Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

To je težava - nikoli ne smeš oz. ne moreš postati zadovoljen z rezultatom.

Ko sem pred cca. 6-imi leti shujšal iz slabih 130 na dobrih 80 kg, sem postal zadovoljen z rezultatom... In v dveh letih prišel nazaj na slabih 130 - zdaj pa sem se celo izboljšal... :slap:

D.

Točn tko ja :OK: , sm kaj k pr men nit to ne dela več :angry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno neki hujšala pa brez veze - rata pa se čez cajt zrediš. Pa sem rekla nehi - si kakršna si. No potem se je pa vse obrnilo. Delam kt idiot cele dneve, potem mam še šolo tako, da me po 12 ur ni doma, sem pa žal trenutno v taki finančni krizi, da si kakšnih kosil niti ne morm privoščit - glede na cene malic in kosil v centru Ljubljane tako, da tisto kar pojem tudi skurim ko šibam iz enga konca na drug ( vsak dan prehodim cca 7 km ). No pa sem v 7 mesecih zgubila dobrih 14 kg.

Tako, da manj je trba žret pa več migat pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je težava - nikoli ne smeš oz. ne moreš postati zadovoljen z rezultatom.

Ko sem pred cca. 6-imi leti shujšal iz slabih 130 na dobrih 80 kg, sem postal zadovoljen z rezultatom... In v dveh letih prišel nazaj na slabih 130 - zdaj pa sem se celo izboljšal... :slap:

D.

Jap. Jaz sem pri sebi ugotovil, da gre za neko provzgojeno odvisnost od hrane, za veenjske vzorce. Potem malo analiziral, se opazoval, trenutno imam kar debelo knjižico determinant, ki določijo, kdaj jem preveč in zakaj. In vse to spremenit/izkoreninit zahteva celovit pristop. Doziranje hrane in fitnes sta samo dve od orodji ... ampak potrebnih je še nekaj drugih pristopov.

Tko da ... no, bomo vidli.

Kaj si pa delal, ko si skinil z 130 na 80 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, pa ne da iščem izgovore, de je treba, če češ strest kile, spremenit življenski stil. vsako zimo se upišem na fitness, spalim par kil, in ko pride pomlad,se začne delovna sezona sem spet po 10 ur za pcjem. in se zgodba ponovi. kdaj nej pol kurim kalorije? kako se rešt te zanke, de ma človek vsak drug dan par ur za miganje, in de na miganje ne prideš na pol mrtev, še nevem. . . . . je pa vsako leto težje hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj nej pol kurim kalorije? kako se rešt te zanke, de ma človek vsak drug dan par ur za miganje, in de na miganje ne prideš na pol mrtev, še nevem. . . . . je pa vsako leto težje hehe.

To ni izgovor! Jaz delam vsak dan vsaj 10 ur, pa ob tem vedno najdem še uro za kakšno rekreacijo. ;) Se pa strinjam, da je z vsakim letom zabušavanja, težje z njo ponovno pričeti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, pa ne da iščem izgovore, de je treba, če češ strest kile, spremenit življenski stil. vsako zimo se upišem na fitness, spalim par kil, in ko pride pomlad,se začne delovna sezona sem spet po 10 ur za pcjem. in se zgodba ponovi. kdaj nej pol kurim kalorije? kako se rešt te zanke, de ma človek vsak drug dan par ur za miganje, in de na miganje ne prideš na pol mrtev, še nevem. . . . . je pa vsako leto težje hehe.

To ni izgovor! Jaz delam vsak dan vsaj 10 ur, pa ob tem vedno najdem še uro za kakšno rekreacijo. ;) Se pa strinjam, da je z vsakim letom zabušavanja, težje z njo ponovno pričeti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni izgovor! Jaz delam vsak dan vsaj 10 ur, pa ob tem vedno najdem še uro za kakšno rekreacijo. ;) Se pa strinjam, da je z vsakim letom zabušavanja, težje z njo ponovno pričeti. :D

Če ti tistemu posedanju ob kavicah pa nabijanje igrc rečeš 'delo', ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti tistemu posedanju ob kavicah pa nabijanje igrc rečeš 'delo', ... ;)

Kave ne pijem, igrce pa tudi nimam nobene instalirane :(

Si mi dal pa odlično idejo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da veliko pomeni že to, da se pred vsakim obrokom (preden začneš jest) napiješ vode (kolikor pač lahko), s tem takoj majn poješ, želodec je pa poln vode. Ogromno pa pomeni tudi po 18.00 uri ničveč jesti. Vem sej je jeba prvih 14 dni maximalno, samo potem se človek navadi takšnega ritma in kar gre, če je pa lakota potem pa spet vode gor.

Kakršnakoli telesna dejavnost je pa itak zaželjena. Jaz sem začel s hojo (čisto rutinsko, ker sem hodil dedku na grob), sedaj je to že kar dober kardio vsak večer in pridem domov čisto moker. Fajn je tudi gledati malo po tablecah raznih živil, koliko ima kakšno Beljakovin, Ogljikovih hidratov in Maščob. Zjutraj je fajn pojesti kaj z Ogljikovimi hidrati, da imaš energijo do kosila, kosilo vsaj sam jem čisto normalno, zvečer pa samo beljakovine in čimmajn onih dveh, da metabolizem (delovanje želodca) dela skozi noč in pri tem kuri kalorije.

Aja kdor se obremenjuje s tehtnico (tako kot sem se jaz) naj se raje ne tehta, ker ti to zbija motivacijo. JAz se nisem stehtal že ene pol leta. Nazadnje sem imel okoli 105kg, sedaj nimam pojma koliko jih imam, kot sem že rekel hlače so dve cifre manjše in vsi me sprašujejo kaj delam iz sebe. Sam pa se tudi veliko bolje počutim.

Lep dan

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš mal anoreksijo že?

Se zafrkavaš mal k ne de, sm pa zlo daleč od nje. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni izgovor! Jaz delam vsak dan vsaj 10 ur, pa ob tem vedno najdem še uro za kakšno rekreacijo. ;) Se pa strinjam, da je z vsakim letom zabušavanja, težje z njo ponovno pričeti. :D

Čuj, jaz sem šel po 12 letih stat nazaj na fuzbalski gol....enkrat na teden grem na trening, tam se razmečem tak, da se pol tri dni skup sestavljam, kile pa kopnijo, saj me vse tak boli, da mi še za jest ni zvečer... :closedeyes: No, pa pecikelna tud malo zagonim.... :whistle: Če bo šlo tak naprej, ne bo več cajta za mopeda :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tak naprej, ne bo več cajta za mopeda :trance_33_sleep:

Ne serji ga stari, maja vodiš strokovno ekskurzijo po Bosni... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič ko kliknete na MS 10 počepov, 5 skledc pa 4 šprinte iz enga konca sobe do druzga :whistle:

@ Sharpica pa ti nimaš kam hujšat, alo .... mrbit v kosti :P, sam to je pa že tema o osteoporozi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je težava - nikoli ne smeš oz. ne moreš postati zadovoljen z rezultatom.

Ko sem pred cca. 6-imi leti shujšal iz slabih 130 na dobrih 80 kg, sem postal zadovoljen z rezultatom... In v dveh letih prišel nazaj na slabih 130 - zdaj pa sem se celo izboljšal... :slap:

D.

Pa kaj si delal si se odpovedal melancanom, pa je šlo spet gor :evilgrin: .

Čestitke za tak dosežek :worship: , letos čez zimo pa ponovi vajo :naughty: .

Točn tko ja :OK: , sm kaj k pr men nit to ne dela več :angry: :cry:

Ti sam jamraš :krneki: . Kje je zukiSu, da te malo potolaž :whistle: .

Tako, da manj je trba žret pa več migat pa je

Zelo dober nasvet.

To ni izgovor! Jaz delam vsak dan vsaj 10 ur, pa ob tem vedno najdem še uro za kakšno rekreacijo. ;) Se pa strinjam, da je z vsakim letom zabušavanja, težje z njo ponovno pričeti. :D

Po dolgem cajtu od tebe nekaj (uporabnega), kar me ni vrglo v smeh, da bi poknil ali se udaril po buči :P .

Zanimivo, le kje se skriva vsemogočni Anubis (bi lahko podal mnenje direktno iz stroke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem cajtu od tebe nekaj (uporabnega), kar me ni vrglo v smeh, da bi poknil ali se udaril po buči :P .

Ma kurc, se vidi, da se staram... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, koker se te jst spomnem v ledru... :naughty:

Ja ledr marskej pokrije, pa črn pa sploh optično zoža pa to :krneki: ....hvalabogu d so motoristične cune tko uporabnicam prijazne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!