Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

HELLS   ANGELS .......  GREMIUM  to  so  pravi  moto  klubi.ne  pa  ta  naša  vaška  jajca.

glej ! jst pa mislim,da je še veliko drugih klubov vredni enakega spoštovanja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ! jst pa mislim,da je še veliko drugih klubov vredni enakega spoštovanja !

sm  mislu  kr  se  velicine  tice.ja  sej  so  tudi  nasi klubi  dobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri klubi... slabi klubi... spoštovanja vredni klubi... resni klubi...?

 

To je zdej tako, odvisno po katerih kriterijih gledaš?

 

Je dober klub tisti, ki ima dolgo tradicijo? ...stroga pravila? ...dober motozbor? ...veliko obiskuje druge? ...ima dobre rezultate na pisti? ...se člani furajo po celem svetu? ...organizira veliko humanitarnih akcij? ...delavnic varne vožnje? ...dela red na motosceni? ...ima enoten klubski imidž? ...100 in več članov? ...spoštuje ali nespoštuje MC kodeks? 

 

...še kak kriterij?

 

...da se lažje okategoriziramo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri klubi... slabi klubi... spoštovanja vredni klubi... resni klubi...?

 

To je zdej tako, odvisno po katerih kriterijih gledaš?

 

Je dober klub tisti, ki ima dolgo tradicijo? ...stroga pravila? ...dober motozbor? ...veliko obiskuje druge? ...ima dobre rezultate na pisti? ...se člani furajo po celem svetu? ...organizira veliko humanitarnih akcij? ...delavnic varne vožnje? ...dela red na motosceni? ...ima enoten klubski imidž? ...100 in več članov? ...spoštuje ali nespoštuje MC kodeks? 

 

...še kak kriterij?  Da slačijo druge motoriste!

 

...da se lažje okategoriziramo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri klubi... slabi klubi... spoštovanja vredni klubi... resni klubi...?

 

To je zdej tako, odvisno po katerih kriterijih gledaš?

 

Je dober klub tisti, ki ima dolgo tradicijo? ...stroga pravila? ...dober motozbor? ...veliko obiskuje druge? ...ima dobre rezultate na pisti? ...se člani furajo po celem svetu? ...organizira veliko humanitarnih akcij? ...delavnic varne vožnje? ...dela red na motosceni? ...ima enoten klubski imidž? ...100 in več članov? ...spoštuje ali nespoštuje MC kodeks? 

 

...še kak kriterij?

 

...da se lažje okategoriziramo...

 

 

Definitivno ne tisti, ki organizirajo blagoslov!!  :devil:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno ne tisti, ki organizirajo blagoslov!!  :devil:  

 

WORD!!! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno ne tisti, ki organizirajo blagoslov!!  :devil:  

 

...ja zakaj se pa pol ravno tam zbere največ motoristov... tu pol nekaj ne štima... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja zakaj se pa pol ravno tam zbere največ motoristov... tu pol nekaj ne štima... :eek:

 

Ne štima v tvoji glavi (nisi edini), ker nimaš razčiščene pojme kaj moto kultura sploh je. 

Večina takih "klubov" kot ste vi bolj sodi v skupino moto društvo ne pa v MK/MC sceno. 

Tudi na koncertih Modrijanov se zbere največ ljudi, pa ne gre za rock koncert ampak je to še vedno gasilska veselica - ruralna kultura, kamor sodi tudi ritual blagoslova. 

Motor je otrok urbanega sveta in moto scena je neločljiv del urbane subkulture nastala v ZDA ( bajkeri) in GB ( rockers - cafe racers) 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Motorcycling

http://en.wikipedia.org/wiki/Rocker_(subculture)

http://voices.yahoo.com/motorcycle-subcultures-resistance-3700906.html?override_id=131114%3Fcat%3D53%3Fcat%3D10%3Fcat%3D38%3Fcat%3D34?cat=27

 

Motoristi, ki poznajo in slavijo motoristično zgodovino in mitologijo, priznajo samo eno božanstvo na moto sceni: motor. Vse ostale religije, ideologije, partije in stranke, tukaj nimajo kaj iskati. 

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj gre na http://www.sairach-club.si/sl pa bo videl kaj je moto zbor in ne neko vaško sranje...

 

A da boma skupaj oči s šnopsom pluvala... "sranja in dreka" bo dosti letos... bom pa žal tokrat motoriral enih 500 km severovzhodno.

 

Ja... ta zbor je defintivno eden najbolj upičenih pri nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.

Kaj je to za kretenskega trenda v SI, da so začeli nekateri delati kao red med motoristi, ki so v različnih klubih.

Sam sem član kluba, ki ni slovenski, pa ne zaradi tega, da ne bi bil Slovenec ampak me veže nekaj drugega na tisti klub in tiste čase. Zdaj pa začnem dobivati opozorila, so me že tudi na cesti ustavili in spraševali "čigav" in odkod sem. Pa me kličejo prijatelji in pravijo, ne pridi na srečanje z barvami, ker boš imel probleme.

Pa j.... vas kretenizem, kaj gledajo nekateri preveč ameriških filmov ali kaj se dogaja. Učinek je dvojni. Na srečanja več ne mislim hoditi, se bom pač vozil kot vedno pa še negativna reklama.

Mi lahko kakšna pametna glava pojasni čemu je to potrebno? Namesto, da bi se spoštovali na cesti, se bomo j.... med seboj.

zato,ker si balkanec !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mi lahko nekdo pove kaj je point moto društev? Včasih je bil point druženje, informiranje v sami dobi interneta je pa to čisto brezveze. Da ne govorim, da kot član izpadeš v 'normalni' družbi kot en razgrajač, pijanc, norc.

 

Torej, katere so pozitivne stvari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo pove kaj je point moto društev? Včasih je bil point druženje, informiranje v sami dobi interneta je pa to čisto brezveze. Da ne govorim, da kot član izpadeš v 'normalni' družbi kot en razgrajač, pijanc, norc.

 

Torej, katere so pozitivne stvari?

Ja majstr  to je čredni nagon več ovc na kupu  pa en bl lep kot drug

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC ni za vsazga, zato tudi vsakega ne sprejmejo, ča maš družino pol pozabi na te stvari  MK al pa MC-ne gre skupaj z družino ,če seveda žena tega ne podpira, 99,9% pa jih ne podpira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC ni za vsazga, zato tudi vsakega ne sprejmejo, ča maš družino pol pozabi na te stvari  MK al pa MC-ne gre skupaj z družino ,če seveda žena tega ne podpira, 99,9% pa jih ne podpira.

bla, bla, bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC ni za vsazga, zato tudi vsakega ne sprejmejo, ča maš družino pol pozabi na te stvari  MK al pa MC-ne gre skupaj z družino ,če seveda žena tega ne podpira, 99,9% pa jih ne podpira.

 

Hahaha... če družine, predvsem žene tega ne bi podpirale bi se pa res 90% klubov zaprlo! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha... če družine, predvsem žene tega ne bi podpirale bi se pa res 90% klubov zaprlo! 

X2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC ni za vsazga, zato tudi vsakega ne sprejmejo, ča maš družino pol pozabi na te stvari  MK al pa MC-ne gre skupaj z družino ,če seveda žena tega ne podpira, 99,9% pa jih ne podpira.

brate,ljudje ne vejo kaj mi čutmo v srcu.To maš v seb al pa nimaš,če  me namaraš ,v klub te razumem,bom pa support 81 za vedno,pozdrav brate.81SUPPORT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC ni za vsazga, zato tudi vsakega ne sprejmejo, ča maš družino pol pozabi na te stvari  MK al pa MC-ne gre skupaj z družino ,če seveda žena tega ne podpira, 99,9% pa jih ne podpira.

  po moje si ti za tem imenom ,ženska ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

81 support

Na vsake par mesecev prilimaš v tole temo en takle post. OK. A lahko, morebitnim interesentom, malenkost bolj ilustrativno razložiš v katere segmente naj bi šla podpora oz. support (donacije, logistika, mediji...). Daj, namigni kaj konkretnega. Mogoče bi pa še kdo od tu bil pripravljen kaj pomagat, pa ne ve ne kod ne kam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsake par mesecev prilimaš v tole temo en takle post. OK. A lahko, morebitnim interesentom, malenkost bolj ilustrativno razložiš v katere segmente naj bi šla podpora oz. support (donacije, logistika, mediji...). Daj, namigni kaj konkretnega. Mogoče bi pa še kdo od tu bil pripravljen kaj pomagat, pa ne ve ne kod ne kam...

Suport your local 81!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanskega, avstrijskega ali hrvaškega?

Tega v Radečah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!