Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Oila,

kot bivši maxiskuterist,vam takole povem....od motoristov skoraj nisi deležen pozdrava,razen v redkih primerih..... :) oz moreš bit dovolj hiter v in skozi ovinek pa te vsi čudno gledajo in nič jasno nobenemu.. :) pol je mogoče drugače...... moj t-max je postau dolgočasen in prepočasen...zato zdej sedim na Fz6 in j evse drugo :))

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oila,

kot bivši maxiskuterist,vam takole povem....od motoristov skoraj nisi deležen pozdrava,razen v redkih primerih..... :) oz moreš bit dovolj hiter v in skozi ovinek pa te vsi čudno gledajo in nič jasno nobenemu.. :) pol je mogoče drugače...... moj t-max je postau dolgočasen in prepočasen...zato zdej sedim na Fz6 in j evse drugo :))

Si vsaj k pameti prišel :worship: :hooray: :P

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi js pravim tako..... :)

Samo še iz podatkov o motorjih izbriši tistega skuterja, pa boš naš :OK: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v deželi "sesalcev - skuterjev".

Mi je uspelo preživeti (ker sem bil v oklepniku-avtu).

So pa nadležni kot podrepne muhe - le kdo se je izmislil te brenčače :grrr

post-22468-0-43775600-1338063688_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trabor kavo maš po ridah....... v prvi priliki.... :OK:

Prodana duša......šele zdaj si ne tič ne miš.. :OK: , meni si tudi dolžen kavo...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v deželi "sesalcev - skuterjev".

Mi je uspelo preživeti (ker sem bil v oklepniku-avtu).

post-22468-0-43775600-1338063688_thumb.jpg

...in se ti je dan takoj polepšal..... :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motiš se, kontejner je prispel :OK: :OK:

..in kaj naj bi ti čevlji predstavljali ? A je to neka nova gejevska moda Bmw gej-serjev.... :grim :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motiš se, kontejner je prispel :OK: :OK:

Ne morem vejet :eek: , ti kitajci nas bodo pa res sesuli :whistle: :whistle: :whistle: , očitno zadeve izdelajo in dostavijo še preden so naročene :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zaupnih virov sem izvedel, da smo skuteristične vrste močno oklestili in se bodo vozili samo še v skupini, kjer bo obvezno oboroženo spremstvo

:OK:

post-36887-0-73864000-1338065603.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in kaj naj bi ti čevlji predstavljali ? A je to neka nova gejevska moda Bmw gej-serjev.... :grim :grim

ko jih boš začutil boš vedel kaj predstavljajo :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oila,

kot bivši maxiskuterist,vam takole povem....od motoristov skoraj nisi deležen pozdrava,razen v redkih primerih..... :) oz moreš bit dovolj hiter v in skozi ovinek pa te vsi čudno gledajo in nič jasno nobenemu.. :) pol je mogoče drugače...... moj t-max je postau dolgočasen in prepočasen...zato zdej sedim na Fz6 in j evse drugo :))

Ne razumem :hmm: , saj se ja vsi udeleženci foruma Motosveta vozimo(spoštujemo :book: ) strogo po cestnoprometnih predpisih O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zaupnih virov sem izvedel, da smo skuteristične vrste močno oklestili in se bodo vozili samo še v skupini, kjer bo obvezno oboroženo spremstvo

:OK:

In to naj pomeni ,da imamo motoristične ovaduhe v svoji vrstah :angry: , bo treba ukrepat :fight1: in upeljati varnostnokontraobveščevalno službo v naše vrste :D :D :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v deželi "sesalcev - skuterjev".

Mi je uspelo preživeti (ker sem bil v oklepniku-avtu).

So pa nadležni kot podrepne muhe - le kdo se je izmislil te brenčače :grrr

post-22468-0-43775600-1338063688_thumb.jpg

Po celem svetu z BMW :whistle: , a v deželo skuterjev si pa nisi upal z motorjem :D , pa saj nismo tako nevarni damo tudi za :beer2::grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to naj pomeni ,da imamo motoristične ovaduhe v svoji vrstah :angry: , bo treba ukrepat :fight1: in upeljati varnostnokontraobveščevalno službo v naše vrste :D :D :D

drugače imamo s tem največje probleme, ker težko najdemo koga, ki bi šel za ovaduha v vaše vrste in vozit skuter, to pomeni pečat za vse življenje in nočne more, cela jeba, res ne moreš verjeti :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače imamo s tem največje probleme, ker težko najdemo koga, ki bi šel za ovaduha v vaše vrste in vozit skuter, to pomeni pečat za vse življenje in nočne more, cela jeba, res ne moreš verjeti :eek: :eek:

HJa, tudi pri nas bo podobno :grim ,no nekaj mladih prebežnikov je že (mladost norost le gdo bi jim zameril :slap: ) ampak starejšega maxiscoterista ne dobiš več na tisto desko od motorja :huh: :huh: .) pa ga ni denarja ,da bi ga preplačal na pol pa maš problem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to naj pomeni ,da imamo motoristične ovaduhe v svoji vrstah :angry: , bo treba ukrepat :fight1: in upeljati varnostnokontraobveščevalno službo v naše vrste :D :D :D

pa še ene dve komisiji pa nadzorno - nadzorni odbor nadzornega odbora za nadzor nad notranjovarnostnokontraobveščevalno službo si zrihtejte ...pol za bencin ne bote več mel pa bojo ceste spet tko kot morajo bit - brez sesauceu..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem včeraj šel na lov za maxiscooteristi sem jih ene par v graben zrinu in se jim poscal v tank,ker sem se zmatral in zaradi scanja skoraj dehidriral sem se moral ustavit pri Vikiju na pir Union,da sem pole lahko v tanke scal laško :grim

Ob tem ko mirno pijem z kolegom Gandijem se med nas parkira en predrzen scooterist,ga pogledam,takoj skočim,mu dam čelno ali dve :dry: nakar pokliče mamico,da ga pretepam,pride mamica me pogleda mi da telefonsko,mi pomežikne....tamauga pa sklofta in kriči na njega,da mu je že 100x rekla naj se ne meša z pravimi motoristi,ker je prenežen :yes:

Ko tako gledam tega njegovga plastičnega kitajca med pravimi motorji me popade in sčeulam še scooter in bemtiš ma feltno tako švoh,da mi je med čulanjem čeul v feltni ostal :lol1:

DSC02169.JPG

No ta si bo zapomnu.......tebe Maxiscooterist in Mavti pa še dobim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je bilo ravno tako :nono: , lepo skupinsko - kako hrabro ste bmwjaši obkolili maxiscooterista in ga načevljali :surrender: ,mamico vam je..m :angry: no vsaj t max se ni dal :yea2::D in je lastnika čevlja spravil ob čevelj in menda so prsti na nogi tudi lepo črni postali :OK: Sedaj iščemo lastnika :chase: čevljev in ostale pomagače ,da jih povabimo na obračun na ranč OK-scooterland , da poravnamo zadeve :grupni::fight1::fight2::bum::P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ta si bo zapomnu.......tebe Maxiscooterist in Mavti pa še dobim :P

Čakam na ranču B) ,upam da se srečamo prej preden mi :beer1: zmanjka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ene dve komisiji pa nadzorno - nadzorni odbor nadzornega odbora za nadzor nad notranjovarnostnokontraobveščevalno službo si zrihtejte ...pol za bencin ne bote več mel pa bojo ceste spet tko kot morajo bit - brez sesauceu..

Še dobro da si nas opomnil :notworthy: da ne smemo pretiravat z birokracijo imaš :beer2: v dobrem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na ranču B) ,upam da se srečamo prej preden mi :beer1: zmanjka :P

upam, da boste vsi prišli, da ne bomo dvakrat hodili :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da si nas opomnil :notworthy: da ne smemo pretiravat z birokracijo imaš :beer2: v dobrem :D

sem dons sreču vašega izvidnika :OK:

post-36887-0-77488500-1338155949.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!