Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

jaz ne bom :jezik:Vi, ki ste pa tako zagrizeni, pa jim nakazujte svojo celotno plačo na TR, pa bodo najbolj zadovoljni z vami.svašta pička rodi

Jst da bi mel plačo, bi nakazal kr dve, tko pa jo nimam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst da bi mel plačo, bi nakazal kr dve, tko pa jo nimam!

Baje se ne branijo niti penzij, podpor, denarčkov, ki izvirajo iz dela na črno, ...

Tako da le korajžno okoli ofera. Bolje njim kot državi ali cerkvi ali strankam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

A je biv kdo mogoce pri MK el diablo na hrušici na obisku ali "žurki" član mogoče?

Popravljeno . Popravil fitipaldi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tega kluba že skor eno leto ni več !

Kluba ni, so pa clani ostali, sam so prikljucli drugam.

Suport your local 81!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kluba ni, so pa clani ostali, sam so prikljucli drugam.

Suport your local 81!

 

Kako pa bi rad, da supportiramo local 81.  A rabite kaj keša, morda kakšno paleto drv ali kamijon premoga za ogrevat klub, ali morda gajbico kislega zelja, flaškon terana... Karkoli, samo daj že enkrat povej kaj rabite...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa bi rad, da supportiramo local 81.  A rabite kaj keša, morda kakšno paleto drv ali kamijon premoga za ogrevat klub, ali morda gajbico kislega zelja, flaškon terana... Karkoli, samo daj že enkrat povej kaj rabite...

Faci si! Ni kaj,sm se kr malo nasmejal!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Da malo obudimo tole temo. Pred kratkim sem bil na enemu moto srečanju v organizaciji MC kluba iz Lj. Pustimo ob strani dejstvo, da je bilo vreme bolj kislo in seveda posledično tudi ni prišlo toliko ljudi, kot bi jih sicer zagotovo. Nekako na palec pa bi ocenil, da je bila sestava tam prisotnih vsaj ene 90% s strani MK in MC klubov, in 10% ostalih. Glede na to, da se na tovrstnih dogodkih špila živa glasba, da se popije kakšno pivce, da se pogleda kakšen zanimiv motor, da se odvije kakšna zanimiva debata.... skratka vse te stvari, ki godijo tudi drugim, ne samo MK in MC memberjem, mi nekako ni jasno, zakaj pride tako malo "zunanjih". So morda tile MC dogodki bolj interesantni (zaradi nevemkakšnega razloga) pretežno za memberje ? Morda bi @MARJA lahko podal svoj pogled na tole. Ali pa kdo drug, ki imam kakšno takšno ali drugačno tozadevno izkušnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 7. 2016 at 12:07, izibajker pravi:

Da malo obudimo tole temo. Pred kratkim sem bil na enemu moto srečanju v organizaciji MC kluba iz Lj. Pustimo ob strani dejstvo, da je bilo vreme bolj kislo in seveda posledično tudi ni prišlo toliko ljudi, kot bi jih sicer zagotovo. Nekako na palec pa bi ocenil, da je bila sestava tam prisotnih vsaj ene 90% s strani MK in MC klubov, in 10% ostalih. Glede na to, da se na tovrstnih dogodkih špila živa glasba, da se popije kakšno pivce, da se pogleda kakšen zanimiv motor, da se odvije kakšna zanimiva debata.... skratka vse te stvari, ki godijo tudi drugim, ne samo MK in MC memberjem, mi nekako ni jasno, zakaj pride tako malo "zunanjih". So morda tile MC dogodki bolj interesantni (zaradi nevemkakšnega razloga) pretežno za memberje ? Morda bi @MARJA lahko podal svoj pogled na tole. Ali pa kdo drug, ki imam kakšno takšno ali drugačno tozadevno izkušnjo...

Namen motorizma je nekako vožnja, ne pa obiskovanje pijanskih zabav MC klubov.

Jaz sem itak poseben, ampak ga ni denarja, da me spravijo na tako prireditev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem takšen posebnež kot Snecer, :lol1: pa me niti najmanj ne mika tovrstna zabava. Ne bom dal izjave, kdo je večinski folk tam, da ne bo spet hudo :).

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za sebe lahko rečem, da me tovrstne zabave in druženja ne privlačijo. Ko grem, se grem vozit in ne debatirat ob pivu.
Ljudje pa smo si različni in nekateri v tem uživajo in prav je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎21‎.‎7‎.‎2016 at 12:07, izibajker pravi:

Da malo obudimo tole temo. Pred kratkim sem bil na enemu moto srečanju v organizaciji MC kluba iz Lj. Pustimo ob strani dejstvo, da je bilo vreme bolj kislo in seveda posledično tudi ni prišlo toliko ljudi, kot bi jih sicer zagotovo. Nekako na palec pa bi ocenil, da je bila sestava tam prisotnih vsaj ene 90% s strani MK in MC klubov, in 10% ostalih. Glede na to, da se na tovrstnih dogodkih špila živa glasba, da se popije kakšno pivce, da se pogleda kakšen zanimiv motor, da se odvije kakšna zanimiva debata.... skratka vse te stvari, ki godijo tudi drugim, ne samo MK in MC memberjem, mi nekako ni jasno, zakaj pride tako malo "zunanjih". So morda tile MC dogodki bolj interesantni (zaradi nevemkakšnega razloga) pretežno za memberje ? Morda bi @MARJA lahko podal svoj pogled na tole. Ali pa kdo drug, ki imam kakšno takšno ali drugačno tozadevno izkušnjo...

Lej, če gledaš motozbore po Sloveniji vidiš da je  zbor v večjih krajih tko kot si ti napisal, če pa pogledaš recimo zbor na Gajševskem jezeru ( na primer ) je pa veliko več zunanjih obiskovalcev in ne motoristov, to pa zato ker se v tistih koncih nič ne dogaja.

So pa pri nas dobrodošli vsi tako motoristi kot " pešci ".

Nekateri ne hodite na motozbore, to podpiram, kajti tud jaz ne grem na gasilsko veselico.

Pivo pa rad spijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so motozbori čisto všeč. Nisem član kake ožje skupine, jih pa razumem in se mi zdijo kar face. Moraš med kr cajt se to it. Kar se pa tiče motozborov niso nič bolj pijanska druženja kot vaške veselice, na katere sicer ne hodim, slišim pa marsikaj. Na motozborih je ponavadi dober rokenrol, fajn motorji pa še nekakšno prijateljsko vzdušje vlada. Na leto obiščem dva do tri večje zbore in mi je kot rečeno, čisto ok. Zastojn kamping, kakšna dobra debata, hamburger pa pir. Saj pravim, kakor za koga, komur ne paše naj ne gre. Za tiste, ki kolebate, pa predlagam dva lepa in kulturna motozbora. Umag in Omiš. Pri nas so pa bolj kao žegnanja ob nedelja. To pa mi ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Pilko, Rutka, Rado... pa še precej drugih akterjev scene v tistih cajtih. Pa še ohcet.

 

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nisem v nobenem klubu in verjetno tudi ne bom nikoli. Imam kolega, ki je v klubu in ko gledam te njihove omejitve imam občutek, ko da si ponovno otrok in moraš mamo spraševati ali lahko nekam greš. Motor mi daje občutek svobode, zato mi ne bo noben govoril kako in kaj. Vsaj tu ne, če že moramo doma ubogati. :D:D:D Po drugi strani pa je lepo videti to njihovo pripadnost, pripravljenost na pomoč, spoznavanje novih ljudi iz drugih klubov itd. Naj omenim samo en primer, je bil en njihov član na turi po bosni, mu je crknil motor, je poklical člane, so mu v trenutku našli nekoga, ki je član drugega kluba in je takoj prišel na pomoč. Motor je bil prej popravljen, kot če bi klical asistenco in mu ga odšlepali do prvega servisa. Tak da so tudi prednosti in se ne gre samo za popivanje....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bom pa še jaz napisal kako je biti član BMW kluba. Mamljivo!!!!

Vsako leto jim moraš dati 50 eur, pol pa te " častijo "v Kopru z eno malico brez pijače vredno 4 eure.In to je tudi vse.Aja, organizirajo nekaj izletov po tako ugodni ceni da se jim ne moreš odreči.Ko greš na Booking.com in preveriš cene v katerih hotelih med izletom se bo prenočevalo hitro ugotoviš da je bolje da kar sam rezerviraš ta hotel in pri celotnem izletu prešparaš kar 150 Eur.(tako je bilo lani naprimer izlet v Bosno in Dalmacijo, še huje pa v Toscano)Seveda če to storiš te bo predsednik kluba malo čudno gledal ampak na koncu lahko vseeno se pridružiš skupinici na izletu z "strokovnim vodenjem".Če maš srečo po nekaj letih članstva dobiš majico, seveda za številko je že problem ker jih ni veliko na voljo.In potem je leto naokoli in spet 50 Eur članarine in stvar se ponovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!