Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

pred 36 minutami, JamesTheMan pravi:

Naj povem še svojo zgodbo. Pred letom dni sem se odločil, da zaradi nezadovoljstva s svojim telesom (malo čudno se sliši :D ) nekaj spremenim. K sreči me je moja višina "reševala" da nisem bil izrazit debelinko, kljub temu da sem imel preveč kil. Ko se enkrat ustališ, imaš družino in ni več nekega letanja za drugimi babami :D so se tudi začele nabirati kile. Zato sem si rekel, da tako ne more it več naprej in se vzel v roke. Najprej moraš sam pri sebi razčistiti, kaj bi rad in si postaviti neke cilje. Pa ne vsak dan na vagi stat. :D V letu dni sem shujšal caa. 30kg, od tega pridobil kar nekaj mišične mase, čeprav mi ni cilj biti neki bilder. Vse to sem dosegel s trdno voljo (brez diet, ker nisem človek diet) ampak z ostalimi stvarmi. Karakterno znam biti trmast, in ko si postavim nek cilj se tega tudi držim. Zato sem to svojo lastnost obrnil sebi v prid. Spremenil sem način življenja. Zajtrk je postal obvezen obrok, brez katerega ne morem več funkcionirati. Včasih pa ravno nasprotno. Na dan zaužijem po 5 obrokov, spijem veliko vode (sokov in ostalega sranja se izogibam oz. mi niti ne paše več), kavo pijem obvezno črno. Pojem več sadja in zelenjave, manj kruha in krompirja. Ocvrto jem občasno, pice in ostalo tudi. Če se mi zalušta pač pojem in nimam zaradi tega neke slabe vesti. Poskušam pojesti čimveč beljakovinsko polnih obrokov. Na fitnes hodim po caa. 5-6x tedensko. Če ne grem mi že nekaj manjka. To je pa tudi vse. Hočem povedati, da se da vse če se hoče, samo treba se je vzeti v roke in se nehati smiliti sam sebi. Aja, pa še to, vse sem dosegel sam, brez fitnes trenerjev. Vse kar rabiš imaš na fitnesu, samo odprite oči in opazujte druge (lahko tudi babe v rit, če boste zaradi tega dodatno motivirani :D:D ).

Super napisano, jaz fitnesov ne maram, imam pa rad tek. Na isti način sem v nekje 6-7 mesecih shujšal za 30kg,s tem da sem hodil laufat 2x tedensko (enakomeren tempo), 2x tedensko pa nogomet (torej veliko šprintov), kakšen dan naredil tudi vaje ali šel v hrib (Šmarna, da ne bo kdo mislil da so bili neki jaki hribi). No, kar ti želim povedat pa je, da ko je prišlo obdobje, ko se mi ni dalo (najbolj zato, ker sem 2 meseca skupaj delal vsak dan po 10-12 ur, tisto nedeljo ko sem mel frej pa sem bil preutrujen za kakšen šport) pa so kg prišle nazaj. Torej, četudi ne spremeniš prehrane, se ti bo ob pomanjkanju športanja hitro poznalo. Zdaj imam spet nazaj vse kg, moram spet začet samo najdt morm pravo voljo oz. motivacijo :)  Babje riti to pač niso :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

 Zdaj imam spet nazaj vse kg, moram spet začet samo najdt morm pravo voljo oz. motivacijo :)  Babje riti to pač niso :P 

mogoče ti bo pa pomagal pogled na mojo:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, builder pravi:

mogoče ti bo pa pomagal pogled na mojo:lol1:

 

Hvala, res cenim to pripravljenost pomagati do motivacije, a sem torej premalo natančen za vas - NOBENA rit mi ni motivacija. Bemu ste  pikolovski :lol1: 

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem od prijatelja (?) dobil za rojstnodnevno darilo nekoč v preteklosti, še vedno je na vratih hladilnika in tudi deluje še vedno, le besedo hladilnik sem zamenjal z beseda kruh: 182 cm / 72,5 kg.

IMG_8547.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, RobiRoberto pravi:

To sem od prijatelja (?) dobil za rojstnodnevno darilo nekoč v preteklosti, 

Hmmm, ti tudi ne rabiš sovražnikov, vidim ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Yoghurt pravi:

Mmmmm sveže pečeni koruzni kruh....

giphy.gif

Hmmm, temo si falila :P Smetiš :blush:

Tuki ni njam-njam ... Tuki se matramo za kako deko dol :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam še vedno zeeelooo rad jem domač polnozrnati kruh, ki ga speče moja draga, samo kadar ga jem, ga jem brez kakšnihkoli dodatnih oblog: salama, sir, ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2016 at 14:08, Kmet2 pravi:

Ja , moraš jim postavit meje , pol pa gre :P

.....čez mejo......:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Texo pravi:

predlagam, da se v dobro vseh nas, ta tema do 2.1.2017 zaklene .. potem pa naprej ..

Pri nas praznujemo do 13.1. ;)  Nimam kej, sem srečkovič, da sem se primožil v družino, kjer lahko praznovanje "produžim" še za 14 dni...:blush: Torej naj se odklene 14.1.2017 :ras: 

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Pri nas praznujemo do 13.1. ;)  Nimam kej, sem srečkovič, da sem se primožil v družino, kjer lahko praznovanje "produžim" še za 14 dni...:blush: Torej naj se odklene 14.1.2017 :ras: 

a to pa ne, do 13. te bomo moralno podpirali, pol je državni praznik 08.02. vsaj do takrat je potrebno podaljšat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

a to pa ne, do 13. te bomo moralno podpirali, pol je državni praznik 08.02. vsaj do takrat je potrebno podaljšat :P

 

Ja hudiča pol pa najboljše, da kar do vuzema podaljšamo :drunk:

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 52 minutami, Kmet2 pravi:

Zapomnite si: "Ne šteje kar pojeste med božičem in novim letom ......

......temveč kar pojeste med novim letom in božičem ."

Jest štejem od Božiča do Božiča, ni panike :blush:

Z matematiko nimam problemov, kalorije me jebejo :P

Drgač pa tut od novega leta do srbsjkega Božiča ni velik :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

eno kilo sm se zredu :dry:

a sm debu :huh:

.

... si ... :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

... si ... :D

 

ja sj :cry:  ... kotalim se :cry: ... bunkica ... ja .. tko se bom preimenovau ... :cry: ... mopedek nau nikamor potegnu :cry: ... kombinezon bo po šivih popokau :cry:

bom pa speku kuro in jo nč polivou in se bo posušila ... in pol pojedu ... shujševalna kura :P

skregan sm :dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

ja sj :cry:  ... kotalim se :cry: ... bunkica ... ja .. tko se bom preimenovau ... :cry: ... mopedek nau nikamor potegnu :cry: ... kombinezon bo po šivih popokau :cry:

bom pa speku kuro in jo nč polivou in se bo posušila ... in pol pojedu ... shujševalna kura :P

skregan sm :dry:

.

... pa še temo si čist falil ... :eek:

... to je za u temo njam njam ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!