Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Skuterjev ne pozdravljam prvi, če pa kdo od njih pozdravi, pa vedno odzdravim nazaj. Pri maxiskuteristih pa pozdravlam tiste, kateri imajo opremo, pa ki jih vidim na kakšnih daljših furcah. Tiste kravatnike k se furajo po mestu, pa se mi zdi brezveze pozdravlat, k te itak sam čudn gledajo :D

Ja tisti si pa itq misljo kwa mi pa ta indijanc maha....Hmmm a sm slučajn njemu zadnč motor ukradu al kwa da mi kle maha :D :D :D :D :D :D :D Mas prov une je bv pozdravlat k itq nepoznajo bontona usaj večina in nevejo zakaj se ljudje med seboj pozdravijo :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej pravim, nisem mislil 50cc skuterjev, ampak vseeno HHV klati bedarije. Naj potem ......

daj pubec stopi si s kabla :slap: :lol1: .... kaj ne vidiš da te malo hupa-cupa :grrr :grrr

malo več prebiraj forum, pa boš že spoznal kaki kaliber je HHV... pomoje je čisto prijazen striček... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti si pa itq misljo kwa mi pa ta indijanc maha....Hmmm a sm slučajn njemu zadnč motor ukradu al kwa da mi kle maha :D :D :D :D :D :D :D Mas prov une je bv pozdravlat k itq nepoznajo bontona usaj večina in nevejo zakaj se ljudje med seboj pozdravijo :wacko: :wacko: :wacko:

Kaj če bi mogoče vklopil 2 sivi celici in ob naslednjem pisanju objave poizkušal uporabiti vsaj približno pravilno oz. berljivo slovenščino. Sramota :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti si pa itq misljo kwa mi pa ta indijanc maha....Hmmm a sm slučajn njemu zadnč motor ukradu al kwa da mi kle maha :D :D :D :D :D :D :D Mas prov une je bv pozdravlat k itq nepoznajo bontona usaj večina in nevejo zakaj se ljudje med seboj pozdravijo :wacko: :wacko: :wacko:

Jaz bi kaj odgovoril, pa ne znam prečitati kaj piše !

Drugače pa skuteraša izven naselja in v bojni opremi pozdravim, ostalih trdobučnežev brez čelad pa ne, ker večinoma /žal / ne bodo dočakali svojega prvega pravega motorja , da bi se potem lahko pozdravljali še naprej .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a pol mate vi 50ccm na šaltanje za motor al kwa???

To je še mali motorček v plenicah... Skuter je pa tam mogoče nekje iz levga v desnga (na razvojni lestvici nekje pri morskih prašičkih) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr neki. A če je pa avtomatik, pol pa ni motor :doze:

Bom reku sosedu, kateri ima Audija A8 4,2s avtomatik, da sploh nima avta :)

Ne vem, a vas ene tok pumpa, ker znate šaltat :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a pol mate vi 50ccm na šaltanje za motor al kwa???

Dečko, ti bom naravnost poveda,-mogoče bo bolelo, pa vendar. Ko boš prerasel plenice, pa namesto mleka pil moško pijačo, boš sam videl, da so nekatere izjave (ne le tvoje), milo rečeno bedaste. :kva2:

Btw, to z mlekom in plenicami je prispodoba, da ne bi prehitro pisal replike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se te toliko jajcate okoli skuteristov.Ti pubeci so večji motoristi kot večina vas tukaj.Vozijo se poleti in pozimi.Pri temperaturah krepko pod ničlo in krepko nad ničlo.Vi pa jamrate že če zapiha poleti en malo lažji veterček,naokrog pa se vozite z avti.Dajte vstrelite se.Saj skuteriste pa šimfajo večinoma začetniki,takšni ki vozijo motor komaj dve lai tri leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto s pozdravljanjem skuteristov je pa delikatna reč. Sem tuhtal in tuhtal. Odzdravim jim. Da pa ne bo kdo mislil, da pa motoriste tudi kar počez pozdravljam. Ne, večinoma tudi odzdravim. Prvi pozdravim le tiste, ki jih poznam.Kofetarjev (tisti, ki se vozijo le od kafiča do kafiča) pa ne pozdravljam. Saj jih tako takoj spoznaš- majica, šolni pa brez čelade (ali na komolcu). Če tako gledamo, bi veliko prej pozdravil skuteraša s čelado, kot te pozerje. Sploh pa, treba je vedeti, zakaj se pozdravljamo, oziroma od kod izvira pozdrav dva prsta v zrak... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo več prebiraj forum, pa boš že spoznal kaki kaliber je HHV...

Ja internet motorist ki občasno vozi motorno kolo komaj dobra tri leta.Ali pa slabe štiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perovičev post mi je zbudil spomine na začetke,- MZ poleti in pozimi... Mater smo imeli premrle prste, da se še podpisati nisem mogel na pošti. Saj, luštno je pa bilo, po drugi strani. Samo mi opreme nismo imeli, ker je enostavno ni bilo... Čelada in dve jakni, eno vrh druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sploh pa, treba je vedeti, zakaj se pozdravljamo, oziroma od kod izvira pozdrav dva prsta v zrak... :hmm:

Od rajnkega Churchilla. Kolikor vem, ni bil skuterist. Ergo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deloma res. Churchill je pozdravljal, nekaj takega kot zmagali bomo( V-victory)...

Začelo se je pri voznikih NSU-jev z Wanklovim motorjem. Med srečevanjem so si s prsti kazali, koliko so jih menjali. Motoristi pa so se začeli pozdravljati, ker jih je bilo malo, pa so bili res neke vrste povezani. Če je kdo rabil pomoč na cesti, so si pomagali med sabo. Zdaj pa je motorjev toliko, da je joj. Včasih pa, če si ostal na cesti, servis xxx kilometrov daleč, takrat si res rabil pomoč somotorista. Dandanes pa je to v bistvu pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja internet motorist ki občasno vozi motorno kolo komaj dobra tri leta.Ali pa slabe štiri.

Evo, tajna obveščevalna služba "scutbi-dutbi" me je razkrinkala. :kva2: :cry:

In od kedaj se pozdravlja z V? Jaz še vedno samo z enim prstom. Srednjim. Skuteriste.

Jaaa, jaaaa, žgance pa mlek! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa boš že spoznal kaki kaliber je HHV... pomoje je čisto prijazen striček... :yes:

:angry: :nono: Motoristi nismo prijazni strički! :grrr Mi smo vsi po vrst bad guys! Saj zato pa smo šli med motoriste predlanskem, a ne de de?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta HHV ma dobre poste, jao se nasmejim ma je pa vse res.

Ne skuterji nebojo nikol enaki motoristov ali imajo menjalnik ali nimajo ali je 50 ali 250.. Če je pravi motor pa prava oseba se na daleč vidi da je motorist in se ga lepo pozdravi. Če pa vidiš da ni sploh motor niti pravi motorist gor potem pa nimaš kaj pozdravljat. Pa saj oceniš na oko nima pomena se kregat. Skuterji, pa motorji tam do 350 kubikov niso sploh motorji in pika pa lahko se na trepalnice postavite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta HHV ma dobre poste, jao se nasmejim ma je pa vse res.

Ne skuterji nebojo nikol enaki motoristov ali imajo menjalnik ali nimajo ali je 50 ali 250.. Če je pravi motor pa prava oseba se na daleč vidi da je motorist in se ga lepo pozdravi. Če pa vidiš da ni sploh motor niti pravi motorist gor potem pa nimaš kaj pozdravljat. Pa saj oceniš na oko nima pomena se kregat. Skuterji, pa motorji tam do 350 kubikov niso sploh motorji in pika pa lahko se na trepalnice postavite.

Desci pod 20 let niso desci ampak so navadne pičke :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tud če daš mejo na 50 let mene to me mantra ker se s tem ne ubadam. Ti pravim če ocenim da je uredu je uredu če pa ni ni. Pač ti maš lahko 50 pa boš zame še vedno budala :D Vidiš tako za primerjavo, pa ne vzet to kot žalitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli motoristi so same pičke pa pozerji.

kr pozdraulajte se, pa dejte se še malček ljubčkat zaradi mene..

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi raj mejo na 25 prestavli? :evilgrin:

Raj ne :blush:

Mogoče čez 2 leti :D

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko smo že pri teh merilih za dedce, pa še malo šale...

En kolega je svoje dni imel navado rečt:''Taprav moški mora imeti gate spredi rumene, zadaj rjave, pa po švicu mora smrdet!'' Ko sem to prvič slišal, sem se skoraj po tleh valjal.

Ja, pa v vojski je moral biti. To je včasih bilo merilo, če je kdo v redu moški- če je zdrav za vojsko, pol je že O.K.. Sem pa razni taborniki nekako ne spadajo.

Ja, skuterist je skuterist, pa tudi če ima 600 ccm, motorist pa motorist. Pa še ti se delijo na tri skupine:

-prva so vozniki motorjev

-druga so motoristi

-tretja pa so bikerji

Ne bom razlagal kdo kam sodi. Tisti, ki ve, tako ve. Btw: skuteristov ni v nobeni skupini,- ne se iskati noter... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!