Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Letos še ni blo časa za krizo, vam pa povem kak hudo je lani blo, ko sm v čeladi in vsej opremi hodu v garažo lubico božat, pa ko sm s čelado pred računalnikom sedel pa na you tube gledu on board videe, pa se vozu s stolom, ne se smejat :wub: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRRRRMmm.....poKKAAA-.---.bringgggggddgdgdgdg.....braaaaaaaaaammmm......bbammmbaammmmbbbbaaabbbaaaAAAAAAAAAMMMMM.... :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRRRRMmm.....poKKAAA-.---.bringgggggddgdgdgdg.....braaaaaaaaaammmm......bbammmbaammmmbbbbaaabbbaaaAAAAAAAAAMMMMM.... :krneki: :krneki:

torej se nimas yoshimure :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos še ni blo časa za krizo, vam pa povem kak hudo je lani blo, ko sm v čeladi in vsej opremi hodu v garažo lubico božat, pa ko sm s čelado pred računalnikom sedel pa na you tube gledu on board videe, pa se vozu s stolom, ne se smejat :wub: :P

Jaz pa v čeladi kakšno motoristično igrco zašpilam :slap: :slap: :slap: :kva2: :kva2: :kva2: :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dvorišču pa tolk leda, da moje težke mrcine tut iz garaže ne upam zapeljat...

Je kriza, je.... pa sej je sladka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa v čeladi kakšno motoristično igrco zašpilam :slap: :slap: :slap: :kva2: :kva2: :kva2: :eek: :eek: :eek:

me veseli da nisem eini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu, pospravu, zdej ga pa gledam,..

...hm, a sem občutu abstinenčno krizo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: mislem da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imam krizo se grem pač peljat.......SREČO imamo mi na obali ja :naughty: .......redki so dnevi, da ne bi mogel vsaj par ducat KM naredil. Ne bit jezni, ampak tako pač je :whistle:

Naj bodo krize čim redkejše, pa iz srca želim vsem :worship:

Ej, dečko, tisti, ki bi bil zaradi tega jezen, sploh ni vreden, da bi bil motorist! :evilgrin:

Iz srca privoščim!

:winkiss:

Da bi imel čim več lepih dni ... kmalu se ti pridružimo tudi ostali, iz "sibirskih" predelov Slovenije, ki zares občutimo abstinenčno krizo.

Pa častiš kakšen dober Latte macchiato.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: v Berlinu so uvedli prepoved vožnje za motorna vozila, seveda bomo pri nas tudi to ponovili upam da bomo upoštevali izjeme ki veljajo v Berlinu , glej točko 4....

What general exemptions from the driving ban are foreseen by the Marking Ordinance?

According to Annex 3 of the Marking Ordinance the following vehicles may enter the environmental zone without a sticker:

1 mobile machinery and equipment;

2 work machines;

3 agricultural and forestry tractors;

4 two- and three-wheeled motor vehicles incl. »quads«;

5 ambulance cars, doctor's cars with the mark »Arzt Notfalleinsatz« (doctor in emergency service);

6 motor vehicles driven by, or carrying persons with serious mobility impairments, helpless or blind persons who have a severe disablement document marked with disability codes »aG«, »H« or »Bl«;

7 vehicles that may use special priority privileges under § 35 StVO, such as police, fire brigade, disaster relief or refuse collection vehicles;

8 Bundeswehr and NATO vehicles.

9 Vintage cars older than 30 years with a »H« in the registration number or with a red number plate (prefix 07) for historical vehicles. Foreign vehicles need to comply with the correspon­ding conditions.

In cases of special hardship owners of vehicles that are banned from the environmental zone under the Marking Ordinance can apply for a special exemption. In March 2007 the Senate of Berlin has adopted the principles to be used by the senate departments for urban develop­ment and for health, environment and consumer protection in drafting the guidelines and details for uniform application of individual exemp­tions from the driving ban.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes brrrm proti Jezerskemu vrhu, spust do Železne kaplje pa gasssssa do Lawamünda in na koncu levo proti Golici. Najprej bolj počasi zaradi občutka, potem pa vedno bolj na rob do .....Uf, mi je postalo vroče-pa ura je zazvonila! Saj so samo sanje :headbang: Drži, drži kriza :naughty: Porka duš, ne bo dolgo! Pa lep pozdrav enakomislečim! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se stopnuje.

o kaj bi dal za vreme lanskega januarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriza abstinenčna je dosegla vrhunec :closedeyes:

je na vrhuncu že par mescov :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, dečko, tisti, ki bi bil zaradi tega jezen, sploh ni vreden, da bi bil motorist! :evilgrin:

Iz srca privoščim!

:winkiss:

Da bi imel čim več lepih dni ... kmalu se ti pridružimo tudi ostali, iz "sibirskih" predelov Slovenije, ki zares občutimo abstinenčno krizo.

Pa častiš kakšen dober Latte macchiato.

:worship:

:worship: ITAK , da častim....tebi pa baje že kmalu, tudi če ne boš z motorčkom.... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest dvomim da bom zdržal brez motorja v garaži, in bom šel kar takoj po izpitih v nabavo :whistle:

Da ga vsaj malo pobožam noooo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa čist spustila :krneki: in mislm, da me najmn do pomladi ne bo nč več grabla :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa na srečo nekako preživlam to krizo...Je pa res da nism mel zdj več kot en teden motorja pod ritjo razn skuterja...Učer sm pa dobil dozo za ene dva dni.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko sem dopolnil akomulator, sem prav razmislil če ga dam nazaj v moped.

Nevem kje sem bral, da bo januar še suh, vsaj upam da bo. temperature se že malo dvigujejo. Mogoče čez teden ali dva, če bo idealno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!