Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Tudi js sem sel prek Slemena zadnjic pa peska iz Črne proti vrhu res ni bilo navzdol pa ga je blo kar dosti no! Sicer pa je blo zadovoljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, očitno res ne.. Zato nas je pa včeraj na žegnanju v Mislinji tudi pralo :naughty:

Samo se je vseeno splačalo iti.

Me zanima, če bodo kje kake slike objavljene :krneki:

So ze objavljene :D! Idi pogledat pod albume!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ze objavljene :D! Idi pogledat pod albume!

Juh! Že gledam :)

Sva se midva po žegnanju pogovarjala s še dvema čoperistama na parkirišču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.TRADICIONALNI BLAGOSLOV ! !

10.maj

- Zbor ob 11.30 pred Preša Barom (Ravne).

- Panoramska vožnja k Urški (Črna), pijača.

- Ob 15h pri Brigiti (Ravne) blagoslov, Free BOGRAČ in PIJAČA.

VLJUDNO VABLJENI!

A to v Rekagrabno (River City, Tolsti vrh, Strojnska reka) ? :winkiss:

(gli na moj roj. dan :D)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje ko sem se peljal iz Raven na Koroškem se je pred mano zvrnu en avtomobilist v grabn-na streho. A glejga hudiča da je dns pa en stari tik pred Mislinjo zaoral na ledino pred bencinsko črpalko,tako da imam že slabo vest se po vaših cestah peljat :closedeyes: drgač pa sam še tist odsek ko mate spraskan asfalt preplastit pa ste zmagal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koroške ceste so podn od podna :BUA: ... zto se js kr skos v Avstrijo vozim ... res pa je da so se zej malo co dali, pa zaceli obnavlat, sam ka mors ce bo pa cez 3 lete isto -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na velikost naše Republike, lahko vsak vikend šibaš v eno regijo, ampak ker smo tako blizu meje, gremo raje kr na sever .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:topic:

Gre kdo v soboto na srečanje Raubriterjev?

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juh! Že gledam :)

Sva se midva po žegnanju pogovarjala s še dvema čoperistama na parkirišču?

Jop mislim da sma se ja :)! Zdaj ko si me spomnil, drgač tak nebi vedo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Aloha vsem korošcem in korošicam.

Kupujem svoj 1. motor pa me zanima, če pozna kdo kakšnega mehanika, ki bi hotel it zravn mene motor gledat. Se ne spoznam preveč in me lahk nategne verjetno vsak ki ima 5 min. cajta :wacko: Na oglede bom pa šel po 1. juliju, do takrat tut jaz nimam cajta (izpiti pa to).

Kupovat grem pa TDM-ko od letnika 97 do 01. Če ima kdo kak nasvet ali kaj podobnega ... kr na plano z njim.

Aja, pa še linka motorjev ki imam nagledana prek avto neta: http://www.avto*.net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2132243 in http://www.avto*.net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2104045

V poštev pride tudi: http://www.avto*.net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2097799 (zvezdico zbrište pa bo)

LP

Urban

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da se kaj dosti ne mores nategnit! Res da kupuješ starejši motor vendar nekih napak ti tudi kakšen mehanik ne more kar tako odkrit! Ni slabo če mas mogoče koga zraven ko se spozna malo bolj na te zadeve. Drugače pa mislim da nekih velikih napak ne moreš spregledat, vsekakor pa je fajn, če gre kdo s tabo. Pa dober nakup ti želim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi pozoren na bilokakšne predelave ali neoriginalne dele na motociklu,ker se ti lahko zgodi da boš imel probleme na tehničnem pregledu.So začeli vedno bolj komplicirat glede teh zadev.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam TDM-ko sicer 2005 letnik, samo nekih velkih sprememb itak ni blo. Pazi samo da ni bil karamboliran. Tako konkretno da bi lahko bil zategnjen, drugače pa km niso panika, mašina je neuničljiva. Mislim da boš lahko dobro izbral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se sam meni zdi al tale "hiter komentar" ne deluje

Ja upam da bom res lahk dobro izbral. sej nisem tako mutav da nekih vecjih napak nebi nasel. sam nimam pa oke za odkrivanje če je bil šprican al ne. No bom pa brata zravn vzel. On more krnaprej špricat kak svoj avto :grim Kaj pa servis? Vozi kdo slemeniku? Izkušnje?

tdm77: kako je glede udobja na daljših dnevnih furah zate in za sopotnico (če jo voziš zraven) ?

Moja prva izbira bi bla sicer Varadero ali pa V-strom samo sem kakšnega tisočaka prekratek za tisočaka :)

LP

P.S: kam gremo pa na furo pol? :) (pol ko se js malo motorja navadim)

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor je najjači serviser tule okoli pa nardi ti res dobro pa za zelo zelo pošteno ceno! Jaz ga ne peljem drugemu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor je najjači serviser tule okoli pa nardi ti res dobro pa za zelo zelo pošteno ceno! Jaz ga ne peljem drugemu :worship:

A italijane tut šravfa? Če si slučajno premislim in si kako aprilio omislim :) Me zanima zgolj informativno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da je Slemenik res dober.

Jaz se bom te dni dogovoril za servis na 6.000km in bom videl, kako bo.

Itak ne pričakujem komplikacij, ker je z motorjem vse v redu. Sicer pa ima on pooblaščeni servis za Kawasakija, a ne.

LP

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUSTI kar se udobja tiče nimam ne js pa ne sopotnica nobenih pripomb. Tud glede na mojo višino 189 cm se lepo peljema tud na daljših vožnjah. Do sedaj naredil 23.000 km pa brez problemov tud 500 km in več v enem dnevu, tako da kar se mene tiče jo lahko le hvalim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor je drgač za Kawasakija ja sam ma pa za vse ostale tudi tak da karkoli boš tja pripeljal ti bo naredo! No vsaj mislim si :whistle: ! Za Za Kawasaki, Suzuki, Yamaho, pa Hondo je ziher! Saj iz tega izvira tudi ime :winkiss: YAHOSUKA! Drugače pa res naredi dobro pa za res dobro ceno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včera sm bil na Uršli gori (z motorjo) ... morm rčt da je blo fajn :worship:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

juhuhu .... motorček je že tu :naughty: :naughty: :naughty: in sicer modra honda transalp l.02. Sicer ni daleč najlepše ohranjena, bom jo pa že zrihtal počasi :rolleyes: Zaenkrat se vozim še bolj po jajcih .... sploh tam iz kjer je zelo švoh asfalt v ridah .... drgač pa kr gre :010

Se vidimo kaj na cesti.

Aja pa še to .... a kdo ve a se lahk z preizkušnjo v avstrijo pelem al to sam za slo velja? Ok sej bo pa tako tudi registracija verjetno že juter ali pa v soboto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuhu .... motorček je že tu :naughty: :naughty: :naughty: in sicer modra honda transalp l.02. Sicer ni daleč najlepše ohranjena, bom jo pa že zrihtal počasi :rolleyes: Zaenkrat se vozim še bolj po jajcih .... sploh tam iz kjer je zelo švoh asfalt v ridah .... drgač pa kr gre :010

Se vidimo kaj na cesti.

Aja pa še to .... a kdo ve a se lahk z preizkušnjo v avstrijo pelem al to sam za slo velja? Ok sej bo pa tako tudi registracija verjetno že juter ali pa v soboto.

LP

Kaj, a te Golica srbi? :P

Drgač pa ti želim veliko lepih in varnih kmjev s tvojo novo lubico! :OK:

Počasi delam na tem,da se pridružim koroškim motoristom. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a te Golica srbi? :P

Drgač pa ti želim veliko lepih in varnih kmjev s tvojo novo lubico! :OK:

Počasi delam na tem,da se pridružim koroškim motoristom. .)

Čist mejčken :naughty: drgač me pa avstrija na splošno bolj srbi. Njihov speglan asfalt, prazne ceste, razumne omejitve itd. Sicer me ne mika, da bi tam podiral kakšne hitrostne rekorde z mojo transalpkico ampak tako bolj na easy :whistle:

Se vidimo kaj na cesti.

c-ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!