Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Zgleda, da bo zaradi vremena mal premora.:headbang:

Upam, da še bo lepih in sorazmerno toplih dnevov....

...in konec septembra bo spet moja vsakoletna pot v Prekmurje. To je treba doživeti, -zlata jesen, postanek v kakšni gostilni z domačim narezkom. Se mi že cedijo sline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in konec septembra bo spet moja vsakoletna pot v Prekmurje. To je treba doživeti, -zlata jesen, postanek v kakšni gostilni z domačim narezkom. Se mi že cedijo sline.

Oooo, to pa to, ti dam prav. Sej tud Golica še gre tak čas, mal se je treba oblečt...pa je.

Je pa asfalt takrat hladnejši, je treba ŠE bolj pazit pri vožnji, pa v senčnih predelih vlažne ceste...itd.

Popravljeno . Popravil Diversion1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, sam denarja za benz zmanjkalo :(

Gusti, a sma se midva vcera 3x srecala?

haha ... sma čist na istem ... tej pa tej mami kak liter iz kosilnce potegnem, drgač pa bol stagniram :wacko: Čakam do 20. na štipendijo :kva2: Dokler se bo pa še vreme poštimalo.

mislim da se nisma srečala ... nazadnje sem bil na motorju v pondelek ko sm šov yahosuka-nu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.siol.net/slovenija/crna_kronika...l_motorist.aspx

A ga poznamo? :cry:

Drgač pa, juter grem verjetno če bo vreme kolikor toliko na kakšno furco po naši preljubi koroški (slovenski in avstrijski).

C-ya on the road.

LP

Hmm, tudi jaz sem planiral narediti kakšno turco, pa na žalost slabo kaže:

http://www.vreme-si.com/

Bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na koroškem mislim, da nas je 6 klubov; če se ne motim. Mi smo bolj kot ne končali v kratkem imamo kostanjev piknik - kao zaključek sezone. Za ostale ti ne znam kaj povedat.

Kakšna sobota, nedelja, bo pa ja še menda sončna :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo korošci a gre kdo jutr kaj proti obali ko je tk lepo vreme napovedano gremo skupaj do portoroža na eno kavico lp gogo46 :wacko: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi še planiramo kostanjev piknik samo je še kostanj trenutno predrag :whistle:

Ja si ga je pa treba it nabrat :rolleyes: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi jutri popoldan pogledat na Poljano; hrana in pijača bo, boš povedal kak je bla fura v Švico.

Sej bi prišo pa sem žal v Mariboru :angry: ! Škoda no! Sem kar malo živčen ko ne morem na motor v takem lepem vremenu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je lani organiziral večerjo pri Brigiti za zaključek sezone . ali bo letos tudi ali ve kdo kaj

Na naši spletni strani objavljeno

post-12240-1224774172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A mi pa kr spimo? Jebi ga na koroškem zima stiska :D Zadnč enkrat sem pa slišal enga korenjaka ko se je skoz Kotle plo z motorjo :krneki: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo kot medvedi B) :beer2: :smoke:

Saj medved ni neumna žival ali pač, ve kar je zanj najbolje in to prakticira. Kakor mi, kakor komu paše oz ga je volja, jebiga če nas zdaj v tem času ni na spregled.

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Kr pošteno povej! Korošec je pameten! Pozimi doma,da so "boljše" polovice vesele,poleti pa gasa :lol1:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!