Skoči na vsebino

FS 14 - Ratnik (Prekmurje) 21.-22.09.02


Priporočene objave

.....na FS pri Ratniku v Prekmurju (dogajanje prvega NFS)

glede na to,da nam je boris (ratnik) obljubil se cca.50 litrov vina dzabe,ce se spet kdaj pojavimo v tistih tam koncih,je po ogledu na licu mesta prostora za nekaj sotorov na travniku in nekaj v koruzi (BTW dom duhovnosti se stoji,za tiste,ki ste raje pod streho),ceste tudi niso najbolj _svinjske_ tam okoli,bi jaz postavil eno majckeno anketico v eter.

vprasanje bi bilo,kdaj vam najbolj odgovarja za z.o. FS.

kot pomoc pri izbiri navedenih moznosti bi vam sef kuhinje v sodelovanju z icetours toplo priporocal zadnjo.program in dogajanje sledita (mogoce). :P 8)

ZBORNO MESTO: BTC Murska sobota v soboto,21.09.2002,ob 13:00

to je levo ob cesti za moravske toplice.

dogajalo "se" bo 21.09.-22.09. (mozen zacetek ze v petek,20.09.,prosim za glas)

pri gostilni RATNIK v andrejcih (MS + 15 km);

obljubljenih je se 50 litrov vina z NFS (free),hrana je najmanjsi problem (npr. kosilo za SIT 1.000.- na osebo),za velikost porcije vprasajte udelezence NFS;

camping,zaganje,drnjohanje,smrdenje,rjovenje ......whatever..... je free (eventualno celo v koruzi),

miren pocitek v _spokojni_ okolici mogoc,prijava zazeljena (za spokojni pocitek,remember NFS?! :wink: );

glede programa (voznja/e ali animacija/e se moram se pozanimati,prostovoljci na plano);

priporocamo osebno izkaznico in/ali potni list;

seznam delinkventov:

1 Icetours

3 Hotschko

4 Vragec & Desmo

6 Zoolo

7 Krokar

8 Gregs & Alla ?

10 SF

11 Uti & Lindau

13 Lucky & Lady

15 Pervy

16 Noise D.& LeeDee ?

18 Macica

19 Aja

20 Diablo

21 Sosko ?

22 Johan

23 BMW ?

24 50

25 Brrrm & Lady

27 Roni

28 Brko & Lady

30 Rude Boy

31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kot pomoc pri izbiri navedenih moznosti bi vam sef kuhinje v sodelovanju z icetours toplo priporocal zadnjo.program in dogajanje sledita (mogoce). :P 8)

Je taku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, a ne mors tih bit, narest, pa sam rect kdaj MORMO pridt... :roll: :roll: :arrow: :twisted: :twisted: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allo??? :!:

Kaj je pa z referendumom narobe??? :?

Eni mamo v septembru planiran dopust!!!

Vsi nikoli ne bomo mogli prit ... tudi jaz sem že moral spustit kako srečanje ampak jebi ga ... tko je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim, da imamo tezave z MORAMO ali MOREMO... :twisted: ... Kdor pride, pride, kdor ne pride, ne pride... je tak? :lol: :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic bat,FS bo,vino tudi,koruza bi naj takrat bila ze visoka (upam,da se je takrat :lol:) .........samo nekdo se mora javiti,da vreme zrihta.namrec icetours nima vroce linije do petra. :roll: :)

mam pr ta spodnih... :evil: :twisted: :twisted: :twisted: težke veze.... a čem jest kej za vreme nardit?

dežvkamniškibistricipress

VeRonika

...ko prebudiš v meni tisto...... najslabše!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No konec septembra bi se pa najdu en konc cajta. Ice kje je sploh to? :lol: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni, v zelo lepih krajih v Kurji glavi.

September zelo zaseden, a za to morava najti časa, še posebej, če bo v drugi polovici.

Vreme bo. Septembra običajno je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a ni takrat iMOT???

Ja super - v petek gremo (skupinsko, tako kot spomladi) na IMOT, potem pa v soboto v novih cunjcah opicanjeni na FS :lol: :lol: :lol:!!! (da sploh ne omenim forumskih pogovorov o lase-in-cukr-v-krvi-dvigajočih dogodivščinah, ki se nam na takih izletih dogajajo - le kaj bo zagorelo tokrat??? kje??? koga bomo pogasili??? :roll: :wink:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a ni takrat iMOT???

Ja super - v petek gremo (skupinsko, tako kot spomladi) na IMOT, potem pa v soboto v novih cunjcah opicanjeni na FS :lol: :lol: :lol:!!! (

Prvo kar je, takrat je INTERMOT.

Drugu kar je, ta sejem, kolikor mi je znano, ni "prodajni" sejem... al se morda motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm Ledeni druga polovica septembra pred Brdi je idealka, .... vsaj kar se mene tiče.

Drugač pa kadarkoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Kar u redu konc septembra, se prkažem, sam če ne bom spet kšne nakuhal z motorjem kot vzadnič ko mi ga je avtopralničar prav lepo še preveč očistil pol je blo pa u prvm ovinku (manj kot 1m ravnine) au au :cry: .

Sporoč pa se pride... :D

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

efo,bil jest pr´ bojevniku (ratnik,op.red.) in sem se zmenil naslednje:

dogajalo "se" bo 21.09.-22.09. (mozen zacetek ze v petek,20.09.,prosim za glas)

pri gostilni RATNIK v andrejcih (MS + 15 km);

obljubljenih je se 50 litrov vina z NFS (free),hrana je najmanjsi problem (npr. kosilo za SIT 1.000.- na osebo),za velikost porcije vprasajte udelezence NFS;

camping,zaganje,drnjohanje,smrdenje,rjovenje ......whatever..... je free (eventualno celo v koruzi),

miren pocitek v _spokojni_ okolici mogoc,prijava zazeljena (za spokojni pocitek,remember NFS?! :wink: );

glede programa (voznja/e ali animacija/e se moram se pozanimati,prostovoljci na plano);

priporocamo osebno izkaznico in/ali potni list;

vec o vsem .........ko se spomnim in dogovorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, lepo, lepo... Jaz ze eventuelno prijavljam dva... Ah, bom kar sam sebe... Alla se bo ZIHR prijavila sama... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ce rabis bilo kaksno pomoc mi javi.... 8) Sem iz blizine in spljoh mi ni nic tezko :wink:

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bova kršila pravil, bova midva z Lady po FS Ivarčko objavila, da prideva k bojevniku in da nama datum odgovarja in da je vnešen v razvid družinskih dogodkov.(redjetrebaspoštovati press) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!