Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Mimogrede; masti-trigliceridi s svojo kondenzacijo povzrocijo acidozo (spremenijo Ph krvi v kislega).

ravno tako, ker vidim, da je znanje v letu 2007 po kristusu vedno bolj primanjkujoca dobrina.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekaj bom dodala. večina diet nima pravega učinka. saj izgubiš nekaj kg, ampak, ko se dieta zaključi pridejo vse kilce nazaj in se podvojijo. edina uspešna stvar, kjer lahko izgubiš kg in željeno težo obdržiš je sprememba slabih prehranjevalnih navad. jesti je treba vsaj 5x na dan, obroki naj bodo majhni, nikoli se ne najejte do sitega, spijte veliko tekočine. obroke naj sestavljao polnovredna živila. Predvsem pa vsak dan bodite telesno aktivni vsaj 30 minut.

in ne preskakujte obrokov.

uspeh je zagotovljen.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edina uspešna stvar, kjer lahko izgubiš kg in željeno težo obdržiš je sprememba prehranjevalnih navad. jesti je treba 4x na dan, obroki naj bodo majhni, nikoli se ne najejte do sitega.

Predvsem pa vsak dan bodite telesno aktivni vsaj 30 minut in ne preskakujte obrokov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prebavljanje hrane se porabi ogromno energije. Načeloma to pomeni, da več kot ješ več pokuriš. Go for it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastne trpke izkušnje vam dam odličen recept z dolgotrajnim efektom : salmonela.

Pred mesecem sem v treh dneh igubil 6 kg in si skrčil želodec.Namreč vsakič ko sedaj zagledam hrano podzavestno cviknem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa eskimska jejneok usno

jap fermarnitrane njorke s perjem in črevi vred niso nekaj kar bi si človek želel za obrok/prigrizek al karkoli namenjenjo preganjanju lakote.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Iz EVečera:

Podedovana ljubezen do hrane

Česen, keksi ali korenje - kakšno hrano ima nekdo rad, je gensko pogojeno. Dejstvo, da imajo otroci podobne prehranjevalne navade kot njihovi starši, je določeno predvsem z geni. Strokovnjaki iz Londona so v poskusu testirali 3262 ženskih dvojčic, pri čemer so ločeno spremljali enojajčne dvojčice in dvojajčne dvojčice. Na podlagi tega so izračunali vpliv genov na prehranjevanje. Vzgoja in socialno okolje igrata precej manjšo vlogo, kot so sprva domnevali, in to so z raziskavo še podkrepili. Tudi odločitev o zdravi prehrani oziroma hujšanju je veliko bolj povezana z geni kot z osebno odločitvijo.

Povezava:

http://213.250.55.115/Ris2007/default.asp?...007102505260352

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept mojega prijatelja.....ki je leta nazaj....sesul 40kg žive teže.

Preprosto!!!!

Papriciraj vso hrano, do nezavesti..........že vsaka misel na obisk.....svetega kraja, kjer se iztrebimo.......vam bo pognala strah v kosti..........posledično, boste pojedli mnogo manj......kot bi običajno!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept mojega prijatelja.....ki je leta nazaj....sesul 40kg žive teže.

Preprosto!!!!

Papriciraj vso hrano, do nezavesti..........že vsaka misel na obisk.....svetega kraja, kjer se iztrebimo.......vam bo pognala strah v kosti..........posledično, boste pojedli mnogo manj......kot bi običajno!!!!!!

samo to ti lahko pusti trajne posledice :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda......anus čez čas postane neobčutljiv......s tem so tudi dražljaji slabši.......in posledično se zelo enostavno rečeno......nevede userješ v hlače!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje izkušnje; V treh mescih spravil iz 80 kg na 70 kg (na 70 kg sem zdaj 2 leti) :D

Kako? 3 leta sem bil brez motorja, pa je bila taka kriza zarad pomanjkanja dvokolesnika da sem začel bicikl terat. :rolleyes:

Kile so šle pa kar dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja!

TO je tema zame!!!

Ze neki cajta grem zjutraj tec,zvecer iman treninge,pazim na prehrano...in v enem tednu sem zgubil 7 dni!

Ne grem ne gor ne dol!

Pozitivno v tem ej da od 0 do 100 pridem hitreje kot ta bolsi Ferrari (pa se 20km\h imam se zraven)

Sn malo povprasal okoli in so mi svetovali,da bi uporabil integratorje s L-KARNITOM.

To je "neki" kar poveca uporabo speha kot energetski vir.

Seveda treba pri tem pridno telovadit in se en zajebavat!

(...da nebi kasen mislu to zret,it spart in zjutraj se zbudit brez kakih 10kg!!!)

A ima kdo izkusnje s tem integratorjem?

Res bi me zannimalo,ker sem se kar anvelical to tekat gor in dol kot pes,brez rezultatov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja!

TO je tema zame!!!

Ze neki cajta grem zjutraj tec,zvecer iman treninge,pazim na prehrano...in v enem tednu sem zgubil 7 dni!

Ne grem ne gor ne dol!

Pozitivno v tem ej da od 0 do 100 pridem hitreje kot ta bolsi Ferrari (pa se 20km\h imam se zraven)

Sn malo povprasal okoli in so mi svetovali,da bi uporabil integratorje s L-KARNITOM.

To je "neki" kar poveca uporabo speha kot energetski vir.

Seveda treba pri tem pridno telovadit in se en zajebavat!

(...da nebi kasen mislu to zret,it spart in zjutraj se zbudit brez kakih 10kg!!!)

A ima kdo izkusnje s tem integratorjem?

Res bi me zannimalo,ker sem se kar anvelical to tekat gor in dol kot pes,brez rezultatov...

jest mislim, da je vsa kemija ki jo priporočajo za hujšanje, brez veze, ker povsod piše, da brez treninga ni učinka, zato ti predlagam, da dnevne obroke hrane prepoloviš, vsaj pol ure na dan malo potelovadiš, nazadnje ješ ob 18h in se ti bo sigurno poznalo na teži, preverjeno, v 3. mesecih 15kg, ampak ni problem shujšat, problem je potem, ko moraš to težo obdržat, jest ne morem in ne morem, takoj ko se malo spozabiš se kilogrami začnejo na hitro kopičiti :naughty: , sem se pa s težo začel ukvarjati odkar sem nehal kaditi, skoz mam 10kg viška, za popizdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je včeraj povedal frend super način za hujšanje,

star tisoče let - še iz kamene dobe:

1. teden

več migat pa mn žret

2. teden

več migat pa mn žret

3. teden

več migat pa mn žret

4. teden pride pa relaksacija in tempo obrneš

tako, da:

mn žret pa več migat!

:rolleyes:

Slaba stran tega je to,

da je to treba početi stalno ...

nema tu fantje moji,

počitnice, prežeravanje pa to:

če nehaš migat, pa vseeno žreš,

potem si looser.

Simpl-kt-pasulj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 mesci.... -18kg :rolleyes: od začetka ni blo cajta za hrano, je blo več druzga dela, pol se pa želodc itak navad in rab manj hrane, tko da zdej že 3 mesce pa pou ostajam na istih kilogramih.

Pa ni blo namerno hujšanje, niti kkšna bolezn... sam cajta ni blo hehe :) Pa čez ceu obdobje jem isto hrano, tko da nč da bi kej posebi pazu na prehrano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da se spet mal pohvalim :rolleyes: ; v enem letu (po porodu) dol spravla 24 kilc :whistle: , pa še kar grem nekam v minus. No, je pa to kr velik strošek ratal, predvsem kar se oblačil tiče; vse mi je prevelko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!