Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Po možnosti pa tip res obvlada ne naklada preveč in je samo preveč navdušen. Nažalost njemu mene to odbije. Konkretna možnost za vrhunski nateg pa vsekakor obstaja.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo lahko kaj pove o aprilii rsv 1000 r, ker me zelo mika da bi jo kupil,  ampak ne poznam nikogar, ki bi jo imel in mi povedal kaj več o teh modelih in mašinah. Vem da je Factory izboljšana različica, ki je lažja in ima drug preformance itd. .... ampak me splošno zanima vzdržljivost teh mašin in hibe.

 

Gledal sem tudi po forumu, če ima ta model svojo temo in je nisem našel. 

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9892338&show=1

 

mogoče kdo pozna? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ima mille svojo temo..kr se mal pobrskaj. Sicer pa ni factory nic pretirano lazja ima pa boljse vzmetenje. Hibe? Nekaj jih je ampak ce je dobro vzdrzevana ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sem nov na tem forumu, lep pozdrav vsem

 

tudi jaz kupujem motocikel BMW 1200 gs do 6000 eur (letnik 2005 naprej, do 50 000 prev.) in gledam tuje spletne strani, kjer je veliko več izbire kot pri nas. Vesel bi bil kakršnega koli nasveta na kaj bi moral biti pozoren pred nakupom, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sem nov na tem forumu, lep pozdrav vsem

 

tudi jaz kupujem motocikel BMW 1200 gs do 6000 eur (letnik 2005 naprej, do 50 000 prev.) in gledam tuje spletne strani, kjer je veliko več izbire kot pri nas. Vesel bi bil kakršnega koli nasveta na kaj bi moral biti pozoren pred nakupom, lp

 

Deset let star GS z manj kot 50 000 km je verjetno velika redkost tudi v tujini ampak po moje pri takih realnih km ne bi smelo biti kakšne posebnosti, če je bil motor redno servisiran. Če motor ni bil razbit te veliko ne more presenetiti, le v rezervi moraš imeti še 1-2 k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so vaše izkušnje z Suzuki V-Strom 650? Dobre in slabe lastnosti me zanimajo. Hibe teh motorjev. Mogoče kake serijske napake itd... So zahtevni kar se tiče servisov itd.... ?

 

Gre se pa za letnik 2006 cirka 40.000 prevoženih kilometrov.

 

Hvala.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče pozna kdo ta motor? Se mi  samo zdi ali to niso original barve?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9967848&show=1

lahk ti povem, da je Akrapovič nalepka na Massovem izpuhu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sem nov na tem forumu, lep pozdrav vsem

 

tudi jaz kupujem motocikel BMW 1200 gs do 6000 eur (letnik 2005 naprej, do 50 000 prev.) in gledam tuje spletne strani, kjer je veliko več izbire kot pri nas. Vesel bi bil kakršnega koli nasveta na kaj bi moral biti pozoren pred nakupom, lp

Kontaktiraj forumaša Snecerja on ti bo pomagal najbolj,lahko se pa obrneš na temo http://www.motosvet.com/tabla/topic/36365-zakaj-ne-bi-imeli-bmw-motocikla/page-1

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sem nov na tem forumu, lep pozdrav vsem

 

tudi jaz kupujem motocikel BMW 1200 gs do 6000 eur (letnik 2005 naprej, do 50 000 prev.) in gledam tuje spletne strani, kjer je veliko več izbire kot pri nas. Vesel bi bil kakršnega koli nasveta na kaj bi moral biti pozoren pred nakupom, lp

Napacen forum si najdu,kle nous zvedu pol ku... pametnega,kle najvec vejo o motorju tisti k ga niso nikol od blizu vidl kaj sele vozil,poglej v tuje forume,teste itd... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tako skrbel za njega, koliko truda je vložil v oglas se splača pogledat :grim

Me je sezulo ko sem prebral:

VETRNA ZAŠČITA odlična brez dodatnega stekla...

Kakšna veterna zaščita? Števci? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Sem nov na forumu in imam vprasanje glede prvega nakupa motorja. V oci mi je padel tale lepotec  http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9964353&show=1. Zdi se mi velik km. Bolj kot ne  tvegan nakup tudi zaradi dobavljivosti rezervnih delov. Ali sem v zmoti? Kaksno je Vase mnenje?

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja,to je pa toliko km,da dobro,da se sploh še skupaj drži...brez skrbi,večina motprjev,ki ima na števcu 20.000 km jih ima v resnici toliko kot ta na oglasu...

Vse je odvisno od vzdrževanja, motor s 5.000km je lahko v slabšem stanju kot ta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja,to je pa toliko km,da dobro,da se sploh še skupaj drži...brez skrbi,večina motprjev,ki ima na števcu 20.000 km jih ima v resnici toliko kot ta na oglasu...

Vse je odvisno od vzdrževanja, motor s 5.000km je lahko v slabšem stanju kot ta.

 

To sploh niso neki hudi kilometri!Za nekako normalno vzdrževanje ni to nič posebnega.Dobro ulaufan stroj in nič več.Že lep čas si ogledujem tovrstne "veterančke" in prej ko slej bo to drugi motocikel pri meni...V nasprotju z plastik-fantastik ponudbo japončkov so bili ti stroji še z občutkom dizajnirani in precej zmogljivi...V razmislek:raznorazne cbr-ke imajo med 100 in 200 k km in so menjale vsj 5 lastnikov in  se še vedno preprodajajo in vozijo...Poznam vsaj 2 primerka.Na števcu pa majo manj kot 40 k km... :headbang:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav...

 

Kupujem sport turerja. pogoji so pa: 1000cccm vsaj (honda vfr800 je izjema), nekje do 4000€, lahko ima veliko km, samo rabim dokazila o menjavi olja.

 

Ogledujem si pa:

 

-Triumph Sprint ST

-Honda VFR 800

-BMW R 1100 S

-Aprillia RST 1000 Futura

-Fazerka 1000

-Suzuki GSF 1200 S Bandit

 

Ima kdo kakšne izkušne s kakšnim motorjem, od zgoraj naštetih, in če kdo ve kaj več o lastnostih?

Iščem predvsem motor, ki je udoben za vožnjo, stroši in vse ostalo so tkrtk relativni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom počasi mojo fazerko 600 morda zamenjala za jx6s. Zaenkrat šele malo gledam, ker sem s fazerko zelo zadovoljna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom počasi mojo fazerko 600 morda zamenjala za jx6s. Zaenkrat šele malo gledam, ker sem s fazerko zelo zadovoljna.

 

Ne bi šla na FZ8 Fazer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav...

 

Kupujem sport turerja. pogoji so pa: 1000cccm vsaj (honda vfr800 je izjema), nekje do 4000€, lahko ima veliko km, samo rabim dokazila o menjavi olja.

 

Ogledujem si pa:

 

-Triumph Sprint ST

-Honda VFR 800

-BMW R 1100 S

-Aprillia RST 1000 Futura

-Fazerka 1000

-Suzuki GSF 1200 S Bandit

 

Ima kdo kakšne izkušne s kakšnim motorjem, od zgoraj naštetih, in če kdo ve kaj več o lastnostih?

Iščem predvsem motor, ki je udoben za vožnjo, stroši in vse ostalo so tkrtk relativni...

Lep cvetober. Morda ti manjka se cbr1100xx.

Vozil sem vfr800, sprint st 995, futuro in r1150s. Slednji se mi zdi dokaj nepotreben motor. Drza je kao sportna, vetrna zascita je dobra, mehanika je bmw. Al ti je vsec, al pa ne. Meni ni bla. Po mojem mnenju je r1100rs s pokoncno belanco obcutno bol smiselen motor. Futura me je presenetla, ker je bistveno bol mocna in poskocna kot moja v2 honda. Udobn in lepo vodliv stroj. Baje je sam motor zelo trpezen, ima pa nekaj tezav s periferijo. Triumpha najbrz gledas 1050? Ze 995 j3 bil zelo lepo vozn, motor je bil super, nezn za pelat. 1050 je pa se bolsi in povrh zgleda odlicno. Vfr je tako pogost motor de nek ze more bit na njem. Mene je v4 pustil mal hladnega. Ni bil tako prozn kot so obljubljali, ni tako vlekel kot sem si predstavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom počasi mojo fazerko 600 morda zamenjala za jx6s. Zaenkrat šele malo gledam, ker sem s fazerko zelo zadovoljna.

Imaš kakšno sliko motorja, cena, kilometri ? LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep cvetober. Morda ti manjka se cbr1100xx.

Vozil sem vfr800, sprint st 995, futuro in r1150s. Slednji se mi zdi dokaj nepotreben motor. Drza je kao sportna, vetrna zascita je dobra, mehanika je bmw. Al ti je vsec, al pa ne. Meni ni bla. Po mojem mnenju je r1100rs s pokoncno belanco obcutno bol smiselen motor. Futura me je presenetla, ker je bistveno bol mocna in poskocna kot moja v2 honda. Udobn in lepo vodliv stroj. Baje je sam motor zelo trpezen, ima pa nekaj tezav s periferijo. Triumpha najbrz gledas 1050? Ze 995 j3 bil zelo lepo vozn, motor je bil super, nezn za pelat. 1050 je pa se bolsi in povrh zgleda odlicno. Vfr je tako pogost motor de nek ze more bit na njem. Mene je v4 pustil mal hladnega. Ni bil tako prozn kot so obljubljali, ni tako vlekel kot sem si predstavljal.

 

 

O hvala za tako izčrpno "poročilo" gledal sem xx-e sam ni nobenga pamtnga na avto netu. za xx-a vem kk pa kaj ko gaj e sodelavc vozil pa je raketa baje...

tale r1100rs sramata, tk vlek motor pa 90 konjev....

Triumph Sprint ST 1050 zglda super, sam mi ti motorji sploh niso poznani, sem bol poznavalec japoncev. Tako da bi mi še kakšna informacija prišla prav.

Vfr pa če praviš da ne cukne pa nepride v pošte, ker zdej vozim R1 in že tak je vsak potovlac picikl, da pa še ne gre nikamor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!