Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Zakaj plačuješ članarino, če nisi zadovoljen? Niso to Hells Angels ali Bandidos, da si v to prisiljen. 

Glede majice se ne bi strinjal, takoj jo dobiš, najbrž moraš priti kaj mimo, po pošti ne vem, če ti jo pošljejo. Na izlet sem šel le en, ker težko planiram toliko vnaprej, kot je treba narediti rezervacijo. Lani za Gardo sem zamudil in si potem sam rezerviral sobo v bližnjem hotelu. Ni bilo praktično, ker sem moral potem na pijačo do družbe z motorjem in za približno isto ceno so oni dobili še večerjo. 

Kar se klubskih popustov pri servisih, delih in opremi tiče, sem prejšnji teden izvedel, da so ga pri Cosmosu ukinili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 11/7/2016 at 17:12, izibajker pravi:

Pilko, Rutka, Rado... pa še precej drugih akterjev scene v tistih cajtih. Pa še ohcet.

 

Uh spomini! Sem bil tam, na posnetku dosti mojih klubskih bratov, od mene pa sem ujel samo moj šotor in rit motorja za 1 sec. No fajn je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 11. 2016 at 10:19, motolover pravi:

Zakaj plačuješ članarino, če nisi zadovoljen? Niso to Hells Angels ali Bandidos, da si v to prisiljen. 

Glede majice se ne bi strinjal, takoj jo dobiš, najbrž moraš priti kaj mimo, po pošti ne vem, če ti jo pošljejo. Na izlet sem šel le en, ker težko planiram toliko vnaprej, kot je treba narediti rezervacijo. Lani za Gardo sem zamudil in si potem sam rezerviral sobo v bližnjem hotelu. Ni bilo praktično, ker sem moral potem na pijačo do družbe z motorjem in za približno isto ceno so oni dobili še večerjo. 

Kar se klubskih popustov pri servisih, delih in opremi tiče, sem prejšnji teden izvedel, da so ga pri Cosmosu ukinili. 

Mislim, da si citiral Benflarju, tema je prednosti, če si član. Prosim povej v čem je prednost tega kluba. Kaj dobiš vsako leto, ko vplačaš 50€ za v zameno? Kapo, majico, emblem, nalepko, kosilo, .....  

Teh klubskih popustov nikoli ni bilo-razen če je diler ti dal sam popust (to sem Božiču tudi dokazal) že pred kakšnimi 15 leti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Mislim, da si citiral Benflarju, tema je prednosti, če si član. Prosim povej v čem je prednost tega kluba. Kaj dobiš vsako leto, ko vplačaš 50€ za v zameno? Kapo, majico, emblem, nalepko, kosilo, .....  

Teh klubskih popustov nikoli ni bilo-razen če je diler ti dal sam popust (to sem Božiču tudi dokazal) že pred kakšnimi 15 leti. 

V tem klubu vsaj jaz nisem našel nobenih prednosti, mogoče kdo drug je jaz ne, sej sem napisal kako je potekalo vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BMWflar pravi:

V tem klubu vsaj jaz nisem našel nobenih prednosti, mogoče kdo drug je jaz ne, sej sem napisal kako je potekalo vse skupaj.

Tudi jaz ne, zato bi rad od najinega prijatelja zvedel kakšne prednosti so. Razen, če ne zna sam do Bovca, Toskane ...  in to spet za svoj denar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, solorider said:

Tudi jaz ne, zato bi rad od najinega prijatelja zvedel kakšne prednosti so. Razen, če ne zna sam do Bovca, Toskane ...  in to spet za svoj denar!

Ne navijam ne za članstvo, niti proti. Zanimajo te prednosti? Nekaj, ki sem jih bil deležen: S klubsko kartico sem v Nemčiji kupil opremo in brez besed dobil popust.  Šel v Hechlingen in dobil popust, kupil opremo za RRa pri Alfa Racingu, ki je bil takrat njihov partner za Superbike, in dobil popust,.. Na vseh servisih v Nemčiji s člansko izkaznico brez besed dobiš popust. Če si kaj kupoval v Nemčiji, potem ti je jasno kako je s popusti, večinoma jih ni, ne glede na to koliko namečeš v košaro.  Ja, dobil sem majico in nalepke in kosilo vsakič, ko sem se prikazal na kakem njihovem shodu. Letos tudi brezplačen tečaj varne vožnje, ki so ga organizirali. V Nemčiji so mi pri BMWju poleg popusta dali še polo majico v vrednosti 25€, ki sem si jo v trgovini sam izbral. "Za člane", so rekli. Recimo, da se ti v tujini pokvari motor ali imaš kako drugo težavo. Kontaktiraš lokalni klub in ti priskočijo na pomoč.

Na kratko bi rekel, da se člani radi družijo in hodijo na izlete zaradi družbe, ne zato, ker niso sposobni sami do Toskane. Kar sem bil z njimi je bilo zelo prijetno druženje. Veliko let nisem bil član in bil vedno dobrodošel, ne glede na to. Večina članov je zrelih oseb in se ne bi pretrgali za 50€ ampak v bistvu podprejo klub s svojo članarino. Nobeden ne gleda skozi dobiček in kje bo dobil klobaso in pasulj zastonj. Če gledaš skozi to, si zgrešil bistvo kluba. Človek je družabno bitje in s soliranjem ne bi preživel v svoji zgodovini. Tudi zato se družimo. V klubu, pri športu, pri Vikiju, na fuzbalu in nenazadnje tu na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar si napisal je eno klobasanje. Jaz se isto družim pa nisem v bmw klubu. Ti pač veliko potuješ v Nemčijo in ti prav pride ok. Mi se tukaj pogovarjamo kaj je prednost, če si član kakšnega kluba. 

Ti kar bodi član bmw kluba ampak govori v  klubu in ne da imaš ti osebno neko korist. Ko sem bil jaz v tem klubu cca 7 let sem dobil eno majčko en emblem in kapo. In nikoli nič več. Kadar smo šli na kakšno furo sem moral vedno plačati vse. Ko se je šlo v Nemčijo, Toskano je bilo dražje kot da bi šel z agencijo. 

Mislim, da je v vsakem MK bolje kot v tem tvojem opevanem.

ps: če greš iz tega kluba boš izgubil vse te tvoje prijatelje, ki jih imaš sedaj pri športu, Vikiju, fuzbalu in na forumu? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, solorider said:

Mislim, da je v vsakem MK bolje kot v tem tvojem opevanem.

 

Ničesar ne opevam, niti ni moj klub. Hotel si vedeti prednosti in sem ti jih napisal, nič drugega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

Vse kar si napisal je eno klobasanje. Jaz se isto družim pa nisem v bmw klubu. Ti pač veliko potuješ v Nemčijo in ti prav pride ok. Mi se tukaj pogovarjamo kaj je prednost, če si član kakšnega kluba. 

Ti kar bodi član bmw kluba ampak govori v  klubu in ne da imaš ti osebno neko korist. Ko sem bil jaz v tem klubu cca 7 let sem dobil eno majčko en emblem in kapo. In nikoli nič več. Kadar smo šli na kakšno furo sem moral vedno plačati vse. Ko se je šlo v Nemčijo, Toskano je bilo dražje kot da bi šel z agencijo. 

Mislim, da je v vsakem MK bolje kot v tem tvojem opevanem.

ps: če greš iz tega kluba boš izgobil vse te tvoje prijatelje, ki jih imaš sedaj pri športu, Vikiju, fuzbalu in na forumu? :lol1:

a nismo mi v Pakla klub?

Sej vstopnina ni visoka, ampak pri izstopnini pa včasih glava boli :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, motolover pravi:

Ne navijam ne za članstvo, niti proti. Zanimajo te prednosti? Nekaj, ki sem jih bil deležen: S klubsko kartico sem v Nemčiji kupil opremo in brez besed dobil popust.  Šel v Hechlingen in dobil popust, kupil opremo za RRa pri Alfa Racingu, ki je bil takrat njihov partner za Superbike, in dobil popust,.. Na vseh servisih v Nemčiji s člansko izkaznico brez besed dobiš popust. Če si kaj kupoval v Nemčiji, potem ti je jasno kako je s popusti, večinoma jih ni, ne glede na to koliko namečeš v košaro.  Ja, dobil sem majico in nalepke in kosilo vsakič, ko sem se prikazal na kakem njihovem shodu. Letos tudi brezplačen tečaj varne vožnje, ki so ga organizirali. V Nemčiji so mi pri BMWju poleg popusta dali še polo majico v vrednosti 25€, ki sem si jo v trgovini sam izbral. "Za člane", so rekli. Recimo, da se ti v tujini pokvari motor ali imaš kako drugo težavo. Kontaktiraš lokalni klub in ti priskočijo na pomoč.

Na kratko bi rekel, da se člani radi družijo in hodijo na izlete zaradi družbe, ne zato, ker niso sposobni sami do Toskane. Kar sem bil z njimi je bilo zelo prijetno druženje. Veliko let nisem bil član in bil vedno dobrodošel, ne glede na to. Večina članov je zrelih oseb in se ne bi pretrgali za 50€ ampak v bistvu podprejo klub s svojo članarino. Nobeden ne gleda skozi dobiček in kje bo dobil klobaso in pasulj zastonj. Če gledaš skozi to, si zgrešil bistvo kluba. Človek je družabno bitje in s soliranjem ne bi preživel v svoji zgodovini. Tudi zato se družimo. V klubu, pri športu, pri Vikiju, na fuzbalu in nenazadnje tu na forumu.

Mene sam še nekaj zanima tle, če slučajno veš??? Kam zgine denar od članarin???Vse je potrebno plačati, nič ti ne dajo le eni bedno poceni malco v Kopru vsako leto na začetku sezone.Vsi izleti so dražji kot kjerkoli, da ne govorim kot sem že omenil Booking.com ki je trenutno No.1 na svetu.Kam ponikne ta denar??? To bi rad vedel.Očitno nekdo ima korist od tgea, samo člani ziher ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, BMWflar said:

Mene sam še nekaj zanima tle, če slučajno veš??? Kam zgine denar od članarin???Vse je potrebno plačati, nič ti ne dajo le eni bedno poceni malco v Kopru vsako leto na začetku sezone.Vsi izleti so dražji kot kjerkoli, da ne govorim kot sem že omenil Booking.com ki je trenutno No.1 na svetu.Kam ponikne ta denar??? To bi rad vedel.Očitno nekdo ima korist od tgea, samo člani ziher ne.

Naslovi vprašanje na vodstvo kluba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motolover pravi:

... Človek je družabno bitje in s soliranjem ne bi preživel v svoji zgodovini. Tudi zato se družimo. V klubu, pri športu, pri Vikiju, na fuzbalu in nenazadnje tu na forumu.

A OMV v Postojni ti pa ne diši  ? Fina rit :jezik:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

A OMV v Postojni ti pa ne diši  ? Fina rit :jezik:.

nisi v bmw klubu in te ignorirajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

Naslovi vprašanje na vodstvo kluba!

Gre v Toskano vsako leto Božič, Rifle in še ena dva ki ne vem kako se pišeta. Res ne vem s katerim denarjem.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, solorider said:

Gre v Toskano vsako leto Božič, Rifle in še ena dva ki ne vem kako se pišeta. Res ne vem s katerim denarjem.... :slap:

S svojim, niso reveži. Vsi po vrsti, tudi drugi, ki jih ne poznaš in so v tej ekipi, so bili v svojem delovnem delu življenja ZELO uspešni, kar se pozna tudi na finančnem stanju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... ojoooooj ojooooooj ojoooooooooj ... :eek:

... me že spet glava boli ... :sleep2:

 

 

 

ps.

... a kdo ve za kakšn dobr klub, kjer bi lahko kakšn zastonj tablet proti glavobolji dubu ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, pik1 pravi:

.

... ojoooooj ojooooooj ojoooooooooj .. a kdo ve za kakšn dobr klub, kjer bi lahko kakšn zastonj tablet proti glavobolji dubu ... :kva2:

Vzajemna. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, pik1 pravi:

... a kdo ve za kakšn dobr klub, kjer bi lahko kakšn zastonj tablet proti glavobolji dubu ... :kva2:

Eno Vilmo pa bo zadeva z glavo urejena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, pik1 pravi:

.

... ojoooooj ojooooooj ojoooooooooj ... :eek:

... me že spet glava boli ... :sleep2:

 

 

 

ps.

... a kdo ve za kakšn dobr klub, kjer bi lahko kakšn zastonj tablet proti glavobolji dubu ... :kva2:

da vas ne vidim več skupaj voziti, če ne boste šli v klub! Jel jasnooo!!! :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Andrejcer pravi:

Vzajemna. 

.

... ja ... mogoče ... :sleep2:

... pa a teli tud kakšn izlet v nemčijo organizirajo ... :eek:

... tko ... da bi blo kej družabno ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, Borutt said:

A OMV v Postojni ti pa ne diši  ? Fina rit :jezik:.

Kafe ni dober!:mad: In kafe je pač pomemben. Aja sori, napačna tema :dry: ...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, GoBobi pravi:

Kafe ni dober!:mad: In kafe je pač pomemben. Aja sori, napačna tema :dry: ...

Ajd!

Ti menda hodiš gledati tisto visoko v sladko kafeterijo :jezik:

Pardon. Pridi na OMV, da boš spoznal razne gremline in hudičeve angelčke :lol1:. To pa je prednost omvja :P.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, Borutt said:

Ti menda hodiš gledati tisto visoko v sladko kafeterijo :jezik:

Pardon. Pridi na OMV, da boš spoznal razne gremline in hudičeve angelčke :lol1:. To pa je prednost omvja :P.

Samo zadnjič sem jo šel pozdravit, ker so imeli poznopopoldansko sonce na vrtu, sicer pa že leta zahajam v Time-out, kjer pa se da spoznat takšne hudičeve vajence, ki obrnejo roko proti tebi in če se jim zazdi (hipotetično seveda) si v naslednjem trenutku že švicarski sir. Ma u Pustojni se itak dobivasmo sami čudni:yea2:. Čudni szi čudnimi fetiši:010.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!