Skoči na vsebino

Motorji Legende + Spregledani modeli


Onim

Priporočene objave

Midva imava pa isti okus. ZRX1200 in CB1300. :OK::wub:

Tudi Speed triple je carski.

Očitno... sam tut probat nimam nikjer teh zadev k jih je tolk :( Pa kake krave GSX1400 ..... 

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor vse te "spregledane" sem imel..ali pa jih vozil..

enostavno drugačni so, ni nujno tudi dobri..samo drugače se počutiš ko jih vžgeš in odpelješ (če maš srečo da vžgejo)

 

sicer pa ne bi mogu govorit o nekih eksotih..prej da se jih ljudje bojijo malo..ali zaradi tega ker naj bi se kvarili, ali zaradi tega ker ne vejo kam bi jih peljali na servis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel, sem prodal, sem kupil drugega. ITALJANA, seveda.

 

Zakaj pa ne kupiš? Se rajš voziš na čudnih mopedih...

Jp ,sm nekaj posebnega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da tale Kawl ni tok star se mi zdi pri nas precej redek, zame sploh en najjačih superbajkov :yea1: 44810.jpg

 

Aja pa še eden se mi zdi, da spada u to temo: Ducati ST4.... superbajk z višjo balanco pa boljšim sedežem :D

Popravljeno . Popravil stebricek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trenutno vozim enega iz družbe "spregledanih"... je pa kar cela družina Kawasaki VN 1700 spregledana (clasic, tourer, voyager, bagger...). 900 ccm serija je precej zastopana... 1700 pa ponavadi na kakem motozboru edini parkiram, ...glede na udobje (luft amortizerji, jermen), porabo goriva (cca 5,5l l), opremo (abs, tempomat,...). Letos sem napravil cca 16000 neproblematičnih kilometrov... Na trgu je že od 2009, na netu najdeš pa eventuelno 1 rabljenega...

Se mi zdi da harleyev, yamah  (star serije)... se kar precej na cestah najde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam že cca 2leti iščem na avtonetu Yamaho WR250R pa jih ni, verjetno zaradi visoke cene novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam že cca 2leti iščem na avtonetu Yamaho WR250R pa jih ni, verjetno zaradi visoke cene novega.

Tu jih je dovolj:

http://suchen.mobile.de/motorrad/yamaha.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&lang=de&scopeId=MB&makeModelVariant1.makeId=26000&makeModelVariant1.modelDescription=wr250r

Uvoz tudi ni nikakršen problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že videl ja, ampak tuki so pa cene "nore". Če računaš še DMV+ ostale stroške si pa na 4 k. Potem raje kupim slovensko X varijanto, pa dokupim enduro feltne. Ali pa za tak denar kupim XT660R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvalabogu bo vedno manj teh drekpump na cesti, boste manj ogrožali ostale udeležence s svojo ciklistiko...

malo si kiksnil... ko bo vec drekpump na cesti, bo hvalabogu, nesrec in ogrozanja drugih udelezencev, bistveno manj... Ne verames? preveri statistiko prometnih nesrec po tipih motorjev... hmm le kje so drekpumpe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nude še nisem vidu v živo, bi jo pa rad. Sklepam da jih ni ravno dosti. Na avtonetu sploh ne.

Lahko povem iz lastnih izkusenj, da je Nuda 900 raketa. Ce ne bi imel indikatorja prestav sploh ne ves v kateri prestavi se vozis, ker divje vlece iz vseh obratov. Trenutno sta na avtonetu 2 rabljeni, no vsaj pred kaksnim tednom sem jih opazil. Probal sem navadno verzijo in si sploh ne predstavljam kako je lahko R verzija se boljsa oz. bolj sportna :D

Popravljeno . Popravil matija1234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Victory-ja,še nobenga v živo vidu,pa raznih benellijev ni veliko okoli videt,no,mišljeno na vrhuncu moto-sezone,v poletnem času,sedaj verjamem,da še GS-ov ne bo toliko na cesti:PZima pa to;)

Popravljeno . Popravil kitekatus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je tak kot Jeti. Vsi vejo zanj sam nobeden ga še ni vidu. Drugače pa fajn hvaležna igrača v stilu "good enough". Vse povsod dober nikjer pa ravno ne izstopa ali blesti. Punce se tudi ravno ne lepjo nanj. So pa stari strici blazno navdušeni ko ga vidjo. Se sparkiraš in še preden se pobereš v senco že prileti in vpraša; Is that a Triumph? You know I had one just like that back in... pol ga pa ne ustaviš več. Prej sončarco fašeš preden mu dopoveš da je nov Japonc.

Ja, si kar predstavljam tega angleškega strica, ki se mu oči zarosijo, ko zagleda novega Kawasaki W800. Pa si nekje globoko v sebi misli, da mu je ta japonc mogoče celo bolj všeč kot pa (njegov) Triumph.

Ampak angleži se ne dajo. V zadnjih 15 letih je Triumph ponovno nastal in postal uspešna firma. Zadnjih par let pa vstaja iz pepela še ena velika britanska legenda.

http://www.nortonmotorcycles.com/

Norton Commando 961. Verjetno jih pri nas ne bo prav veliko, čeprav mi je nekdo omenil, da je eden menda tudi v Lj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... victory je definitivno spregledan... enega cross countryja videl v Livnem na zboru, drugace, razen na Faaku, jih prakticno ni... Se mo pa zdijo to najlepsi kruzerji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, si kar predstavljam tega angleškega strica, ki se mu oči zarosijo, ko zagleda novega Kawasaki W800. Pa si nekje globoko v sebi misli, da mu je ta japonc mogoče celo bolj všeč kot pa (njegov) Triumph.

Ampak angleži se ne dajo. V zadnjih 15 letih je Triumph ponovno nastal in postal uspešna firma. Zadnjih par let pa vstaja iz pepela še ena velika britanska legenda.

http://www.nortonmotorcycles.com/

Norton Commando 961. Verjetno jih pri nas ne bo prav veliko, čeprav mi je nekdo omenil, da je eden menda tudi v Lj...

takim stricom je dovolj tudo samo da triumph pise pa zves za vso zlahto in sosede k so jih imeli, pa zanimive zgodbice kako so sploh do njih prisli.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je tema šla bolj v smer egzotike... A se kdo spomne MZjev? Tisti narejeni okol 2003 so bili že prav posrečeni. Eno Baghiro sem celo enkrat vidu. Tisočak je bil pa že hudo konkreten motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo starega MZja (mislim da 250) ima sosed pod bajto, že nekaj časa planira restavrirati pa časovno ne zmore - mogoče pa to zimo končno uredu zadevo in se bo marca že pognal na ceste.

V puli pa je bil na ogled tako imenovani "televizor", star MZ z znacilno sprednjo lučjo

 

mz06051504.jpg

Popravljeno . Popravil Aynach
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti stari so kot hišni ljubljenčki precej pogosti pri nas. Teh 660 in 1000 pa ni nikjer za videt. Agregat je bil od Yamahe če se prav spomnem. Če gledaš starodobnike je pa dejansko malo morje takih, ki so resnično redki. Ampak to verjetno že sodi v uno temo Moto uganke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvalabogu bo vedno manj teh drekpump na cesti, boste manj ogrožali ostale udeležence s svojo ciklistiko...

Hm... pelješ po omejitvah (vsaj v grobem), pa oviraš ostale udeležence...? Nemara bi pomislil na obisk Grobnika.... Sem že doživel, da mi je od Mislinje do Doliča en sportak vozil tik za ritjo. V Hudi luknji sem ga pa scat peljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je tema šla bolj v smer egzotike... A se kdo spomne MZjev? Tisti narejeni okol 2003 so bili že prav posrečeni. Eno Baghiro sem celo enkrat vidu. Tisočak je bil pa že hudo konkreten motor.

Evo enga Jetija sam zate :)

post-1354-0-91106300-1414129959_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!