Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Pred kratkim sem na anetu videl enega res lepega Sprinta naprodaj za odlično ceno. Lep motor, krasna mašina. Uporabnik KeC ti lahko več pove o njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš kakšno sliko motorja, cena, kilometri ? LP :)

Vse ti lahko dam na ZS.

Ampak dokler nimam drugega motorja, ne prodam. Najraje bi zamenjala staro za staro.

O FZ8 pa nisem razmišljala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? Povej še kaj!

Jaz sem se na xj6 samo vsedla v trgovini in mi je bila takoj všeč. Zato bi morda zamenjala.

Se ti je zdela okorna???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ja,js sem jo sprobal v avtosoli,mi je reku instruktor da nej grem z yamaho namesto s kawasakijem,pa sem probal naredit par osmic slalom itd,pa mi ni in ni sedla..meni se je zdela okorna no..Mogoce bo tebi vsec..a ti gre na zivce fazerca ker jo treba terat  v obrate al?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, z mojo nisem še probala osmic na poligonu. Pa tudi obračanje v klancu navzgor mi ni uspelo, čeprav sem s šolskim kawasakijem to delala z lahkoto.

Saj sta xj6 in fazerca enaki, v bistvu.......

Pa saj je ne teram v obrate. Z mojo vožnjo me bo še preživela :P.

V bistvu bom razmislila enkrat ob koncu sezone. Čeprav zame ni konca, to zimo sem se vozila vsaj dvakrat na mesec.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravim tebi bo mogoce vsec :OK: ma uni kawasaki od avtosole je bil super,minimum si zvisal na 1.500 obratov in delal osmice brez rok a instruktor se drzal za glavo :grim


lahko pa ti dam nino za probat mogoce ti bo vseč :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tisti šolski so res igračke, čeprav sem jaz dvakrat bila spodaj.

Ko se mi je hotel prevrnit v kontejnerju, sem ga z eno roko zadržala in dvignila.

Fazerco sem dvakrat položila na mestu, ampak dvignili so mi jo moški :( .

Ninja je preveč športna. Raje bi kakega endura, ampak so vsi previsoki zame.

Gledala sem tudi MT 09 Tracer, pa so samo novi in zaenkrat predragi. Tam se lahko kar zniža sedež.

Naslednje leto bo MT 07 Tracer, pa je motor za palčke :(.

Ne vem, bom še videla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa bo Mt-07 tracer ravno pravšnji.

Tu imaš Ninjo 650r oziroma er6f.

15ex650f44sgrndrs2cgc003.png

Se sedi bolj pokončno, široko krmilo. (videz vara).

Nekam dosti ti motocikel polzi iz rok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se MT 07 Tracer zdi nekam majhen. Tudi MT 07 je premajhen.

Ne vem kje si vidla mt07 tracer..glede na to da ga baje se testirajo..

In kolk si velka da ti je sedmica mejhna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na MT 09 Tracer bi morala znižati sedež.

MT 07 Tracer sem videla le na sliki, ampak sta voznik in sopotnik izgledala prav nabasana na motorju.

To pomeni, da se mi zdi nekam majhen.

Vsekakor bi ga morala probati, ker slika lahko vara.

MT 07 pa je zame premajhen. Tega pa sem probala. Visoka sem 175 in nimam namena imeti pritlikavca pod ritjo :P.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na MT 09 Tracer bi morala znižati sedež.

MT 07 Tracer sem videla le na sliki, ampak sta voznik in sopotnik izgledala prav nabasana na motorju.

To pomeni, da se mi zdi nekam majhen.

Vsekakor bi ga morala probati, ker slika lahko vara.

MT 07 pa je zame premajhen. Tega pa sem probala. Visoka sem 175 in nimam namena imeti pritlikavca pod ritjo :P.

Mas rada velke :)

Ko bos bolj suverena ti tut devetka tracer ne bo previsoka. Najbols da se mal fejzrco po tleh meces pa pol zamenjas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš :P.

Sicer nimam te navade, ampak kaj ko je bil motor kar naenkrat na tleh, brez mojega privoljenja :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sta xj6 in fazerca enaki, v bistvu.......

 

Ja v bistvu si nista tako enaki: moja ima xj6 in nekaj časa sem jo jaz lovil s fazerco: tako lahko komot naredim primerjavo - agregat xj6 izhaja iz FZ6 le zadušili (za cca 20 KM) so ga in mu popeglali krivuljo navora - res lepo zvezno vleče čisto od začetka; okvir ima xj6 cevni in sedež ter rezervoar sta malenkost ožja; ... ker ima izpuh pod motorjem tudi ni tistega zoprnega gretja sedeža in desne noge v vročini; ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za primerjavo. Kar se fazerce tiče, moja nima 100 km, ampak 76, kar je enako kot pri XJ6.

Izpuh pod sedežem pa je zelo uporaben, ko je mraz. Ko je vroče, pa res peče :P.

Napiši mi še kaj o njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za primerjavo. Kar se fazerce tiče, moja nima 100 km, ampak 76, kar je enako kot pri XJ6.

Izpuh pod sedežem pa je zelo uporaben, ko je mraz. Ko je vroče, pa res peče :P.

Napiši mi še kaj o njej.

a ni neka tema o tem motorju? dovolj napisanega. za pogovarjanje je pa klepetalnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nabaviš FZ8 in pozabiš na ostale male jamahce.Dober kompromis med FZ6 in FZ1.Več kot dovolj moči,hitra,lepo vodljiva...Me je presenetila ,ima očitno dodelan ovir  vzmetenje,povečan agregat v primerjavi s šestko.Všečen in presenetljivo dinamičen strojček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ti lahko dam na ZS.

Ampak dokler nimam drugega motorja, ne prodam. Najraje bi zamenjala staro za staro.

O FZ8 pa nisem razmišljala.

no dej pošlji vse. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za primerjavo. Kar se fazerce tiče, moja nima 100 km, ampak 76, kar je enako kot pri XJ6.

Izpuh pod sedežem pa je zelo uporaben, ko je mraz. Ko je vroče, pa res peče :P.

Napiši mi še kaj o njej.

 

Čudi me, da bi menjala Fazerco 6 za XJ6. Nekako se mi zdi kot korak nazaj? Kaj pričakuješ, da bi bilo bolje?

 

Je bila pa XJ6 tudi meni zanimiva, ko sem kupoval pred leti (predvsem zaradi agregata in dobrih izkušenj z Yamaho od prej). Potem sem raje vzel študentski motor (Versys 650), mogoče še tega probaš? Je pa praktično enako velik kot MT09 Tracer, za tvojih 175cm in dolge ženske noge bi moral biti OK..

 

Tak tip motorjev (Versys, Tracer.. ) se mi zdi res univerzalen, ker se lahko na easy zapelješ po vijugavi strmi poti med zidanice ali pa potuješ po AC na dolge ture obložen s kufri (izjemno udoben sedež ima Versys, Tracer pa ne ravno). Tudi v hitrih zaporednih zavojih se dobro izkažeta oba. Sta lahkotna za vožnjo in tudi po sami teži seveda.

 

Ameri bi temu rekli "jack of all trades, master of none"

Mogoče ti edino dvovaljnik ne bo všeč, je bolj robat od fz6, XJ6 tipa agregatov. Jaz bi imel Versysa z XJ6 agregatom, to bi bila bomba zame.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi enduri so mi previsoki, na MT 09 Tracer pa se lahko zniža sedež.

V bistvu bi fazerco zamenjala bolj zaradi tega, da kupim novejši motor, z manj km.

Drugače sem z njo zelo zadovoljna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor se lahko nekoliko spusti in kolikor sem do sedaj motorjev spoznala so med nižjimi kawasakiji, honde, suzukiji. Yamahe višje ravno zaradi obleke sedeža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi enduri so mi previsoki, na MT 09 Tracer pa se lahko zniža sedež.V bistvu bi fazerco zamenjala bolj zaradi tega, da kupim novejši motor, z manj km.Drugače sem z njo zelo zadovoljna.

Moja vozi ktm 1050 in ima 167 cm sicer je na prstkih ,čakamo kit,tako da so ti vse endure na tvojih 175 cm previsoke ne drži vode ;-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!