Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

..zato pa ima aftomatski menjalnik, da lahko z levo roko držiš cekar, notri pa kilo kruha in liter mleka....

Si pa pomislil, da ima avtomatski menjalnik, zato da lahko z levo roko drži za koleno sopotnico.. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteristi imajo zadnjo besedo doma.Da draga!!! Da potem dobijo :pos: .

...saj to ni nič dramatičnega, problem nastane pri tebi, ko imaš vedno zadnjo besedo, DA DRAGIIIIIIIIIII :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi tudi onadva gumbca rada prestopla na našo stran :naughty: ,samo ša nevesta kako bi to izpeljala da bi zgledalo kot moto zmaga :D

Oooo, tudi mi ne sprejemamo vsakega . Posebno, če je pribežnik na skrito. V kolikor bi jih bilo kaj v hlačah bi kar javno in glasno povedali da so ljubitelji MAXISCOOTERJEV.

To potezo v kratkem pričakujem od Kmeta, Dr_Jakoba, I30 in njim podobnim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo, tudi mi ne sprejemamo vsakega . Posebno, če je pribežnik na skrito. V kolikor bi jih bilo kaj v hlačah bi kar javno in glasno povedali da so ljubitelji MAXISCOOTERJEV.

To potezo v kratkem pričakujem od Kmeta, Dr_Jakoba, I30 in njim podobnim....

kdaj in kje imate prvi večji skuter zbor, da vse skuterje naekrat polijemo z bencinom in zažgemo, da bo že enkrat mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm videl iz prve roke na slončkih.Me ni niti malo prepričal!!!

Lej jest sem šov na mamutojado zarad družbe ne zarad prepričevanja drugih kaj naj vozijo.Je pa tko,da nisem samo jez položu mototrorja ampak ga je še kdo drug pa ga zato ni nihče zapostavlov.Sem šel samo firbcat kako tako zimovanje izgleda,vendar pa bi moral odnehat takrat ko sem vida ,da nav šlo.Vendar na prigovarjanje drugih motoristov sem prišel na vrh in se jim še enkrat zahvaljujem za pomoč,če prav pri skuterju.Za drugo leto pa vem s kom moram jet v zasnežene hribe.Sem vidu,da se je še najbl obnesu APN4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labradorec predlaga tako: da se tema nebi iz 'čiste zajebancije' totalno sprevrgla v 'čisto podjebavanje', bi bilo morda prav, da jo za nekaj časa damo na hladno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labradorec predlaga tako: da se tema nebi iz 'čiste zajebancije' totalno sprevrgla v 'čisto podjebavanje', bi bilo morda prav, da jo za nekaj časa damo na hladno.

Ne hvala... dovolj sem imel mraza letos..zime je konec ;)

....in prav skuteristi so krivi, če se bo zaklenila tema!...sej sem vedu :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he .. Labradorec je sicer zaprisežen motorist že kakih 35 let, v kleti pa vseeno skriva še tud en sesalček .. ( pa ne okol govort' ) !

Torej predlog je preprost: umirimo žogico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še zmerom vse jemljem za šalo,tko da....... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je pravi motorist ni pičklica in nič ne umirja nobenih žogc!

Kamen u robec, pa na gobec.

A bomo že enkrat red naredil med temi sesalčkarji al ne! :glare:

Sploh ne vem, kaj se pregovarjamo z njimi. Treba počakat, da se vreme naredi, da prilezejo iz lukenj, pa črte na tank risat. Za vsak skuter po eno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jest sem šov na mamutojado zarad družbe ne zarad prepričevanja drugih kaj naj vozijo.Je pa tko,da nisem samo jez položu mototrorja ampak ga je še kdo drug pa ga zato ni nihče zapostavlov.Sem šel samo firbcat kako tako zimovanje izgleda,vendar pa bi moral odnehat takrat ko sem vida ,da nav šlo.Vendar na prigovarjanje drugih motoristov sem prišel na vrh in se jim še enkrat zahvaljujem za pomoč,če prav pri skuterju.Za drugo leto pa vem s kom moram jet v zasnežene hribe.Sem vidu,da se je še najbl obnesu APN4

Gusar, tudi tomosova šestka se je obnesla. Bi bil jaz z njo takoj za thumperjem gor, če ne bi pobiral motorjev in nalagal skuterjev na prikolico :grim . Drugače pa vsa čast, da si prišel gor. Ker smo šli gor zaradi družbe :yea1: , ne zaradi tega, kaj kdo vozi :OK: .

Spet sem :topic: . Mi boste skuteristi že dvignili pritisk, da vas bom spet :bum: in vam vsaj malo znižal greben :evilgrin: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še zmerom vse jemljem za šalo,tko da....... :grrr

seveda, da jemlješ za šalo....saj tudi tebe in BMW skupaj videt je smešno :OK::kva2: :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, da jemlješ za šalo....saj tudi tebe in BMW skupaj videt je smešno :OK::kva2: :grim

Zamišljam se tebe (poglej svoj avatar) na tvojem scooterju.......to jje šele smešno za videt.... :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je pravi motorist ni pičklica in nič ne umirja nobenih žogc!

Kamen u robec, pa na gobec.

A bomo že enkrat red naredil med temi sesalčkarji al ne! :glare:

Sploh ne vem, kaj se pregovarjamo z njimi. Treba počakat, da se vreme naredi, da prilezejo iz lukenj, pa črte na tank risat. Za vsak skuter po eno!

Lahko pa pobereš in mi žogico prineseš kot priden " Labradorc " :grim :grim ti priden štirinožni prijatelj.... :OK: :OK:

Kot sem že mnogokrat rekel, če bi se takih napihunov bal bi s seboj nosil pips, da vas popisam in kot mrčes uničim :smoke::smoke:

Nam ni treba prilezt iz lukenj, kot vam, ki se kot podgane stiskate v kotu. Mi se vsak dan čez celo leto vozimo, če ne na dolgo vožno pa vsaj do služb :yes:

Črtice pa lahko komot delaš na tvojem kupu rjastega železja, saj tako ga lahko le polepšaš, kajti sedaj ni za nikamor :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamišljam se tebe (poglej svoj avatar) na tvojem scooterju.......to jje šele smešno za videt.... :lol1:

No, pa ne bi o tvojem avatarju. A, tako pristopiš vsakič do BMW in ga prosiš, da vsaj vžge, če drugo ne.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Mi boste skuteristi že dvignili pritisk, da vas bom spet :bum: in vam vsaj malo znižal greben :evilgrin: .

LP Robert

Evo, še on se je oglasil. Do sedaj si mi bil še nekako ok in si imel velike možnosti, da bi prestopil v naše vrste brez večjega pretresa. Tako pa mislim, da bo treba tudi teba dobro pretrest :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter je za po kruh do bližnje pekarne...zato pa ima aftomatski menjalnik, da lahko z levo roko držiš cekar, notri pa kilo kruha in liter mleka....

DA ne bodo skuteristi rekli....ma dej ta pa skuz nekaj naklada....

Na evo vam dokaz:

cargoadjust.jpg

Pa še živi dokaz, da je obvezna oprema japanke, štumfi do kolen pa kratke hlače... do mesta je zadost zaščite..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ni vaš motor nič boljši, za mleko pripeljatiz trgovine domov še gre. Tudi varnostna oprema je na višku.....

post-23577-0-94436300-1334603423_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ni vaš motor nič boljši, za mleko pripeljatiz trgovine domov še gre. Tudi varnostna oprema je na višku.....

da si ti tokle kant obeseš na tvoj s...., tud speleš ne

p.s. a boste vi tud štrajkal v sredo, ker vas ne maramo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa ne bi o tvojem avatarju. A, tako pristopiš vsakič do BMW in ga prosiš, da vsaj vžge, če drugo ne.. :grim

To da si malo bolj trde buče ni nič takšnega,saj voziš scooter,ker ne znaš menjat in ne veš zakaj je ročica na levi strani motorja, :grim nisem pa slutil,da tudi ne vidiš,namreč to v avatarju je ena roka in je v pozdrav.......pa ne bit domišljav...ni namenjen trdo bučnežem z avtomatskimi menjalniki,ampak pravim motoristom.... :closedeyes:

Sem takoj vedel ,da si nevaren sebi in okolju :grim ...Trebor ima zdravilo za tebe v službi.....se sam usedež,ne rabiš mislit,videt.....vse to naredi namesto tebe on,pa še ogrožal ne boš nobenega z pocen radioaktivno plastiko.......samo ga moraš pa lepo prosit,da te ne bo :fight1: in če boš lepo upošteval nasvete,boš lahko enkrat na mojem BMW,ju pritisnil na start gumb in zaslišal pravi motor........a slišiš dobro?? :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu vam mora še pri vožnji skuterja pes pomagat,

To je sam namesto ledvičnega pasa, a ne vidiš, da mu greje celoten hrbet...pa še nič štroma ne kuri.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak to ni bil padec tosem ga sam položu k je biv zmatran :kva2: Nisem tebe mislu ampak unadva gumbca.

in kateri skuter je že bil prvi gor ??? ja un 1973 letnik ... taželezn ... iz tomosa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusar, tudi tomosova šestka se je obnesla. Bi bil jaz z njo takoj za thumperjem gor, če ne bi pobiral motorjev in nalagal skuterjev na prikolico :grim . Drugače pa vsa čast, da si prišel gor. Ker smo šli gor zaradi družbe :yea1: , ne zaradi tega, kaj kdo vozi :OK: .

LP Robert

jst sm pa skoz mislu de je bistvo v tem da se vozi ...ne pa poriva pa šlepa pa prevaža .... eh kaj čm ...na stara leta se mi pač čudno zdi da moraš rinit kišto za 7000€ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm.... :surrender: ...vi skuteristi ste čist prehitri zame.. 6 ur pa pou me ni tlele gor, pa moram cele tri strani prebirat postov , da ugotovim, da ste še zmerm tam, k ste bli...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!