Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Zgleda lepo, me pa zanima, zakaj ima tako malo kilometrov, ker normalno to ni. Toliko sem jih jaz naredil v dobrem tednu, ta ima pa nosilce za vse kovčke, kar pomeni, da je bil za potovanja, pa sedež oblazinjen za komfortnejšo vožnjo...je šel le na eno potovanje v 4 letih ali ga je že kmalu po nakupu razbil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš tud "patrone", ki na motor samo šraufajo dodatke, vozijo se pa malo.

No sicer so to bolj izjeme, ampak....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bolj sumljivo to, da bi šel kdo zbijat na 2700 km, da ja postane takoj vsem sumljiv.

 

Tak da je mogoče celo res.

 

....al pa je naredil ravno zato, ker je računal, da bo nekdo razmišljal kot jaz :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So Battlax BT021 serijske gume na tem motorju (prva vgradnja)?

 

pussyštrajfne ma po 3cm na vsaki strani, tak da ravno divjal čez ovinke ni...

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So Battlax BT021 serijske gume na tem motorju (prva vgradnja)?

Original equipment

BT-021 is Original Equipment on the following bikes: BMW K 1600GT / GTL ab 2011 , HONDA CB 1300 SC 54 mit ABS , HONDA CBF 600 PC 43 ab Bj 2010 , HONDA DN-01 RC 55 , HONDA VFR 1200 F SC 63 , KAWASAKI ER 6 F EX 650 C ab 2009 , KAWASAKI GTR 1400 ZGT 40 C ab 2010 , SUZUKI GSX 1250 F WVCH ab 2010 , YAMAHA FJR 1300 / A / AS RP 13 ab 2008 , YAMAHA FZ 8 RN 25 ab 2010 , YAMAHA FZ 8 S RN 25 ab 2010 , YAMAHA XJ 6 / XJ 6 Diversion (F) RJ 19 ab 2009 , YAMAHA XJ 6 / XJ 6 Diversion (F) RJ 22 ab 2012

pussyštrajfne ma po 3cm na vsaki strani, tak da ravno divjal čez ovinke ni...

 

To je možno, da so ga potencialni kupci preizkušali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So Battlax BT021 serijske gume na tem motorju (prva vgradnja)

pussyštrajfne ma po 3cm na vsaki strani, tak da ravno divjal čez ovinke ni...

Če kupuješ motor in naletiš na tazga s pussyštrajfni je to po moje velik plus. Razen če niso gor samo za vabo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej DOT na gumah, če so še originalne. Vijaki koles morajo biti nedotaknjeni, zavorne ploščice cele. Potem pa glej če je bil razbit. Zgleda da najdejo tudi take primerke. Sem gledal letos pri njih skuterja 2006 letnik z originalnimi gumami :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kilometrih se je verjetno kdo zatipkal pa eno nulo premalo napisal.

 

ima napisano da ima zelo malo kilometrov, tako da je verjetno kar mislil 2700

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kilometrih se je verjetno kdo zatipkal pa eno nulo premalo napisal.

Ne vem, ker so krivine videti praktično nove, pri skoraj 3 kilo km bi bile vsaj malo obarvane?

Lahko so pa nove tudi zato, ker so bile prejšnje poškodovane in je zato kilometre zbil...lahko je pa tudi vse res in dobiš skoraj nov motor za pol cene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je mel pa kak aftermarket izpuh pa ga je prodal posebi. sej ne mores vedet. zato se pa gre pogledat. ce je pa res tko malo kilometeov je pa res za bit ekstra previden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak nasvet na kaj vse pazit? V soboto ga greva skupaj gledat, da se v živo prepričava če je res skoraj nov motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje, do kkolk kilometrov grejo ponavadi SS mašine (4 in 2 cilindri)?  Če je npr. redno vzdrževana 100k+ ali pač ne ?  

Razmišljam o nakupu nekega SS za manj denarja in ko vidim 60k na števcu me zalapne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje, do kkolk kilometrov grejo ponavadi SS mašine (4 in 2 cilindri)?  Če je npr. redno vzdrževana 100k+ ali pač ne ?  

Razmišljam o nakupu nekega SS za manj denarja in ko vidim 60k na števcu me zalapne ...

a misliš, da ma tvoj manj, sigurno si prvi lastnik, da to veš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš, da ma tvoj manj, sigurno si prvi lastnik, da to veš :grim

tega moroja si ne lastim več , vem pa da grejo mašine po 100k km ...  ker pa za SS ne vem, sem se odločil da tu vprašam :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer barsko pametovanje iz moje strani morda, ampak pomebno 2 stvari, kakos o ga prejšnji lastniki vzdrževali in ali je vsak odbil ene 15 000 kilometrov iz števca preden ga je naprej prodal.

 

 

p.s: za tako mašino kot je moja je bilo kar nekajmotorjev po kosih okoli in strašijo da visoko vrteče 250tke ne zdržijo do 50 000. čez 3000km bom videl.

Pa kaj ni bila hornetka ali fejzrca motor z največ prevoženimi kilometri? 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač konkretno me zanima ta motor ta 954-ka ... ampak kilometri me strašijo. Sicer vem da je star motor in da ne more imet 20k km ... ampak če se bom kam daleč peljal pa tud nočem klicat, nekoga da pride po mene. :)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9951121&show=1

 

P.S. mogoče ve kdo kaj o njem?

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač konkretno me zanima ta motor ta 954-ka ... ampak kilometri me strašijo. Sicer vem da je star motor in da ne more imet 20k km ... ampak če se bom kam daleč peljal pa tud nočem klicat, nekoga da pride po mene. :)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9951121&show=1

 

P.S. mogoče ve kdo kaj o njem?

Tala bo, tala.......

 

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/17550-honda-cbr-954-rr-fireblade/page-15

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale pa ponuja nekaj več  :D  :D  :D ...,opis in samahvala ga zmaga  :lol:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9960806&show=1

 

Ta je door-to-door salesman. Ki kupca tako utrudi, da mu ta raje kupi zadevo, kot da ga še naprej posluša.

Še dobro, da se na črni barvi ne pozna umazanija... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!