Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

In v tistem času sploh piješ al pa ješ?

cel mesec ne piješ in ne ješ :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kaj sem zgleda da spustil

Tko da s popravkom beri: "In kaj v tistem času..."

:rolleyes: šment ...pa tako zabavno je zgledalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kaj sem zgleda da spustil

Tko da s popravkom beri: "In kaj v tistem času..."

ješ vse... takrt k maš cajt... (5 tednov... -9kg) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem v eni od slovenskih revij, ki pišejo o zdravju, zasledil članek z naslovom 90 - dnevna ločevalna dieta. Sodeč po izjavah tistih, ki so se je držali, so rezultati neverjetni. A ima kdo kakšne izkušnje s tem?

Osebno ne.verodoswtojno ti pa sporočam, da je oseba ki jo je delala prvič lepo izgubila par kil.ko jo je prakticirala drugič(po cca 1 letu) se ji je zdravstveno stanje drastično poslabšalo.Odpadanje las, tremor,utrujenost, razdražljivost itd.Laboratorijski izvidi porazni , pomanjkanje železa .... itd skratka sedaj na vitaminih in raznih kemikalijah.Se splača delat to opevano dieto.<<verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za hujšanje bom reku samo eno francosko besedo: manjžri :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne.verodoswtojno ti pa sporočam, da je oseba ki jo je delala prvič lepo izgubila par kil.ko jo je prakticirala drugič(po cca 1 letu) se ji je zdravstveno stanje drastično poslabšalo.Odpadanje las, tremor,utrujenost, razdražljivost itd.Laboratorijski izvidi porazni , pomanjkanje železa .... itd skratka sedaj na vitaminih in raznih kemikalijah.Se splača delat to opevano dieto.<<verjetno.

no, o takih posledicah sem par postov prej govorila... na videz se ti zdi, da si ful uspešen s hujšanjem...posledice pa so kasnejše in to zelo boleče... ne splača se s prehitevanjem časa... saj se človek tudi ne zredi v mesecu ali dveh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, o takih posledicah sem par postov prej govorila... na videz se ti zdi, da si ful uspešen s hujšanjem...posledice pa so kasnejše in to zelo boleče... ne splača se s prehitevanjem časa... saj se človek tudi ne zredi v mesecu ali dveh :naughty:

Jaz še živim... :kva2: pa še enkrat bo ziher padla konec leta... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ločevalna dieta je učinkovita, ampak zahteva disciplino. Jaz sem z ločevalno shujšal celih 6 kilogramov in komaj obdržal težo. Kasneje sem pa najdu Montignaca

Shujšal sem 20 kilogramov v par mesecih, brez težav. Sedaj sem se zredil nazaj 6, ker sem nehal kadit, ampak tudi novi kilogrami že grejo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ločevalna dieta je učinkovita, ampak zahteva disciplino. Jaz sem z ločevalno shujšal celih 6 kilogramov in komaj obdržal težo. Kasneje sem pa najdu Montignaca

Shujšal sem 20 kilogramov v par mesecih, brez težav. Sedaj sem se zredil nazaj 6, ker sem nehal kadit, ampak tudi novi kilogrami že grejo. :whistle:

Obe dieti sta za organizem škodovalni ... več lahko pravim interesentom napišem po PMju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več migat manj žret, preverjeno deluje :whistle:

Ločevalna dieta je učinkovita ...

Kaj to ločevanje telesa od duha? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem daljnega leta 1999 shujšal 23 kg v dobrih dveh mesecih. Odpovedalo mi do danes ni še nič, zredil se pa tudi nisem.

Jo jo efekt maj es!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več migat manj žret, preverjeno deluje :whistle:

Ma ne razne diete in pa tablete so bl ql in v modi. Kaj se boš matral in pa trpel, če so pa tukaj še razne lepotne operacije :SS :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne razne diete in pa tablete so bl ql in v modi. Kaj se boš matral in pa trpel, če so pa tukaj še razne lepotne operacije :SS :slap:

ej, na temo operacij pa lahko povem za eno mojo stranko v fitnesu, ki je imela 160 kg, je šla na operacijo in so ji 35 kg maščevja izrezali, tako da je k meni prišla na hujšanje "samo" s 125 kg :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, na temo operacij pa lahko povem za eno mojo stranko v fitnesu, ki je imela 160 kg, je šla na operacijo in so ji 35 kg maščevja izrezali, tako da je k meni prišla na hujšanje "samo" s 125 kg :slap:

Pazi da te greenpeace-ovci ne bodo po pomoti še zraven stranke potisnili nazaj v vodo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi da te greenpeace-ovci ne bodo po pomoti še zraven stranke potisnili nazaj v vodo. :whistle:

Ne vem, če si me sploh prav razumel ... al pa rabim še podnapise tvojga posta :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As in kolateralna škoda, ob masivnem kitu se majhne vitke ribice sploh ne opazi.

:slap: :lol1: saj sem vedla, da misliš spet na bedarije... don't worry, res da sem vitka, nisem pa švohčkana :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kaj "kvalitetnih" krem bodo lahko naredili iz tega 35 kilogramskega maščevja :lol1:

za ketno mazat bo dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!