Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Mali bik

Priporočene objave

Sva že dva,- tudi jaz rad pogledam kakšno kurjenje gume, sam pa tega še na nobenem motorju nisem niti poskušal...

To s Kopami je bilo rečeno že za žegnanje (kot vemo, je bilo pri Amerikancu), kje bo srečanje pa... Zaradi mene tudi, če je pred Apachijem, važna mi je panoramska, pa da vidim frende. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem se popeljal naokoli, kažipoti za srečanje stojijo pri odcepu za Šmartno in v Slovenj Gradcu na križišču pri avtobusni postaji. Izgleda, da bo res na Kopah. Pa po radiu je bilo tudi obvestilo za na Kope. Vreme izgleda, da bo,- zdaj se je izlilo, za jutri pa so napovedi sončno z zmerno oblačnostjo. Menda bo cel vikend suho. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nekaj slišal,da zdajšnji lastnik Ivarčkega jezera ni preveč navdušen nad motorji,pa tut mrežasta vrata so nameščena na mostu,kjer je vstop do jezera. Naj me kdo dopolni. Ne vem točno,kak je s tem?

Novi lastnik, ja. Saj mogoče bo pa Kopah boljše,- stran od sitnih cepcev. Pa mir bo, se bo lahko po mili volji žgalo gumo.. :whistle: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor zglancan (čeprav bo brž umazan), natankan, jutri pa v hribe... A res ni nobenega Karantanca, ki bi tu čital?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor zglancan (čeprav bo brž umazan), natankan, jutri pa v hribe... A res ni nobenega Karantanca, ki bi tu čital?

jaz čitam redno . samo nimam kaj pametnega za povedati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem že mislil, da ni nobenega... Super. :OK:

Zdaj pa grem počasi leder oblečt, pa v hribe Apače iskat... Sem čisto ob cesti, pa nekako ni nič motorjev slišat, a so se vremena ustrašili, ali pa bo bolj popoldan glavnina šla gor. Je pa zunaj dokaj sveže, tako, da dolge gate spod.., pa pulover v kufr. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povratek s srečanja. Na Kopah. Sem bil že ob 11:00 gor, prvi. Izgleda, da so se bolj vremena ustrašili, ker so bolj trumoma začeli prihajati okoli druge, tretje ure. Na začetku je bilo oblačno, hladno, potem pa je veter razgnal oblake in je bilo kar znosno toplo.

So pa vsi pokritizirali cesto na Kope. Ni čudno, če je pa cesta pod Slovenjgraško občino, objekti na Kopah pa pod Mislinjsko... Je pa menda v planu rekonstrukcija ceste. Kaj to pomeni pri nas, pa tako vemo.

V glavnem, srečanje, mislim da je uspelo, po moji oceni par sto motorjev. Panoramske ni bilo, da se ne bi kdo precenil v tistih ridah dol... Je le 13 kilometrov gorske ceste. So pa zato bile motoristične igre. Da se za točno lokacijo srečanja do zadnjega ni vedelo, pa priča podatek, da so oder šele začeli skupaj zbijati, ko sem prišel. Meni je lokacija bila všeč, res pa da je malo odmaknjena. Kot včasih srečanje v Novi Gorici, ko smo se vozili na Banjšice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako potem...., ni bilo nobenega motosvetovca na Kopah? Slike bodo vidne tukaj, bo bodo prišli k sebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil jaz tudi gor. Sicer pozno popoldan, ker sploh nisem vedel, da je :D

Nikjer nobenih reklam nisem zasledil. Tudi tukaj na motosvetu...

Hja, cesta je pa res katastrofalna. Začetek in konec je kolikor toliko vredu, sam vmes je pa groza. Slabš kot makadam! :closedeyes: Sam si predstavljate, da bi bila cesta u nulo zrihtana? Se nam sploh ne bi blo treba na golico al pa čez sleme vozit :whistle:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cesto se pa vsi strinjamo, da je totalno v qrcu. Sicer se obeta prenova v roku parih let, kot je zatrdil možak iz občine... Obvestil pa res ni bilo nikjer, še sam sem, mislim da v četrtek spraševal tu gor, kje je srečanje. Bilo pa je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ravno ne spada v kontekst sam tudi sam sem ponosen Korošec :worship: ! Bi blo res lepo, če bi se kdaj pa kdaj nas kaj nabralo pa jo skupaj kam mahnemo! Npr. Golica ali podobno! Sam se rajši poslužujem avstrijskih cest ki so resnici na ljubo dosti boljse kot pri nas :headbang:

Sicer pa če ma kdo kakšno idejo,kr na svetlo z idejo :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kolko nas pa dejansko je iz tega konca na tem forumu prijavljenih?

Od Apačijev zgleda, da noben. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bivši Apache rider... Potem pavza par let, zdaj freebiker. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kaj nismo preveč aktivni Korošci :unsure: !

Bomo meli zdaj v bližnji prihodnosti kakšen meet?

Bi bil že čas, da spijemo kakšno pijačo al pa da gremo na kakšen ''kruzn'' :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj približno pa greš?

cca ob 10h krenem iz Zavodnje, na Golici sem za eno uro :rolleyes: razen, če se dobiva kje prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!