Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Mali bik

Priporočene objave

POZDRAVLJENI PRIJATELJI !

VABLJENI NA MOTO PARTY MK PANKTI KOROŠKA !

FENOMENALNA ZABAVA BO V SOBOTO 21.3.2009 V PREŠA PUB-U V RAVNAH NA KOROŠKEM

(30 M OD TRGOVINE ŠPAR RAVNE NA KOROŠKEM)

URADNI ZAČETEK OB 19 URI, POSTREŽENI PA BOSTE NA NIVOJU TUDI PREJ.

ZA ROCK NAŽIGANJE BODO POSKRBELI UNIMOGS BAND IN SKUPINA FoToN, RAZGALILA SE BO BRHKA DEKLINA S SVOJIM VIBRO PRIJATELJEM, ZA LAČNE PA BO ENOLONČNICA ZASTONJ.

VABLJENI ! !

post-12240-1237292812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednon ima večina ljudi obveznosti, študentje so druga klasa :whistle: , če veš za kako dobro kelnarco, nevem kaj te drži nazaj od gostilne :naughty:

Ma ne vem ... nekak ne hodim rad sam v gostilne ... sm se pa tud dost casa vozil sam okolo ... mi je nekak ze malo tecno. Zadnjic sm se zravn 2h modelov fural okolo (prvic tk da nisem sam) pa se mi je fajn zdelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaaa, čim manj, tem bolje. Vsak teden koma čakam, da se lahko čez vikend vozim, zdaj pa še sneg napovedujejo. :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Otiškem vrhu je od ''štumf fabrike'' do krožnega omejitev 50.. Prej je bilo pri Monterju 70. Pazljivo, ker ni dvakrat za rečt, da ne bodo veselo kasirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš od kovtrovega mojsta (rondoja) proti monterju je blo tam ko se otiški vrh začne vedno 50 in tja do monterja potem pa 70 naprej do konca. Enako je iz nasprotne strani iz sg ... do monterja 70 ... pol pa 50 naprej. To je že skos tk ... kolikor mi spomin seže :D

Kk je bvo na gavdi? :D Mene žal ni blo, ker imam izpit kmalu :(

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš od kovtrovega mojsta (rondoja) proti monterju je blo tam ko se otiški vrh začne vedno 50 in tja do monterja potem pa 70 naprej do konca. Enako je iz nasprotne strani iz sg ... do monterja 70 ... pol pa 50 naprej. To je že skos tk ... kolikor mi spomin seže :D

Kk je bvo na gavdi? :D Mene žal ni blo, ker imam izpit kmalu :(

...ja, te 70 omejitve so ven pometali, torej je sedaj omejitev od mosta do štumffabrike. In danes sva se peljala, so veselo kasirali tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kk je pa na gavdi od pankrtov blo?

LP

Gavda uspela, tak blizu ko si doma in te ni bilo :blink: Slike imaš Tukaj in Tukaj , da si lažje predstavljaš kaj si zamudil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Koroškem imamo močno zglodane ceste. Pa ni panike, če vemo zakaj....: -kjer se peljemo, pičke asfalt zadaj grizejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Koroškem imamo močno zglodane ceste. Pa ni panike, če vemo zakaj....: -kjer se peljemo, pičke asfalt zadaj grizejo.

SuperMoto al pa Enduro :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh, 10km pa že potrpim..... do avstrijskih cest :D

..jaz jih moram 20 potrpeti... Samo, a ni čudno, da imajo Avstrijci toliko boljši asfalt? Aja, nimajo Zidarja, pač pa zidarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ni mi jasno, zakaj so pri Murkonu naredili takšne luksuzne parkinge, pa porihtali okoli, za naprej potegnit asfalt proti Kopam je pa zmanjkalo denarja... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 17. aprila ob 20h v Preši bosta frontman skupine Šank Rock Matjaž Jelen in njegov prijatelj Drago predstavila njun potep z motorjem po ameriški celini v sliki, glasbi in besedi.

Vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ni mi jasno, zakaj so pri Murkonu naredili takšne luksuzne parkinge, pa porihtali okoli, za naprej potegnit asfalt proti Kopam je pa zmanjkalo denarja... :?

Ker tja hodita Štefka in Milan Kučan na mežerli! :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo kakšno pametno turco po avstrijski koroški (razen jezerskega in golice)? Nekam bi šel ta vikend pa nimam ideje. Pa nekako več kot en tank bencina nebi reskiral ... torej da je tam do ene cca. 300km furca, več se mi niti ne da :D

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gušti evo tura, ki jo velikokrat prevozim. Ravne, Radlje ob Dravi, Radlpas, nato malo pred Deutschlandsbergom v krožišču zaviješ levo za Weimebene (1666m.n.v. tukaj imaš okoli 20 km vzpona in 20 km spusta), nato v Twimbergu zaviješ desno za Pack - Packsattel, v Koflachu zaviješ v semaforiziranemu križišču levo na cesto št.77 super cesta nadmorska višina malo čez 1500m, nato v križišču malo naprej od kraja Weisskirchen zaviješ levo za cesto št. 78 in šibaš proti Wolfsbergu. Tura dolga 280km.

post-12240-1239881990_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Purple, verjetno mora bit kr zanimiva pot. Jo bom prevozil, ampak ne ta vikend, ker mi je 1666m.n.v. še malo huda za tale letni čas. Tole bom pa pustil za sredi maja enkrat :D

Mogoče grem pogledat malo kaj se dogaja na vrbskem jezeru. Sm pa pozabil gledat prej inžinerja z rožo, da bi vedel kakšno bo vreme čez vikend :D

P.S: Drgač je pa pod Gusti mišljeno kr Gusti (brez š) :whistle: Sej ni panike drgač. :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je moto žegn pred havano. Organizator je TIC Ravne.

Copy/paste iz njihove strani:

KOLEDAR NASLOV: II.Moto žegnanje - Ravne na Koroškem KRAJ: Ravne na Koroškem PRIZORIŠČE:

ORGANIZATOR: Občina Ravne na Koroškem in TD Ravne DATUM: 18.04.2009-18.04.2009 URA: 13:00 OPIS: Program: 13.00-14.00 - Zbor motoristov na Ravnah (Havana). 14.00-15.30 - Panoramska vožnja po Ravnah in okolici. 15.30-16.00 - Blagoslov motorjev. 16.00-16.30 - Prikaz varne vožnje policistov motoristov. od 16.30 --> - Šank, glasba ter hrana pred Havano na Ravnah. Predstavitev in test motorjev različnih proizvajalcev. V primeru slabega vremena se moto žegnanje prestavi za teden dni (25.4.2009). Info: tic.ravne@siol.net, Tel.: 02/82-21-219

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!