Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 30 minutami, Darko3g pravi:

Spet se lotevajo problema z napačne strani. NI težava v tistih, ki napihajo do 0,5 promila ampak v tistih, ki napihajo čez 1,5. Rezultat pa bo, da bodo plačali tisti, ki spijejo dve pivi namesto enega, oni s pol litra šnopsa pa bodo ravno tako povzročali nesreče.

Bo manj kalkuliranja in ugibanja kolk piv je še 'varno za policaje'. Al pa bojo preračunljivci hitreje naračunali a se splača. Kar je prav, ker je tako kalkuliranje nevareno za vse udeležence v prometu.

Hudim pacientom v nobenem primeru ni pomoči... tud če za > 1.5 jajca odrezali, bojo hudi pacienti rajš jajca dali stran kot pa nehali piti. In namen nižanja je točno ta - vplivati na one, ki niso v 'jajca bek za tri pive' fazi.

Težava je v splošnem še vedno prenizkem razumevanju dejstva da alko in promet ne gresta skupaj. Ko si to enkrat razčistiš so take novice brezpredmetne. Kadarkoli in kjerkoli te ustavijo je 0.0, pa lep dan/večer še naprej.

Naslednji hud problem je telefončkanje. Nekaj migajo... sam brez nadzora to bolj malo pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je navsezadnje vseeno .. če bodo toliko zaostrili alko potem bom šel direkt domov na pir.. dva.. s tem bodo mogoče odstranili alkohol v manjših količinah ( pivo ali dva) s cest , povečal pa se bo alkoholizem doma.. vprašanje , če bo razlika v stroških nesreč , ki jo povzroči alkohol večja kot izguba na ddv ..

mobitel ? meni bi bilo najljubše , če dajo kazen enomesečni dohodek za kogarkoli je in 16 pik ..a zakaj 16? malo je potem prekrškov , ki imajo manj kot 3 pike - 18 je pa izpit pa-pa.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati so bili nekoč skrajno pametni in so uveljavili 0.0, zero tolerance. Hec je bil, da so po 2-3 mesecih ugotovili, da se je statistično pomembno povečalo število ornk pijanih.

Kdo ve zakaj?


Ker človeška logika deluje takole: Kurc, če me bodo ustavli, bom itak plačal, pa če spijem enega al pa 5. Franca, daj še eno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

mobitel ? meni bi bilo najljubše , če dajo kazen enomesečni dohodek za kogarkoli je in 16 pik ..a zakaj 16? malo je potem prekrškov , ki imajo manj kot 3 pike - 18 je pa izpit pa-pa.. 

In koliko bodo plačali nezaposleni na sociali, ki vozijo BMW od babice ali žene?

Bolje bi bil zaseg avta ali kazen v deležu vrednosti avta in zaseg telefona (z vsemi podatki vred, ki bi jih pobrisali)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

In koliko bodo plačali nezaposleni na sociali, ki vozijo BMW od babice ali žene?

Bolje bi bil zaseg avta ali kazen v deležu vrednosti avta in zaseg telefona (z vsemi podatki vred, ki bi jih pobrisali)

naj napišejo zakon tako, da bo v primeru plačilne nesposobnosti voznika stroške in kazni kril lastnik vozila.. urejeno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, thumper pravi:

naj napišejo zakon tako, da bo v primeru plačilne nesposobnosti voznika stroške in kazni kril lastnik vozila.. urejeno.

To bi blo ok...kaj pa leasingi...hmm

Tudi najemanje vozil na daljsi rok...vedno vec tega...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

To bi blo ok...kaj pa leasingi...hmm

Tudi najemanje vozil na daljsi rok...vedno vec tega...

da bo v primeru plačilne nesposobnosti voznika stroške in kazni kril lastnik vozila.. urejeno.

ne vem kaj ti tukaj ni jasno.. sploh pri lizingu so napisani uporabniki,ki lahko vozijo dotično vozilo..

sicer pa je možen skrajni ukrep zaplemba vozila.. ne skrbi - lizing hiša bo izterjala svoje veliko lažje kot država..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, thumper pravi:

sicer pa je možen skrajni ukrep zaplemba vozila.. ne skrbi - lizing hiša bo izterjala svoje veliko lažje kot država..

Greva v skrajnost...v osebni stecaj le kazni ne gredo.....drugace pa se ansolutno strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so bili policaji pa čist usekani. Naredim en manjši krog, ker za kaj več ni bilo časa, prvič po 5 min vožnje prva kontrola, ustavljajo striktno samo motoriste. Kontrola dokumentov, pihanje, vse štima. Istočasno nas je stalo caa. 7-8 motoristov. Grem naprej, par kilometrov, strelja z radarjem. Sem si mislu, da danes me pa ne bodo olupili, obrnem proti domu, malo preden parkiram še ena kontrola. Berem na FB da so nad Dravogradom uporabili celo helikopter. Razumem da se gremo neko kontrolo, ampak pretiravat pa res ni treba. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

Danes so bili policaji pa čist usekani. Naredim en manjši krog, ker za kaj več ni bilo časa, prvič po 5 min vožnje prva kontrola, ustavljajo striktno samo motoriste. Kontrola dokumentov, pihanje, vse štima. Istočasno nas je stalo caa. 7-8 motoristov. Grem naprej, par kilometrov, strelja z radarjem. Sem si mislu, da danes me pa ne bodo olupili, obrnem proti domu, malo preden parkiram še ena kontrola. Berem na FB da so nad Dravogradom uporabili celo helikopter. Razumem da se gremo neko kontrolo, ampak pretiravat pa res ni treba. 

vse za varnost motoristov... ti pa nč ne razumeš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, J.a.m.e.s said:

Danes so bili policaji pa čist usekani. Naredim en manjši krog, ker za kaj več ni bilo časa, prvič po 5 min vožnje prva kontrola, ustavljajo striktno samo motoriste. Kontrola dokumentov, pihanje, vse štima. Istočasno nas je stalo caa. 7-8 motoristov. Grem naprej, par kilometrov, strelja z radarjem. Sem si mislu, da danes me pa ne bodo olupili, obrnem proti domu, malo preden parkiram še ena kontrola. Berem na FB da so nad Dravogradom uporabili celo helikopter. Razumem da se gremo neko kontrolo, ampak pretiravat pa res ni treba. 

Mene so ta vikend vsak dan. Petek, soboto in danes...

Vozis po predpisih in imas mir.

Danes sem sicer naredil manjsi prekrsek. 

Na ridah sem na parkirisce zavil levo ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik motorjev danes... pa nic ne pise da bi se kdo ubil... pohvalno policija... deluje sigurno pa naj reče kar kdo hoče, pravilno je da je kontrola da se mal 'bojijo'  oni ki pretiravajo.... kdor pa vozi kot treba se nima pa kej bat, srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, krucymucy pravi:

Na ridah sem na parkirisce zavil levo ... :(

zid je črta :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

zid je črta :dry:

On zdaj mitas farer i zanje so druga pravila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, maus pravi:

zid je črta :dry:

Poglej sliko, ki si jo dvakrat objavil. Črta in črta. Pa še pred znakom je zavil :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Poglej sliko, ki si jo dvakrat objavil. Črta in črta. Pa še pred znakom je zavil :lol1:

ne bodo njemu plavi znaki govorili, kam more it .. štekaš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah bi lahko policija kdaj na parkingu izvedla racijo, to je jackpot po moje, od prvih pomoči dalje, pa še divjaki ne bi tam nažigali zaradi fotografa in gledalcev. 

Namesto helikopterja, precej lažji plen. Al pa snemat in naredit ob koncih trase zapore ter jih polovit.

Berem po fb, kako jokajo zaradi policije, da se ne da več vozit=divjat, policijska država ipd...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Na ridah bi lahko policija kdaj na parkingu izvedla racijo, to je jackpot po moje, od prvih pomoči dalje, pa še divjaki ne bi tam nažigali zaradi fotografa in gledalcev. 

Namesto helikopterja, precej lažji plen. Al pa snemat in naredit ob koncih trase zapore ter jih polovit.

Berem po fb, kako jokajo zaradi policije, da se ne da več vozit=divjat, policijska država ipd...

 

Eh, smo sedel z borutom tam, pa je folk žgal na polno mimo. Pa je bilo službeno kljuse privezano na parkingu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Na ridah bi lahko policija kdaj na parkingu izvedla racijo, to je jackpot po moje, od prvih pomoči dalje, pa še divjaki ne bi tam nažigali zaradi fotografa in gledalcev. 

Namesto helikopterja, precej lažji plen. Al pa snemat in naredit ob koncih trase zapore ter jih polovit.

Berem po fb, kako jokajo zaradi policije, da se ne da več vozit=divjat, policijska država ipd...

mnogi ga s prikolicami ke pripelejo ... in pol so ceu dan tam ... pol pridejo prijatli spet s prikolicami in odpeljejo domol .. in zdj nj take kaznujejo :eek: 

res pa je, da je ta vikend bilo full prometa po stari cesti proti morju... a res ne morjo skoristit vinjete, če jo že majo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

mnogi ga s prikolicami ke pripelejo ... in pol so ceu dan tam ... pol pridejo prijatli spet s prikolicami in odpeljejo domol .. in zdj nj take kaznujejo :eek: 

res pa je, da je ta vikend bilo full prometa po stari cesti proti morju... a res ne morjo skoristit vinjete, če jo že majo :huh: 

avtoceste ni do ilirske :) 

pred 4 minutami, Xebec pravi:

Eh, smo sedel z borutom tam, pa je folk žgal na polno mimo. Pa je bilo službeno kljuse privezano na parkingu.

to ne pomeni, da ni delal, lahko da je bil zadolžen le za nezgode in je čakal na delo

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se navežem na včerajšnji "pomladni dan" po krasu in primorski...pljuvam po ovcah od biciklistov, starcih, ki bluzijo po cesti, zavirajo na polno vzporedno z biciklisti...kr minilo me je. nobene logike...sam res.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

avtoceste ni do ilirske :) 

od Ljubljane do Postojne pa je :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

od Ljubljane do Postojne pa je :ras:

 

do vikija tut. sam morš z viadukta čez ograjo. pa mau zaleta ne škod, za usak slučaj, da ne prstaneš pol lih na parkingu za invalide

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Če se navežem na včerajšnji "pomladni dan" po krasu in primorski...pljuvam po ovcah od biciklistov, starcih, ki bluzijo po cesti, zavirajo na polno vzporedno z biciklisti...kr minilo me je. nobene logike...sam res.

ampak .. ta vikend so bili skoncentrirani na varnost motoristov, zato druge niso ustavljal in jih kaznoval ... ko bodo pa skrbeli za kolesarje, bodo pa sam njih kaznoval .... to da se redkokateri kolesarski pajkičar pele po kolesarski stezi, je pa druga zgodba 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!