Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Ob 25. 10. 2016 at 21:56, Kmet2 pravi:

Moki,sladkorju ,ogljikovim hidratom ,vsem pijačam razen vode ........OH nadomeščam z zdravimi maščobami ...kokosovo olje, makdami , mandlji itd 

:hmm: Od kdaj pa je hrana s pretežno nasičenimi maščobami zdrava? Kokosovo olje jih je polno. Ne verjet vsega propagandi trgovcev in korporacij.

Zame je še vedno najbolj zdrava maščoba doma rejenih prašičev brez antibiotikov. Uporabno za vse. Namažeš na kruh, pri temperaturni obdelavi skoraj ne tvori rakotvornih spojin, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, nazo13 pravi:

:hmm: Od kdaj pa je hrana s pretežno nasičenimi maščobami zdrava? Kokosovo olje jih je polno. Ne verjet vsega propagandi trgovcev in korporacij.

Zame je še vedno najbolj zdrava maščoba doma rejenih prašičev brez antibiotikov. Uporabno za vse. Namažeš na kruh, pri temperaturni obdelavi skoraj ne tvori rakotvornih spojin, ...

Sej ne ,vse sprobam na sebi ....to je po 7 mesečni keto dieti in ko sem imel off obrok sem ga imel celi dan in nafilal od čokolad do pizz pa je še vedno bil rezultat tole .........pa da me ne bo 4janic kregal ko ravno pozna ta foh .......tu je bilo s pomočjo drugih virov testa :P

unnamed (1).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, nazo13 said:

Zame je še vedno najbolj zdrava maščoba doma rejenih prašičev brez antibiotikov. Uporabno za vse. Namažeš na kruh, pri temperaturni obdelavi skoraj ne tvori rakotvornih spojin, ...

to pa drži, domača svinjska mast je top!

V kolikor si na pretežno maščobni prehrani oz življenjskemu stilu (bolj prepričanju hehe) potem pač zaužiješ več maščob in najbolj bogata z njimi so živila z nasičenimi maščobami. Izbor živil je pester, od masla, avokada do mascarpona, seveda pa najbolj sedejo nasičene živalske maščobe ala rebrca na tisoč in en način, pa piščančja bedra, slanina, vratovina ipd. 

14 minutes ago, Kmet2 said:

...pa da me ne bo 4janic kregal ko ravno pozna ta foh .......tu je bilo s pomočjo drugih virov testa :P

 

In z njimi v pravem življenjskem obdobju ni nič narobe :D sem te vidu parkrat v Sokolu, brez pripomb ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, 4janic pravi:

to pa drži, domača svinjska mast je top!

V kolikor si na pretežno maščobni prehrani oz življenjskemu stilu (bolj prepričanju hehe) potem pač zaužiješ več maščob in najbolj bogata z njimi so živila z nasičenimi maščobami. Izbor živil je pester, od masla, avokada do mascarpona, seveda pa najbolj sedejo nasičene živalske maščobe ala rebrca na tisoč in en način, pa piščančja bedra, slanina, vratovina ipd. 

Pa vidi se ti kakšne maščobe imaš rad :P:D

pred 4 minutami, 4janic pravi:

to pa drži, domača svinjska mast je top!

V kolikor si na pretežno maščobni prehrani oz življenjskemu stilu (bolj prepričanju hehe) potem pač zaužiješ več maščob in najbolj bogata z njimi so živila z nasičenimi maščobami. Izbor živil je pester, od masla, avokada do mascarpona, seveda pa najbolj sedejo nasičene živalske maščobe ala rebrca na tisoč in en način, pa piščančja bedra, slanina, vratovina ipd. 

In z njimi v pravem življenjskem obdobju ni nič narobe :D sem te vidu parkrat v Sokolu, brez pripomb ;) 

Drugič me pocuki za rokav greva na šejk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kmet2 said:

Pa vidi se ti kakšne maščobe imaš rad :P:D

Drugič me pocuki za rokav greva na šejk :D

A hočš rečt da sm debel :D Velja, bom! Samo ne hodiva ob enakih urah...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, 4janic pravi:

A hočš rečt da sm debel :D Velja, bom! Samo ne hodiva ob enakih urah...

Zajebu sm citat:blush: sem mislil da mi je Builder pisal o domačih rebrcah :lol1: on je res moč , pavrlifter jz sem bolj šminka in ne delam več težami  in tudi če bi si bi moral v prehrano vključit precej oh kar mi pa ne diši .....

Kakšen pa si ,suh ,debel pa ne vem ker te še nisem nikoli videl oz ne vem kdo si ......dej napiš v ZS kaj si na FB da si te ogledam :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest na trenigu ponavad dvignem vse, pojem pa tudi enako mero:lol1:

neki me je prehlad zje..., sm včeri sam dva čevapa pojedu čez cel dan, dans pa noge na polno, kaj naj rečem, ass to grass, pa tudi apetit se je vrnil, nadoknadil sem izgubljen dan:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DL650 pravi:

Jaz vsak dan čekiram to temo hujšanje, pa imam še vedno isto kil. :mad:

Bravo - jest mam 2 več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DL650 pravi:

Jaz vsak dan čekiram to temo hujšanje, pa imam še vedno isto kil. :mad:

hm....bom nehu temo NJAM NJAM spremlat, se mi zdi da kvarno vpliva name :(

 

pred 26 minutami, HD-Dyna pravi:

Bravo - jest mam 2 več :P

a sam 2 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

Kot trener fitnessa vam povem da je to povsem res :D

15094319_1393325810707783_77388626883824

.

... mah ... itak se skoz neki zmišlujejo ... :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, pik1 pravi:

.

... mah ... itak se skoz neki zmišlujejo ... :dry:

Ja , moraš jim postavit meje , pol pa gre :P

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.....al gre pa vse skup v qrac :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

Ja , moraš jim postavit meje , pol pa gre :P

.

.

.

.

.

 

.....al gre pa vse skup v qrac :P

.

... mah, sej sam veš, da je pri meni res težko z mejami ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

... mah, sej sam veš, da je pri meni res težko z mejami ... :D

bistvo meje je vedno prestopanje, v nasprotnem je sama sebi namen.

Ja vem, sem za malco pojedu 2 brihtola in en smartie :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/25/2016 at 9:56 PM, Kmet2 said:

Moki,sladkorju ,ogljikovim hidratom ,vsem pijačam razen vode ........OH nadomeščam z zdravimi maščobami ...kokosovo olje, makdami , mandlji itd 

 

On 10/26/2016 at 8:46 PM, Kmet2 said:

mal si preberi o ketonski prehrani.....treniram tudi po 3h na dan ;)

...pametno in pohvale vredno, a žal ni za vsak žep... je pa en od redkih "life stylov" k 100% deluje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, na začetku je vse predrago, a ko padeš v ta nov life style in veš kako in kaj, potem je naenkrat vse izjemno poceni. Bolj je problem, da ljudje ne vedo kako začeti. Tudi meni je težko izbrati neko pametno prehrano, ker imam diabetes. Ker če se pretirava z prehrano, ti je kar pošteno slabo, če pa premalo poješ, pa lahko fašeš hipo, seveda govorim če je vadba res težka in dolgotrajna. :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!