Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

še mala pripomba ... razni morilci in goljufilci se izmaknejo kazni zaradi napačno postavljene vejice v zakonu ...

tisti , ki pelje morto pijan po avtocesti v nasprotno stran in ubije tri ljudi ... odvetnik v zagovor navaja neprištevnost zaradi alkoholiziranosti ... dokazi niso veljavni , ker so jih prjemali z rokami ...itd...

prosim lepo ... policisti in policaji ... obravnavajte me vsaj pošteno in kulturno človeško za tistih par km / uro preveč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ker so tako pametni in mu bodo nastavili ježke sredi ovinka da jih ja ne bi videl ....

pa ne sam to, predstavljaj si da gre za ovinkom cela familija ježkov čez cesto...al pa da te za ovinkom čakajo ležeči policaji :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poletni čas prinaša tudi nove prometne predpise pri naših južnih sosedih.

Prižgane avtomobilske luči podnevi na Hrvaškem od jutri dalje ne bodo več obvezne.

To pravilo sicer ne velja za motorna kolesa ...

*več na: http://tinyurl.com/6woxfl8

Popravljeno . Popravil strajnarR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sem za! absolutno! pa da ne bo kdo kaj mislil, isto se bomo vozili kot se vozimo sedaj..le kazni bodo bolj človeške za manjše prekrške

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, no... To sem kar tako napisal. Da mal zbodem :)

Imam kolega, ki je bil 5 let policaj, pa ni ene kazni napisal. Pa ni imel nikoli problemov zaradi tega...

no js pa poznam tud bivso policistko in je lepo rekla kolk morjo kilometrov na dan anredit pa kolk kazni izdat.

tak da sta se z partnerjem sam lepo okol furala. da sta kilometre nabila pol sta pa pocivala par urc. pa se napisala par kazni pa je blo to to za tist dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno za znizanje in kakor sem ze napisal, dolocene prekrske prekvalificirat v kaznjiva dejanja in jih tako obravnavat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na policijski štrajk? Z dvema policistoma sem se pogovarjal in oba pravita da v času stavke ne merita hitrosti, da gresta samo na intervencije. Oba pa sta dodala da se še kljub štrajku najdejo pacienti ki merijo hitrost.

Saj ne pravim da bi bi izkoristil štrajk za divjanje, ampak da ne rabiš nonstop gledat števec in se lahko bolj posvetiš sami vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoj motor poznam dovolj dobro, da mi ni treba gledati nonstop na števec, da bi vedel koliko se vozim. V naseljih sem brez težav in konstantnega pogledovanja na števec v tolerancah, ki jih tudi policisti upoštevajo. Ne vem kje je tu problem, da se ne bi mogel posvetiti vožnji?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

to ni nič nenavadnega....sam občasno med vikendi pomagam delati na pumpi tu v NM, sem kak mesec in pol nazaj videl, kako je možakar prišel napojit svojega Z1000, in medtem ko je tankal (držal ročko za bencin blink.gif !!!) je vštric parkiral leteči in zahteval dokumente, tako da je revež moral spustit ročko, vzet dokumente iz žepa in mu jih dati, potem je pa naprej tankal...to kar si zadnje čase dovolijo policaji človek kar težko verjame če ne vidi :headbang:

ja to so mene vstavli :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to so mene vstavli :)

Pa stari ne zej tuki nakladat no!!! Kako so te ustavli če pa si tankal in držal one u roki??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to so mene vstavli :)

Lej jest sem parkirov na pločniku pred bifejam in šov not na malco.Ravno ko sem začel jest pride polcaj v bife in kelnerco vpraša čigav je av to in,da more šofer takoj ven .Seveda nisem šel ampak sem lepo v miru pojedu popil sok in šel ven kjer me je cajkan čaku .Vprašal me je zakaj nisem takoj prišel ven ?Moj odgovor je bil:saj veste,da ma še pes pri jedi rad mir.Brez komentarja mi je napisal samo kazen za nepravilno parkiranje.

Brez greha ali posledic bi mu lahko reku naj počaka ,da dokončaš,Plačaš in se umakneta na stra ,da lahko drugi tankajo naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecina se policistov pac ustrasi....pol pa razmislej z kepo u hlacah. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 let pozneje...
pred eno uro, RobiRoberto pravi:

Svetuje ali kaznuje?   :hmm:   :OK:

a94a15c99c26c5b93f9a27b503d04e86.thumb.jpg.59825513310999d97507ca5b66a58466.jpg

OBVLADA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nosilci so homologirani in so za ožje kovčke.Prodajajo pa tudi nosilce,ki ustrezajo tem kovčkom in ne presegajo širine 100 cm.Enako ima givi kamor lahko obesiš le 35 l kovček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, sbp pravi:

Ti nosilci so homologirani in so za ožje kovčke.Prodajajo pa tudi nosilce,ki ustrezajo tem kovčkom in ne presegajo širine 100 cm.Enako ima givi kamor lahko obesiš le 35 l kovček.

Bi rekel da vem da se motis, ker so bili nosilci vsi v kompletu kupljeni in to direkt od sw-motech direkt iz njihove strani stanski kufri topcase in vsi nosilci in dodatne torbe za na stranske kufre ;) lahko pa da so mi napacne zapakaral... lahko da imajo samo ene in te so univerzalni  in ni manjsega kovcka  drugace bi manse vzel  gordol tiste par litrov 

https://sw-motech.com/bike/KTM/1290SAdvR/2018/KTM+Adv-/Produkte/Gepaeck/Adventure-Sets/4052572052273.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se lotevajo problema z napačne strani. NI težava v tistih, ki napihajo do 0,5 promila ampak v tistih, ki napihajo čez 1,5. Rezultat pa bo, da bodo plačali tisti, ki spijejo dve pivi namesto enega, oni s pol litra šnopsa pa bodo ravno tako povzročali nesreče.

Ena od možnih rešitev bi bila obvezna vgradnja alkotesta v vozila, ki bi preprečevala zagon motorja pri več kot 0,5 promila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Darko3g pravi:

Spet se lotevajo problema z napačne strani. NI težava v tistih, ki napihajo do 0,5 promila ampak v tistih, ki napihajo čez 1,5. Rezultat pa bo, da bodo plačali tisti, ki spijejo dve pivi namesto enega, oni s pol litra šnopsa pa bodo ravno tako povzročali nesreče.

Ena od možnih rešitev bi bila obvezna vgradnja alkotesta v vozila, ki bi preprečevala zagon motorja pri več kot 0,5 promila.

so se vsaj začeli lotevat telefona in pik ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!