Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ponavadi pride prav kaki motoristom, ki so nagnjeni zgubljanju matic in vijakov...posebno tistih v glavi :grim :grim zato so tolko ljubosumni na maxiscooterje, ker imajo iste vijake... :OK::P:yea1::whistle: :whistle:

Kere model pribija... :OK: .....da ti ni slučajno trebor glavo kaj štelal,pa mu je par matic in vijakov ostalo :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere model pribija... :OK: .....da ti ni slučajno trebor glavo kaj štelal,pa mu je par matic in vijakov ostalo :grim

To so pa motoristi...totalno brez fantazije :BUA: :BUA: . Prekopiral si moj post :ninja: .Preberi si kaj sem napisal :evilgrin: . Napisal sem motoristom in ne maxiscooteristom. :jezen

Kaj si se danse kaj vozil ?? Izgleda, da ja , kajti spet si zgubil nekaj matic in vijakov.... :yea1::kva2: . V kolikor jih najdem ti jih pošljem.... :OK: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa motoristi...totalno brez fantazije :BUA: :BUA: . Prekopiral si moj post :ninja: .Preberi si kaj sem napisal :evilgrin: . Napisal sem motoristom in ne maxiscooteristom. :jezen

Kaj si se danse kaj vozil ?? Izgleda, da ja , kajti spet si zgubil nekaj matic in vijakov.... :yea1::kva2: . V kolikor jih najdem ti jih pošljem.... :OK: :grrr

Ma nimam kej več zgubljat......je že vse šlo....razen delov,ki so zašvasani :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da je pri motoristih :hmm: kar veliko povpraševanja po vijakih, pa sezona je tu :D :D :D , no še sreča da ima Merkur jurti akcijo -90% :OK: , pa za vijake so dobro založeni tako da kar v akcijo :grupni:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da je pri motoristih :hmm: kar veliko povpraševanja po vijakih, pa sezona je tu :D :D :D , no še sreča da ima Merkur jurti akcijo -90% :OK: , pa za vijake so dobro založeni tako da kar v akcijo :grupni:

Dej ne širi dezinformacij......................merkur je en ku...ac založen z vijaki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxiscooteristi so se spravl na motoriste :glare: toooo bo vojna :grim ...pa mimogrede,v Merkurju je jutri znižanje za vas pizdeke na polizdelkih.......se mi zdi,da zraven vijakov in matic na policah prodajajo tud skuterje :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne širi dezinformacij......................merkur je en ku...ac založen z vijaki :P

Ups se posipam z pepelom :grim , sem hotel samo dobro :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš......kakšna pest vijakov ti lahk ostane.... :evilgrin:

Če mi jih bo kaj ostalo, jih bom kar skozi odprtino za dolivanje olja noter stresel, da se sami porazdelijo kjer se bodo hoteli :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaa haaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaa

poscal se bom od smeha :D

Da si neoš kaj naredo :grrr .......gate si pa kuj mejaj.... :kva2: :grim

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj je zdaj z vijaki :whistle: ,ste nabavili al ne ali sedaj vsi šraufate pa navodila :book: :naughty: da ni nobene debate :zzz: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj je zdaj z vijaki :whistle: ,ste nabavili al ne ali sedaj vsi šraufate pa navodila :book: :naughty: da ni nobene debate :zzz: :P

Nimamo časa ker smo v Merkurju pokupli z polic vse skuterje :grim in ker skuter ni za vozit,zdaj iz njih sestavljamo kavne mlinčke,mikserje.......zato ni debat....saj kolikor ugotavljamo tud mikserji.....ne bodo ne vem kaj :lol1:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ste zdej skuteristi,ste se usral,da še vam ne spremenimo skuter v kavni mlinček....... :krneki:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ste zdej skuteristi,ste se usral,da še vam ne spremenimo skuter v kavni mlinček....... :krneki:

V kavni mlinček ? :kva2: sploh ni panike če bi vi na razprodaji namesto na ceno :whistle: pogledali malo tudi na ime firme :worship: :hooray: sedaj sploh ne bi imeli težav s skuterji :nono: saj menda veste kolikor denarja toliko muzike :D :D :D

Tako pa tudi kavnih mlinčkov ne bo nobeden hotel kupit ,ma ne še šenkanih ne bo hotel ,bodo vam obležali v garažah :grrr :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ste zdej skuteristi,ste se usral,da še vam ne spremenimo skuter v kavni mlinček....... :krneki:

Tuki smo! Js samo tebe čakam, da te peljem na moji streli... da v tebi prebudim tistega skritega maksiskuterista... in, da boš videl, da z vEspo letim dosti bolje kot z BMWjem! Med avti, po tački, pun gas skozi tunel... Kdaj greva? :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 pazi se. BelaStrela je bila opažena na treniranju vožnje skozi tunel Kastelec.

Naša obveščevalna sumi, da gre za skrajne ukrepe skuterskih samomorilskih enot, ki na ta način skušajo eliminirati nasprotnika, ker jim metoda diskriminacije nikakor ne uspe.

Grem naprej mlinčke sestavljat ...

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki smo! Js samo tebe čakam, da te peljem na moji streli... da v tebi prebudim tistega skritega maksiskuterista... in, da boš videl, da z vEspo letim dosti bolje kot z BMWjem! Med avti, po tački, pun gas skozi tunel... Kdaj greva? :grim

:nono: Ti me za tvoj hrbet lahko dobiš samo v ..... :whistle: absolutno pa ne na motorju,tam si pa edino ti lahko za mojim hrbtom :grim no kdaj greva potem brusit cilindre? :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sam tolk o tem.

Vozt skuterja in BMW je prava umetnost. Ko hočeš ugasnt žmigovc in pri tem ugasneš motor... ko bi rad prižgal levega, potrobiš, ko bi rad prižgal desnega, kresneš štarter...

Že k sm tak nadčlovek, da mi to uspeva, se javljam po uspešno opravljeni misiji "Kastelec" - meni ni nič, tistemu švabskemu sranju je pa raznesl tank - softič. Naloga je uspela: veliko količino šaltajočih kamikaz smo v mraku preusmerili na staro cesto in s tem povzročili masovno podhladitev.

Bravo mi!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sam tolk o tem.

Vozt skuterja in BMW je prava umetnost. Ko hočeš ugasnt žmigovc in pri tem ugasneš motor... ko bi rad prižgal levega, potrobiš, ko bi rad prižgal desnega, kresneš štarter...

Že k sm tak nadčlovek, da mi to uspeva, se javljam po uspešno opravljeni misiji "Kastelec" - meni ni nič, tistemu švabskemu sranju je pa raznesl tank - softič. Naloga je uspela: veliko količino šaltajočih kamikaz smo v mraku preusmerili na staro cesto in s tem povzročili masovno podhladitev.

Bravo mi!

A? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A? :)

Ma ne sekiraj se,tud jaz ne razumem vsega........to je nek nov mladostniški sleng.... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne štekate fore z žmigouci al s tunelom?!

Po moje ne štekajo nobene fore več. :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ne štekajo nobene fore več. :kva2:

Oooooo gusar.....car fint in for..... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooo gusar.....car fint in for..... :OK:

No, kaj se zdaj dogaja ? Prej smo se skoraj tepli, nato nas je Dr_jakob želel zbrcat, potem so nas hotli s ceste zrinit ... Sedaj, iznenada VZNIKNILA LJUBEZEN MED SCOOTERISTCO IN MOTORISTOM in še najhujše sorte ( Bmw-ejašem ) . Fuj in fej :004:SS

Želim si Dr_Jakoba, I30 in ostale, kje ste , da ne gledam te limonade :grim :BUA: :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj se zdaj dogaja ? Prej smo se skoraj tepli, nato nas je Dr_jakob želel zbrcat, potem so nas hotli s ceste zrinit ... Sedaj, iznenada VZNIKNILA LJUBEZEN MED SCOOTERISTCO IN MOTORISTOM in še najhujše sorte ( Bmw-ejašem ) . Fuj in fej :004:SS

Želim si Dr_Jakoba, I30 in ostale, kje ste , da ne gledam te limonade :grim :BUA: :grrr

:lol1: Dr_Jakob se je zmatral od brcanja scooterjev,I30 sestavlja iz scooterjev kavne mlinčke.......upam,da bo iz teh kitajskih ponaredkov lahko kej naredu,da bo vsaj približno mlelo kavo...če so že za vozt za en qrac :P

Obsojen si na mene......no če pa pogrešaš kako brco ali dve,ti pa lahko tud jaz potalam....ti sado-mazo scooterist...... :fight1:to je šele fuj in fej :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Dr_Jakob se je zmatral od brcanja scooterjev,I30 sestavlja iz scooterjev kavne mlinčke.......upam,da bo iz teh kitajskih ponaredkov lahko kej naredu,da bo vsaj približno mlelo kavo...če so že za vozt za en qrac :P

Obsojen si na mene......no če pa pogrešaš kako brco ali dve,ti pa lahko tud jaz potalam....ti sado-mazo scooterist...... :fight1:to je šele fuj in fej :wacko:

Najbolj sovražim zahrbtne ljudi. :BUA:

Prvo si se predstavil kot motorist, nato kot prikrit oboževalec maxiscooterjev, kasneje kot velik ljubitelj maxiscooterjev in skuteristk sedaj, ko smo te javno odkrili pa se spet se neki vlečeš ven in prikrivaš.

Kar javno in glasno povej, da se kesaš, ker si zakrival tvoje realno in edino ljubezen in to kar čutš, da si = MAXISCOOTERIST :kva2: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!