Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Lep pozdrav!

dr.chala zanima me ke si kupu zatemnjeno steklo in kakšna je bila cena. :OK:

Zelo dobr zgleda.

Še eno vprašanje ke si kupu tisto gumo na kufru za sopotnika da lažje sedi in kok dnarja je koštal.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala Godfather! :)

Še neki me zanima a se ta guma prilima na kovček a moraš zvrtati luknje? :?

Pa če gdo ve kok pride sprednje vetrobransko steklo ki je zatemnjeno tako kot pri dr.chala. :D %7Boption%7D

HVALA! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala Godfather! :)

Še neki me zanima a se ta guma prilima na kovček a moraš zvrtati luknje? :?

Pa če gdo ve kok pride sprednje vetrobransko steklo ki je zatemnjeno tako kot pri dr.chala. :D %7Boption%7D

HVALA! :D

Naslonjalo se gor privije z dvema vijakoma.Ko sem jaz stavil hor sem luknje izvrtal malenkost manjše tako da je vijak naredil navoj v plastiki da zadeva 100% tesni.Za naslonjalo nisem 100% za zgornji ˝prtljažnik˝ pa vem da je bilo že na notranji strani kovčka označeno kje zvrtat luknje.

LP

post-5996-1133957911_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslonjalo se gor privije z dvema vijakoma.Ko sem jaz stavil hor sem luknje izvrtal malenkost manjše tako da je vijak naredil navoj v plastiki da zadeva 100% tesni.Za naslonjalo nisem 100% za zgornji ˝prtljažnik˝ pa vem da je bilo že na notranji strani kovčka označeno kje zvrtat luknje.

LP

post-5996-1133957911_thumb.jpg

To Driverman: Još od jučer imaš PM!

Što se tiče montaže naslonjača uz njega dobiješ papirnatu šablonu(shemu) gdje da probušiš rupe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!! Nov na Forumu. Bolj star, bolj nor, zato sem od poletja "štromar", ob vseh ostalih zadevah in kislih vikendih mi je uspelo narediti 7.000 km. Prebiral sem prispevke, trenutno me najbolj zanima dvoje:

- občasno motor "udari nazaj", med vožnjo se to čuti kot cukanje, če je v leru, v momentu kar crkne. Je precej zoprno, če se to zgodi pri šaltanju na dol, npr. pred ovinkom lahko fino odnese zadnji del. Servisira mi ga Borut, ki ga je tudi pripeljal iz Italije. Ker ni pravila, kdaj se to dogaja (med 3000 in 5000 rpm), napaka še ni odpravljena

- gume so originalne Bridgestone Trailwing, se mi zdijo malo trde in pregrobe, ker ne vozim po makadamu, razmišljam o Michelin Pilot Road. Ima kdo kakšne izkušnje, na ameriških forumih jih hvalijo

lep pozdrav, kaj več pa naslednjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Za cukanje mislim da je krivo vbrizgavanje goriva v cilindre! Vprašanje s pomočjo česa ti je nastavljal vbrizg goriva v valje. Pri uradnih serviserjih to nastavijo s pomočjo dokaj precizne aparature in z namenom da v oba dva cilindra dobimo isto količino goriva. Če to ni pravilo nastavjeno motor kašlja vsaj tako mi je rekel serviser.

Gume se mi pa zdijo kar dobre in primerne. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sa Yoshi boxom treba povećati količinu goriva u cilindrima(obogatiti smjesu!A ovo sa problemima blokiranja kotača bi pripisao "gumigelenkima" una zadnjem kotaču!Probaj micati prstima zadnji lančanik dok je motor na mjestu u prvoj brzini!Ako se miče cijeli lančanik,"gelenki"su out!Promjeni ih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se tiče izbora guma,hmmm,ukoliko se misliš voziti isključivo po besprijekornom asfaltu onda je Pilot tvoj izbor!A znaš da uvijek ima kod nas i vas kamenčića(pogotovo u proljeće) i rupa po cesti,tako da odabereš u tom slučaju Tourance,Anakee;Dunlop ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Godfather jest k sm šu na prvi servis v Kranj tm use naštelajo tisto aparaturo za ventile štelat in use sm še zravn mau poferpcu kva kej dela in je reku da ta aparatura je za ventile štelat da je v oba dva cilindra enak vbrizg. Kajti če ni potem začne motor kašljat vsaj tako je rekel serviser. Servis mi je bil pa všeč tudi zato ker sem lahko stal zraven in gledal kaj se dogaja.

Nikoli nebom peljal na servis pri katerem ne bom smel biti zraven!!!! :angry2:

Zato ker današnji serviserji veliko računajo in malo popravljajo!!! :BUA:

Razen izjem seveda!!! V Kranju je bilo pošteno :OK:

Glede pokanja in čudnih zvokov V-stroma pri vožnji moram rečt da res vsake tok časa kej poč sam jest mam občutek da to poka plastika kajti če je kakšna globoka in čudna lukna potem mau poč plastika ker tok hitr zabije vilce skp. Vsaj jest toko slišim. :)

Če gdo zrihta kšno zatemnjeno prednjo šipo za V-stroma se priporočam kajti sam ne hodim ven iz Slovenije(Bol da ne uprašate zakaj :D ) in če bo gdaj gdo kej nabavlu zase bi mu loh dau TEL. da bi se zmenila. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Godfather jest k sm šu na prvi servis v Kranj tm use naštelajo tisto aparaturo za ventile štelat in use sm še zravn mau poferpcu kva kej dela in je reku da ta aparatura je za ventile štelat da je v oba dva cilindra enak vbrizg. Kajti če ni potem začne motor kašljat vsaj tako je rekel serviser. Servis mi je bil pa všeč tudi zato ker sem lahko stal zraven in gledal kaj se dogaja.

Nikoli nebom peljal na servis pri katerem ne bom smel biti zraven!!!! :angry2:

Zato ker današnji serviserji veliko računajo in malo popravljajo!!! :BUA:

Razen izjem seveda!!! V Kranju je bilo pošteno :OK:

Glede pokanja in čudnih zvokov V-stroma pri vožnji moram rečt da res vsake tok časa kej poč sam jest mam občutek da to poka plastika kajti če je kakšna globoka in čudna lukna potem mau poč plastika ker tok hitr zabije vilce skp. Vsaj jest toko slišim. :)

Če gdo zrihta kšno zatemnjeno prednjo šipo za V-stroma se priporočam kajti sam ne hodim ven iz Slovenije(Bol da ne uprašate zakaj :D ) in če bo gdaj gdo kej nabavlu zase bi mu loh dau TEL. da bi se zmenila. :)

Dobro si to primjetio da je potrebno i ventile naštelati i to obavezno na gornju granicu tolerancije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drivermen je napisal : Pa če gdo ve kok pride sprednje vetrobransko steklo ki je zatemnjeno tako kot pri dr.chala. %7Boption%7D

Ta sprednja šipca je od firme MRA pride pa okili 110 € - lahko pa jo dobiš v različnih tonih

tukaj pa je link za te šipce :

http://www.mra.de/HTML/de/de-katalog.htm

lp !! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da jo tudi ta ferma prodaja sam zanima me če mi jo bi gdo loh prinesel al se da tle tut naročit! .)

Jest bi enmu z veseljem plaču da mi jo prnese će gre pač zase kej iskat se prej dobiva in se zmenva! :OK:

Še neki me zanima a mate vsi eno datoteko k zasede 85 MB in v njej je vse o V-stromu 650 podrobno upisan itd.

IMENUJE SE: Suzuki DL 650 V-Strom Service Manual dol sm jo pa potegnu s pomočjo eMULE.

Huda stvar!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Jaz sem dobil komplet Servis manuale , kateri mi zavzamejo 44M prostora , s tem da so gor še razni načrti - električne povezave ........

Kar dobra stvar - je pa za Vstrom 1000

Lp :yea1:

Pa če to sem ti pozabil napisati , da je pri Celju v Drešinji vasi - uradni zastopnik za SLO za te MRA šipe!

Sedaj pa se ne spomnem točno ali je to Moto Pilko , ali je to Moto plus ...... ????? Je pa v Drečinji vasi 100 %

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni forumci!

Tudi jaz sem postal srečni :P in ponosni lastnik mojega prvega motocikla - Suzuki V-strom 650. Redno prebiram vaše prispevke, zato sem se tudi sam odločil, da se aktivno vključim v debato. Sicer sem pa na tem področju začetnik, pred tem sem vozil le skuter in avto. :zzz:

Bojan.

P.S. @Renegade: mislim, da se poznava. Več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Pozdravljeni!

Evo spet eno vprašanje? :?

Včeraj zapeljem motor vn iz garaže ter ga vžgem. Motor je normalno zalaufau po skoraj 2 mescih mirovanja. Nato postavim po konci in opazim da pri tistem oknčku ki kaže koliko je olja v mašini ne pride olje do oznake F oziroma tudi do L ne. :? In globoko začnem premišljevat kaj je narobe in kam je šlo olje?

Grem po vasrvago jo postavim na njbolj ravno ploskev na motorju (na balanco na podstavk od kufra itd..)

Tako da je bil motor 90 stopin na podlago. Nato spet gledam in olja je bilo ravno do L ali pa še malo manj.

Tako spet začnem premišljevat :? .) Se vsedem na motor se odpeljem en manjši krog tako da se motor 100% segreje. Pridem domov pogledam koliko je olja in nato ga je bilo do F.

Čeprav vem da se olje razteza in krči ne morem vrjet da se toliko. Ali pa je kakšna druga fora.??

Kako vi kaj delate z oljem ali ga menate ko motro stoji oziroma ga pred koncem sezone izlijete??

Kakšno olje je najbolše za mojga V-stroma :?

Hvala za pojasnilo če gdo kej ve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je normalno ko ti motor stoji se olje odteče v filter in moraš malo dal čaša pustiti motor da ti laufa da ti oljna pumpa to spet požene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Jaz sem dobil komplet Servis manuale , kateri mi zavzamejo 44M prostora , s tem da so gor še razni načrti - električne povezave ........

Kar dobra stvar - je pa za Vstrom 1000

Lp :yea1:

Pa če to sem ti pozabil napisati , da je pri Celju v Drešinji vasi - uradni zastopnik za SLO za te MRA šipe!

Sedaj pa se ne spomnem točno ali je to Moto Pilko , ali je to Moto plus ...... ????? Je pa v Drečinji vasi 100 %

LP :yea1:

Renegade, pošlji adreso za manual 1000, da ne bom begal po netu.

Pa še to: danes me je sonce zvabilo proti Obali. Vse OK do Postojne, od tam dalje pa BURJA! Z vetrom je nekako šlo, a sem se vseeno obrnil v Kozini, ker je bila ura že 2.30. Nazaj do Postojne pa kot po jajcih, premikalo me je cesti, zlasti na levem ovinku tik pred Senožečami. Mraz ni bil pretiran, čeprav je v Postojni padalo ivje. Nova izkušnja!

Na celi poti sem srečal 2 (dva) - GS in Transalp. Kje ste ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sem našel na tem linku -: http://www.alpha-sports.com/suzuki_parts.htm

ostale stvari pa na tem forumu -: http://vforum.wireless-life.de/

ali pa tukaj tudi najdeš par zanimivosti -: http://11109.rapidforum.com/area=12

tukaj je tudi dosti informacij -: http://www.mikeschinkel.com/Motorcycles/V-Strom/

Probaj kaj si kaj našel , pa me obvesti oz. napiši !

LP ! :yea1:

Sem pozabil , da boš na tej strani _: http://www.mikeschinkel.com/Motorcycles/V-Strom/ našel manuale čisto na koncu strani - vsi pa so v PDF formatu .

LP Billy !!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Evo MIKRO FILM za V-strom 650

http://www.ronayers.com/fiche/thumbs.cfm?m...=230&parent=210

pa še za V-strom 1000

http://www.ronayers.com/fiche/getyear.cfm?man=su&groupid=240

sam mislm da se jih ne da dol prekoperat! :?

:D

Zanima me če je že gdo na V-stromu sam naštimal stikalo za luči. Kajti origal mu luči svetijo skos.

Kar me pa malo moti!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Tudi sam sem že razmišljal o tem , da bi se posebej na armaturki naredil posebno stikalo za sprednje luči - tuhtam in tuhtam pa nekako se ne morem odločiti - povej mi kako si kaj ti razmislil ??

Prilagam elektro načrte :

10C_Wiring.pdf

10B_Wiring.pdf

10A_Wiring.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Pojma nimam kako bi se tega lotu je dokaj zakompliciran vezje!

Mogoče bi bla vrjanta da bi maso uzeu sprednji in zadnji luči ker sta skupi vezani! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Pojma nimam kako bi se tega lotu je dokaj zakompliciran vezje!

Mogoče bi bla vrjanta da bi maso uzeu sprednji in zadnji luči ker sta skupi vezani! :?

Noben problem, je pa res da morš imet mal pojma kak elektrika deluje :kva2: Stikalo(poljubno) kakšne pol urce dela pa je!

Zadeve se ne lotevaj, če nimaš izkušenj, lahk skuriš elektronski rele kater pa mislim da ni glih pocen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti sam povej!

Ke kabl pele pa kako se ga čim bliži balance pripelje in drugo prepusti meni. :OK:

Sm že velikrat kej napelavu! :D

Če bom pa skuru boš pa ti kriv :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!