Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

ugodno 19,99€,res dela super. :)

 

- 70% Off za Evropo in Rusijo,samo do 27. aprila  2015.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura&hl=sl

 

 

lp  Cene

 

Ali je tudi pri vašem Sygic slabo pokrita Bosna Albanija in Makedonija? Kako se da to popraviti, mogoče z drugim zemljevidom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je tudi pri vašem Sygic slabo pokrita Bosna Albanija in Makedonija? Kako se da to popraviti, mogoče z drugim zemljevidom?

Da, žal še vedno.

 

Se pa stanje izboljšuje, pred dobrim letom je tudi Srbija izgledala kot Bosna, danes je pa že veliko bolj pokrita.

To velja za legalno verzijo in po zadnji posodobitvi kart in sistema.

 

Generalno; Sygic, po moje še preveč razdelana in pokrita, saj so zarisane vse kozje stezice, zato je potrebno malce pazljivost pri navigiranju, cilj pa vedno najde.

Tudi vizualno je ok, opozorila za hitrost, ostri ovinek, radar, si nastavljaš po lastni volji.

 

Vprašanje: je mogoče komu uspelo pot narejeno na računalniku, prenesti na Sygic  (iphone)?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj najdeš navodila kako. Nisem pa poizkusil ...

http://www.createweb.be/wordpress/?p=920

Hvala

 

Sem se že poskušal, z navedenim vodilom, ampak ne gre, vsaj meni ne.

Navedena varianta je primerna za android in s tega sklepam, da na iphonu to ne gre.

 

Pa še po eni drugi varianti ampak ne uspem.

Vse je enostavno, narediti pot v Google map, konvertirati, shraniti v dropbox, no tu nastane problem.

Sygic v iphone je tudi nastavljen na dropbox, vendar ne vidi kart.

 

Moje vprašanje je bilo namenjeno, če ima kdo praktično izkušnjo.

Popravljeno . Popravil RSa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala

 

Sem se že poskušal, z navedenim vodilom, ampak ne gre, vsaj meni ne.

Navedena varianta je primerna za android in s tega sklepam, da na iphonu to ne gre.

 

Pa še po eni drugi varianti ampak ne uspem.

Vse je enostavno, narediti pot v Google map, konvertirati, shraniti v dropbox, no tu nastane problem.

Sygic v iphone je tudi nastavljen na dropbox, vendar ne vidi kart.

 

Moje vprašanje je bilo namenjeno, če ima kdo praktično izkušnjo.

Here maps naloži, pa bo mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

 

Rabim novo navigacijo.

 

1) Zanima me kakšno mnenje o TEM .Ali je res tako uporabno,ali je škoda denarja?

 

2) Če bi že kupoval Garmina bi kupil nekaj cenejšega,pa me zanima kaj je razlika med nuvi 55,56,57 in recimo 2407.Na njihovi spletni strani strani ne razberem recimo zakaj je 2407 najdražji z najmanjšim zaslonom?

 

LP    Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kitajski "polizdelek", ki je na soncu slabo viden, za motor povsem neuporabno

2. to so vse navigacije za avtomobile, za motor sicer uporabne z nekaj iznajdljivosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer hvala!Kar pričakovan odgovor.Mogoče bom vzel Nuvi 2557 ki je sedaj na Petrolu v akciji.

 

Pri mojem 765 mi prekinja napajanje ker sta tista dva kontakta (za napajanje) na nosilcu izrabljena.Mogoče nasvet kje bi to zadevo najceneje dobil,ali pa če ima kdo rabljen nosilec za prodat.Ebay nima ravno kakšnih ugodnih ponudb (30€+dajatve),ali pa le ne znam dobiti.

 

Ali je možno izklopit funkcijo,da ko polneš preko mini USB da ti zmanjša osvetljenost.Ker na motorju postane popolnoma neuporabno?

 

LP

Popravljeno . Popravil Toni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj na Garmin Slovenija, se zgodi da če imajo, kar podarijo rezervni del.

 

To da ti zmanjša osvetljenost preko USB je po moje problem v napajanju...amperaža

 

Sem isto opažal na 765 in 205 na motorju, v avtu pa je delalo v nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaj delajo te motoGarmini na offroadu? Pokaže pot tudi kjer ni ceste, oziroma je makadam? Najbolj me zanima ali me pripelje po isti poti nazaj, če se kje izgubim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo je odvisno od naloženih kart in drugo, če napravica podpira "back track".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaj delajo te motoGarmini na offroadu? Pokaže pot tudi kjer ni ceste, oziroma je makadam? Najbolj me zanima ali me pripelje po isti poti nazaj, če se kje izgubim?

 

Kot so že napisali od kart pa tudi od tega, kako si sam narišeš pripraviš track-pot.

 

Makadami pa so praviloma vsi vrisano, sploh v kakšnih posebnih zemljevidih ala Topo in OSM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem dolžan še odgovor zaradi USBja in nezaznave naprave.

Zumota nisem dal na servis, ker sem ga poptreboval, pa sem ga komaj sedaj. No odgovor je pa posrečen.

 

Razmajan USB, poškodovani zasloni itd. se ne priznajo kot garancijsko popravilo, ker je to "potrošni material" al kako bi se lahko izrazil. Zadeva se obrablja, torej ni predmet garancije. Moj je bil itak že izven, tako, da če ne bi bila prevelika cifra bi popravil, drugače pa ne. In tukaj se zadeve zakomplicirajo. Takšne napake se ne popravljajo. WTF!?!?! :glare:  Napravo zamenjajo, seveda s tvojim doplačilom. In tukaj pride to tistega trenutka, ko se ti pred očmi zamegli. Za mojo napravo ne znajo povedati cifre, za katero bi jo bili popravljeni odkupiti, saj se 340LM ni prodajala v Sloveniji. Če bi bila to 350LM, bi mi ponudili slabih €130. In če bi hotel vzeti vn 390 LM, bi moral doplačati cca. €350. Jaz pa napravo dobil iz Louisa za €300. Za tista dva dodatna bonbončka, ki jo 390-ka ponuja, se mi dobesedno j***. Pa saj niso normalni :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem dolžan še odgovor zaradi USBja in nezaznave naprave.

Zumota nisem dal na servis, ker sem ga poptreboval, pa sem ga komaj sedaj. No odgovor je pa posrečen.

 

Razmajan USB, poškodovani zasloni itd. se ne priznajo kot garancijsko popravilo, ker je to "potrošni material" al kako bi se lahko izrazil. Zadeva se obrablja, torej ni predmet garancije. Moj je bil itak že izven, tako, da če ne bi bila prevelika cifra bi popravil, drugače pa ne. In tukaj se zadeve zakomplicirajo. Takšne napake se ne popravljajo. WTF!?!?! :glare:  Napravo zamenjajo, seveda s tvojim doplačilom. In tukaj pride to tistega trenutka, ko se ti pred očmi zamegli. Za mojo napravo ne znajo povedati cifre, za katero bi jo bili popravljeni odkupiti, saj se 340LM ni prodajala v Sloveniji. Če bi bila to 350LM, bi mi ponudili slabih €130. In če bi hotel vzeti vn 390 LM, bi moral doplačati cca. €350. Jaz pa napravo dobil iz Louisa za €300. Za tista dva dodatna bonbončka, ki jo 390-ka ponuja, se mi dobesedno j***. Pa saj niso normalni :headbang:

Žijo!

Če bi popravljal, mi javi.

LP

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima mogoče kdo kje starega zumota 550 (lahko tudi nedelujočega). Potreboval bi gumb za vklop/izklop. Nikjer (tudi na servisu) ga ne najdem.

 

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohišje-prednji del z gumbi za Zumo 550 je kar iskana roba in ga je težko dobiti. Varianta je v glavnem potrpežljivo čakanje na ebay.de (Garmin Zumo defekt) in kupiti za sprejemljivo ceno nedelujočega z nepoškodovanimi gumbi v ohišju. Pa še tam je vprašanje, koliko časa bodo gumbi zdržali, ker so kar problematični po toliko letih. Pričakuj kar visoke cene.

http://www.ebay.de/itm/Garmin-zumo-550-Navigationssystem-/151698795399?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2351f3eb87

http://www.ebay.de/itm/Garmin-zumo-550-Navigationssystem-/201361284544?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ee2115dc0

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

 

Za ta denar bi jo skoraj probal.. možnost pa samo android navigacij ?

 

Navigacijski program: Opcijsko 

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta denar bi jo skoraj probal.. možnost pa samo android navigacij ?

 

Navigacijski program: Opcijsko 

Operacijski sistem ima Windows, android navigacije odpadejo.

Sam uporabljam telefon za občasne potrebe...drugače se valja le še ena škatla več doma, kateri je treba polnit baterijo.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!