno mind & muscle booster če že ne spijem preveč kav.

Za mojo višino 173 cm in trenutnih 81 kg, mislim, da mam kalorije kar ok nastavljene. Treniram tako 5-6 na teden. Za na dan ko ne treniram, bom reduciral obroke iz 4 na 3.

Še kakšno mnenje? Nevem kako je z pridobivanjem MM, je dovolj energije iz maščob, al treba dodat OH?

 

kolikor sem jaz študiral imaš preveč beljakovin in premalo maščob. Pri taki količini naj bi se protein pretvarjali v glukozo. Poleg tega si pozabil tako na kalorije kot na protein iz dodatkov, najbrž vsaj cca 20g proteinov (brez wheya) in 150 kalorij ali še več če vzameš booster.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, HyperJack pravi:

Od oreščkov samo lešnike, mandlji in arašidi imajo visoko vsebnost omega 6 maščob, ki pospešujejo apetit in te delajo lačnega, pri tem ko imajo lešniki omega 9.

glede kalorij sem se malo hecal. Imam izračunano nekako tako:

    beljakovine maščobe oglikovi hidrati kalorije
Jaka Zajterk 49,412 56,612 5,836 841,6
Malca 1 28,685 2,31 14,75 245,5
Malca 2 39,84 20,21 4,6 374
Šejk 25,8 0,42 1,44 112,5
  Večerja 29,85 16,275 0 274,5
  Skupaj 173,587 95,827 26,626 1848,1

 

 

Zajtrk pol avokada, 6 jajc, 50 g sira, 10 g masla
Malca 1 solata, 50 g fižol, 100 g piščanca   
Malca 2 30 g lešnikov, 50 g cvetače, 150 g mesa  
večerja losos 150 g      

Dodatki: omega 3, vitamini one a day, glutamin, kreatin, BCAA, whey, občasno mind & muscle booster če že ne spijem preveč kav.

Za mojo višino 173 cm in trenutnih 81 kg, mislim, da mam kalorije kar ok nastavljene. Treniram tako 5-6 na teden. Za na dan ko ne treniram, bom reduciral obroke iz 4 na 3.

Še kakšno mnenje? Nevem kako je z pridobivanjem MM, je dovolj energije iz maščob, al treba dodat OH?

 

Fak,kapo dol,da se ti da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!