Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Uh kaj "kvalitetnih" krem bodo lahko naredili iz tega 35 kilogramskega maščevja :lol1:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: saj sem vedla, da misliš spet na bedarije... don't worry, res da sem vitka, nisem pa švohčkana :naughty:

Jst na bedarije? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem daljnega leta 1999 shujšal 23 kg v dobrih dveh mesecih. Odpovedalo mi do danes ni še nič, zredil se pa tudi nisem.

Jo jo efekt maj es!!! :P

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ta ni imela toliko sreče......

12.08 - Hujšala in umrla

Britanka, ki je želela biti lepa nevesta, se je znebila odvečnih kilogramov, a je zaradi podhranjenosti kmalu po poroki umrla.

Želela je biti lepa nevesta Emma Favel, 32-letna Britanka, ki si je najbolj želela, da bi bila lepa nevesta, je umrla zaradi zapletov, ki so nastali po operaciji, s katero so ji zavezali želodec.

Emma je neki belgijski kliniki plačala 7.000 funtov za operacijo, ki bi ji omogočila hitro hujšanje (taka operacija v VB stane še enkrat toliko). Operacija, s katero so ji zavezali želodec, ji je pomagala, da se je do poroke znebila odvečnih kilogramov. Emma je s 146 kilogramov shujšala na 95. Na žalost se je takoj po poroki začela slabo počutiti in slab mesec kasneje je umrla zaradi podhranjenosti.

Po operaciji je Emma obiskala nekaj zdravnikov in naredila nekaj preiskav, ker so jo pestile zdravstvene težave, nihče od njih pa ni opazil, da je vse posledica premajhne količine zaužite hrane. Emma se je iz dneva v dan počutila slabše, a nihče ni odkril pravega vzroka za njeno počutje. Sredi meseca aprila so jo sprejeli v bolnišnico, kjer so poskušali ugotoviti vzroke za njeno počutje, niso pa niti pomislili na raširitev želodca. Zaradi podhranjenosti je Emma 30. aprila umrla. Po njeni smrti so naredili preiskavo in dogodek je končal na sodišču.

Preiskava je pokazala, da je Emma izbrala napačno operacijo, saj se zaradi nje ni mogla pravilno in dovolj hraniti. Patolog Manuel Sotres je povedal, da Emma ni imela dovolj prostora za hrano, ki bi ji omogočala preživetje.

Preiskovalni sodnik Andrew Haigh je ugotovil, da je šlo za slučajno smrt, delno pa naj bi bila kriva tudi operacija. Emma naj bi umrla zaradi odpovedi vitalnih organov in podhranjenosti. (24 ur, HK)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ko ze preizkusate vse te diete.. zakaj ne probate se Dachau dieto, zagotovljeno vas obere do kosti. :evilgrin:

Jaz sem jo hotel, pa mi v lekarni niso dali cyklona b, kar je nujno za uspešno dieto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
začela sem trenirat atletiko...ja....preskakovanje večerje :D :naughty:

Samo pazi, da si kake mišice ne nategneš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začela sem trenirat atletiko...ja....preskakovanje večerje :D :naughty:

Preskakovanje večerje je bedarija...

Pred spanjem jej beljakovine, nič OH. OH-ji grejo zvečer v maščobo, ker jih telo nima za kaj rabiti in jih raje shrani. Pojej 2-3 jajca pred spanjem in čez dan manj jej. Recimo manj cukrastih in mastnih stvari... In zjutraj laufat!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preskakovanje večerje je bedarija...

se strinjam de je preskakovanje večerje bedarija!!

jest zmer začnem hujšanje po večerji....mi je šlo v 2 letih že 15 kil........gor :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a heca več anben ne razume? :blink:

btw tema pravi "90 dnevna diet" kapiš?

Tečnoba hujša? Hudiča, a te motor ne potegne več al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preskakovanje večerje je bedarija...

Pred spanjem jej beljakovine, nič OH. OH-ji grejo zvečer v maščobo, ker jih telo nima za kaj rabiti in jih raje shrani. Pojej 2-3 jajca pred

Ti pa nisi čisto pri tapametnih. Sandokan ve, da beljakovine na večer telo "kisajo", obenem pa ga utrujajo s prebavljanjem.

Tri jajca ....

Hamdala agar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa stavim na tisto, da lepega telesa ni nikoli preveč!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa nisi čisto pri tapametnih. Sandokan ve, da beljakovine na večer telo "kisajo", obenem pa ga utrujajo s prebavljanjem.

Tri jajca ....

Hamdala agar!

Ja in proteini škodijo zdravju, kajne? Oz. ratajo mišice napihnjene :rolleyes:

Najbolje da nič ne ješ... ker kisajo telo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker jst vem, meso daje res telesu kisel ph, ampak vprašanje, če to počnejo tudi jajca. drgač pa nisem ekspert za prehrano v smislu tega, da bi vedu, kaj je zdravo in kaj ne ter kdaj in koliko :D Čeprav se trudim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kar je vecini tukaj noter s hujsanjem uspelo, je povsem ocitno zmanjsanje volumna mozganov.

prosn če se malo lepše obnašaš.....al si podhranjen?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!