Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

gusti, nisi edini ko se vozis ko po jajcih :D tk da sma ze dva.

Drgac ti pa zelim vlko fajnih in varnih km z novim jeklenim konjickom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuhu .... motorček je že tu :naughty: :naughty: :naughty: in sicer modra honda transalp l.02. Sicer ni daleč najlepše ohranjena, bom jo pa že zrihtal počasi :rolleyes: Zaenkrat se vozim še bolj po jajcih .... sploh tam iz kjer je zelo švoh asfalt v ridah .... drgač pa kr gre :010

Se vidimo kaj na cesti.

Aja pa še to .... a kdo ve a se lahk z preizkušnjo v avstrijo pelem al to sam za slo velja? Ok sej bo pa tako tudi registracija verjetno že juter ali pa v soboto.

LP

gusti, čimveč varnih kilometrov s Hondo, predvsem pa "PO PAMETI"! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusti in Vucko: vse najbolše!!!! :beer2: :beer2: :beer2:

hvala hallsi :closedeyes: Nisem vedel, da sma z vuckono rojena na isti dan, isto leto, pa po vsej verjetnosti še v isti bolnici (glede na to da je sam ena v bližini :whistle: )

Kaj vse zveš na motosvetu :naughty:

Halls: kako kaj napreduje izpit za A?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala hallsi :closedeyes: Nisem vedel, da sma z vuckono rojena na isti dan, isto leto, pa po vsej verjetnosti še v isti bolnici (glede na to da je sam ena v bližini :whistle: )

Kaj vse zveš na motosvetu :naughty:

Halls: kako kaj napreduje izpit za A?

Čakam na inštruktorja,da pride s dopusta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na inštruktorja,da pride s dopusta....

Hehe ... ja tako je to ... jaz sem se lani tut na začetku julija odločil da grem delat izpit za motor ... uradno vožnjo sem pa imel šele oktobra enkrat pri +2°C :krneki: Sicer so pri meni neki zamučkali, naj bi me prijavili na uradno teorijo, jaz sem čakal na pošto ... en mesec ni bilo nič ... in potem ugotovim da me nihče ni prijavil :naughty:

Drgač pa vso srečo pri opravljanju izpita, pa da se čimprej vidimo na cesti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusti in Vucko: vse najbolše!!!! :beer2: :beer2: :beer2:

Hvala halls, upam da izpit cimrej opravis :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halls, drgac pa vse najbolse :beer2: :beer2: :beer2:

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
a je kdo za kaksno nedeljsko turco po koroski?

Lahko bi se kdaj zmenli pa organizirano šli na kakšno furco po Koroški, al pa zraven zajamemo še Golico...itd.

Sej variant je velik, če ste za furo, sporočte kr tu na forum.

Ta teden bo lep, nekje do vikenda, bi se ga splačalo izkoristit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se kdaj zmenli pa organizirano šli na kakšno furco po Koroški, al pa zraven zajamemo še Golico...itd.

Sej variant je velik, če ste za furo, sporočte kr tu na forum.

Ta teden bo lep, nekje do vikenda, bi se ga splačalo izkoristit....

Sem takoj za, ker mam tolk casa da ga lahko prodajam.... treba se bo kaj zmenit.

Drgac sm se pa malo navelical sam vozit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se gre kdo kam peljat?

Prepozno videl oz. že bil na poti.

Danes sem bil v Radljah - pri Širniku menjal zadnjo gumo, pol pa nazaj proti SG, čez GG v Velenje.

Če bi mel več časa bi se peljal do Črne, pa pol čez Sleme v Velenje.

Je blo kr nekaj prometa na cesti, tudi motoristov.

Nisem pa še bil na Golici. Berem sicer "post" Golica, pa ne vem točno, kje se pelje na hitri del Golice in kje na počasni del. Mi kdo tukaj razloži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdar grem iz raven, grem na holmec,pliberk,lavamund pol pa prvo pocasni del golice in nato hitri,pol se obrnem na kroznem pa gasa nazaj.po golici se je fajn vozit, se posebej na hitrem delu.

Drgac se pa lahko kdaj zmenimo (kot si omenil v enem postu), pa se nas par odpravi po koroski ter zajamemo golico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za vikend? Mi se neki doogovarjamo pa še ne vemo kam bomo šli (morje, S primorska, ali kaj drugega)

Golica ozz kakšen krog po koroški pa lahko ta teden samo dopoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem spet bil v vašem koncu: Velenje-Sleme-Črna-Poljana (postanek pri kolegu motoristu), pol pa vsak s svojim motorjem naprej: Holmec-Pliberk-stranske ceste od Pliberka do Lavaműnda (pod mostom nad Dravo)-Dravograd-Velenje. Prijetna turca, sploh v Avstriji zelo malo prometa (kot ponavadi).

Ob prvi priložnosti pa "pade" Golica.... :010

Motoristov pa kar nekaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, korosci niste resni :P

Kakšna izjava :whistle: , veliko nas je; eni furajo, drugi visijo tu gor. Pridi kakšno soboto popoldan pred Prešo pa neboš "sam"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je

Leški orli gremo vsako soboto in nedeljo na furco zbor je ponavadi v prevaljah na pumpi ob 13.00

lahko se pridruži kdor hoče .

v soboto gremo pa na faker sea ura še ni znana .

@purple a grete pankrti kaj gor in ob kolkih ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je

Leški orli gremo vsako soboto in nedeljo na furco zbor je ponavadi v prevaljah na pumpi ob 13.00

lahko se pridruži kdor hoče .

v soboto gremo pa na faker sea ura še ni znana .

@purple a grete pankrti kaj gor in ob kolkih ?

Kakšen imate pa kaj stil vožnje, a vas je možno dohajat z transalpko? :closedeyes:

Uf prehiter se ponujam ... tole soboto nimam časa, mogoče nedeljo ali pa naslednji vikend.

Purple: pridem kdaj malo pogledat pred prešo če bo cajt. seveda z mojo kobilico.

LP

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo ja, ampak v dveh skupinah. Taeni bomo štartali dopoldan - bomo gor prespali, druga ekipa najverjetneje okoli 12 oz. 13 ure. Poglej kaj na MK PANKRTI v rubriki Knjiga gostov, bo pisalo na forumu.

Gušti, ti samo pridi, da kakšno rečemo in kakšnega zvrnemo.

LP

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen imate pa kaj stil vožnje, a vas je možno dohajat z transalpko? :closedeyes:

Uf prehiter se ponujam ... tole soboto nimam časa, mogoče nedeljo ali pa naslednji vikend.

Purple: pridem kdaj malo pogledat pred prešo če bo cajt. seveda z mojo kobilico.

LP

mi če gremo v skupini vozimo max 20kmh čez omejitev sepravi turistično ker imamo kar nekaj začetnikov in pa dve punci .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!