Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

No jst zdj neki probavam, bomo vidl kako pa kaj... sj ne da bi rabu sam trener mi je reku da morva še bl definirat trebušne... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept-simpl: manj žri (al pa sploh nč :whistle: ) in migaj do nezavesti (dobesedno :whistle: ) in ni da ni, deluje preverjeno :yes: ....v 8ih mescih 43 kil spuhtel (pršla na težo dobrga žaklja cementa) :yea1: in niso pršle nazaj :yea1: zaenkrat, no ne vse, enih 5 se jih je prplazl nazaj odkar redno treniramo, čeprav jih ni noben klical :angry: , baje na račun mišic (sm kile so kile :angry: , mn jih je rajš jih mam)..... jap počas bo že 8 let pa pol od tega :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 8 let vagam od 62 do 67 kg, s kostmi, zredit se pa ne morem :krneki: .

Pa nj pol kdo reče, da je lajf fer, če upa :fight1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept-simpl: manj žri (al pa sploh nč :whistle: ) in migaj do nezavesti (dobesedno :whistle: ) in ni da ni, deluje preverjeno :yes: ....v 8ih mescih 43 kil spuhtel (pršla na težo dobrga žaklja cementa) :yea1: in niso pršle nazaj :yea1: zaenkrat, no ne vse, enih 5 se jih je prplazl nazaj odkar redno treniramo, čeprav jih ni noben klical :angry: , baje na račun mišic (sm kile so kile :angry: , mn jih je rajš jih mam)..... jap počas bo že 8 let pa pol od tega :rolleyes: .

:eek: Ti si mela kdaj +43 kil!? Wow, si bla pa skor ko jaz... :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Ti si mela kdaj +43 kil!? Wow, si bla pa skor ko jaz... :P

D.

Mogoče je mislila 4,3 kg. Če je pa bilo 43, pa samo počasi in razločno napiši kako ti je uspelo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je mislila 4,3 kg. Če je pa bilo 43, pa samo počasi in razločno napiši kako ti je uspelo. :whistle:

Pred cca. 6-7 leti mi je uspelo s polovičnimi (morda še celo manj) porcijami hrane in z cca. 15-20 km rolanja skoraj vsak dan izgubiti 45 kg...

Potem pa sem nekako izgubil veselje do rolanja (sje*ani pločniki in ceste v MB, pa še policaji so me začeli zajebavat, ker sem rolal prehitro za po pločniku, po cesti pa se kao ne sme - za to sem celo dobil kazen), pa še apetit se je vrnil v nekdanjo formo. Pa je blo konec veselja - vrnili so se čisto vsi izgubljeni kilogrami... :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Ti si mela kdaj +43 kil!? Wow, si bla pa skor ko jaz... :P

D.

K je tko težko verjet al ja :? , pa sj me je še zmer neki skup, pomnoži to z mičkenmal mn kt 2 pa boš dobu jasno (grozljivo) sliko....sm je blo pa res much....much too much :xx: .

Uspe

Mogoče je mislila 4,3 kg. Če je pa bilo 43, pa samo počasi in razločno napiši kako ti je uspelo. :whistle:

Nop :grrr , zarad 4,3 kilce se zihr ne bi mučla tok kt sm se in se še zmer, d ne bi spet šlo km v višave :nono: . Uspelo je tko kt sm napisala, trganje od ust in to radikalno (tace stran od vseh "tadobrih" stvari...vse kar je fajn je prepovedano al pa redi :yes: ) in v glavnem aerobično miganje po 4-5x na tedn po urco pa še mal . Pa trma ful pomaga itak :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je tko težko verjet al ja :? , pa sj me je še zmer neki skup, pomnoži to z mičkenmal mn kt 2 pa boš dobu jasno (grozljivo) sliko....sm je blo pa res much....much too much :xx: .

Uspe

Nop :grrr , zarad 4,3 kilce se zihr ne bi mučla tok kt sm se in se še zmer, d ne bi spet šlo km v višave :nono: . Uspelo je tko kt sm napisala, trganje od ust in to radikalno (tace stran od vseh "tadobrih" stvari...vse kar je fajn je prepovedano al pa redi :yes: ) in v glavnem aerobično miganje po 4-5x na tedn po urco pa še mal . Pa trma ful pomaga itak :whistle: .

:wallbash: :wallbash: :slap: :slap: :headbang: :headbang:

Žal čisto neuporaben nasvet. Nikakor se ne morem odpovedat hrani. Nehal sem pit, nehal sem babe preganjat, celo kadit sem nehal, jest pa ne morem nehat :headbang: :headbang: :headbang:

Nč, grem na kavč pred TV mal piškote jest :D.

Jaz tudi :alien1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash: :wallbash: :slap: :slap: :headbang: :headbang:

Žal čisto neuporaben nasvet. Nikakor se ne morem odpovedat hrani. Nehal sem pit, nehal sem babe preganjat, celo kadit sem nehal, jest pa ne morem nehat :headbang: :headbang: :headbang:

To je napaka - babe je treba preganjat... Ampak peš. :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je napaka - babe je treba preganjat... Ampak peš. :lol1:

D.

Daj ti to moji rajši razloži. Ne verjamem, da te bo pripravljena dolgo poslušat.

Bolš da mam mal nadstreška jebi ga. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še tole modrost naj dodam.

Moj tast mi je pred mnogo leti povedal tole:

Ne se sekirat, pamet in špeh prideta po štiridesetem !

In mu dam kar prav, res pa, da tisto prvo še čakam :whistle:

Tako da kakšen kg gor ali par kg gor se ni za sekirat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ti to moji rajši razloži. Ne verjamem, da te bo pripravljena dolgo poslušat.

Ja boš pač samo zamenjal vlogo, namesto preganjalca boš preganjani :evilgrin: , ni blema sploh, glih tko boš lohk šprintal....zna bit, da še hitrejš k prej :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse mi je prevelko.

isti problemi :slap:

Že 8 let vagam od 62 do 67 kg, s kostmi, zredit se pa ne morem :krneki: .

ti si itak k da bi iz Dachaua ušou vn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dohtarca dones povedala, da sem napram 5 let nazaj zrasel za 3cm in se zredu za nekaj več kot 2kg-->se pravi je bilanca 183cm in 68,5kg :slap: . Pa sem res kot iz dahova :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dohtarca dones povedala, da sem napram 5 let nazaj zrasel za 3cm in se zredu za nekaj več kot 2kg-->se pravi je bilanca 183cm in 68,5kg :slap: . Pa sem res kot iz dahova :cry:

Ma kje pa, men si prov maneken, lepe mere pa dolga črna čupca, če ne bi bil tko kosmat te takoj za mojo zamenjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dohtarca dones povedala, da sem napram 5 let nazaj zrasel za 3cm in se zredu za nekaj več kot 2kg-->se pravi je bilanca 183cm in 68,5kg :slap: . Pa sem res kot iz dahova :cry:

Še kakšnega podobnega najdema, pa lahko ustanovimo moto klub z imenom Piščanc rajders :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije dobri razlogi za zbijanje kilogramov so:

1) "Lajanje" v luno. :hmm: (Ni zajebancija!)

2) Po četrti uri "senebaši" :? :o (Preverjeno!)

3) Namesto večerje, dober "keks"! :grim :grim :010 (Dober petelin = vedno suh = rekla dolgoletna praksa!) :o :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije dobri razlogi za zbijanje kilogramov so:

1) "Lajanje" v luno. :hmm: (Ni zajebancija!)

2) Po četrti uri "senebaši" :? :o (Preverjeno!)

3) Namesto večerje, dober "keks"! :grim :grim :010 (Dober petelin = vedno suh = rekla dolgoletna praksa!) :o :whistle:

dokler sem bil mlad in neoženjen, je tretja točka dober delala, potem pa žena, družina in kile se kopičijo, ko prašiča zapreš in ga samo še futraš se tudi začne redit :naughty: :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler sem bil mlad in neoženjen, je tretja točka dober delala, potem pa žena, družina in kile se kopičijo, ko prašiča zapreš in ga samo še futraš se tudi začne redit :naughty: :headbang: :whistle:

oh kako ti dam prov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!