Skoči na vsebino

FS 14 - Ratnik (Prekmurje) 21.-22.09.02


Priporočene objave

Ker doma kompjuter ne dela, je bilo za pohvale potrebno počakat do danes zjutraj! :oops:

Valjda....najlepša hvala Icetours-u za ves trud, da sta nas skušala čimveč spraviti na en kupček...bilo super, družba ful kul, hrane absolutno preveč (se mi zdi, da imam še danes poln trebuh :wink: )....moramo čimprej ponoviti!

Lp, Uti & Lindau 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Lady se pridružujeva menju udeležencev, da se je Icetours spet izkazal (kot ponavadi :lol: :lol: ). Toplice so v nedeljo prav dobrodelno vplivale na nas in Gregs glede na lansko izkušnjo sploh ni šel iz bazena cele tri ure - potem smo pa tako ali pa tako šli :wink: .

Potem smo se pustili razvajati Uti in Lindau (hvala za odlično kosilo - revanša sledi ko prideta v LJ) in nato smo s polnimi želodčki oddrveli v LJ.

Skatka odlično, čeprav je nekaj prijavljenih manjkalo.

P.s.

Roni se pritožuje, ker je spala sama - je rekla da je bilo lani bolje ko NI spala sama :twisted: :twisted: :twisted: .

Sicer je pa v obeh primerih SPALA :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hala vsem za udelezitev 8) ; ne vem se kako bo z borisom - nekaj mi je brundal,da ste vina prevec pustili..... ce vam to kdaj odpusti :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ste vina prevec pustili ...

... :twisted: ... samo enkrat me ni, pa ga že lomite ... da ste lahko pustili vino nedotaknjeno ... :cry: ... bom pa naslednjič moral definitivno priti ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se še moja malenkost oglasi. Bila, videla, zma... zaspala ;) Ma ne res. Družba fina kot zmeri, hrane in pijače 4much (me še zdaj boli želodec), Icetoursu pohvala za organizacijo (čeprav smo na 1.NFS boljš spali), Uti in Lindau pa za gostoljubje. :D :D :D :lol: :):):):)

(Zdaj bo pa Hočko reku, da se sam pritožujem) Ampak res bi lahko kdo kaj zinu, da je zaprta cesta med Radenci in MS :!: :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res bi lahko kdo kaj zinu, da je zaprta cesta med Radenci in MS :!:  :shock:  :?

prvic slisal od brrrm-a pri BTC-ju v MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zdaj bo pa Hočko reku, da se sam pritožujem) Ampak res bi lahko kdo kaj zinu, da je zaprta cesta med Radenci in MS :!:  :shock:  :?

In kaj bi bilo potem drugače ?? ... označeno je pa itak vse !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$: Ni šans, da se grem še 1x razbit na Moravske ploščice  

Tokrat obisk Moravskih minil brez razbitosti... :wink:

Ceprav je Brko rekel, da bi jih morali se enkrat toziti, ker se vedno drsi kot led!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zdaj bo pa Hočko reku, da se sam pritožujem) Ampak res bi lahko kdo kaj zinu, da je zaprta cesta med Radenci in MS :!: :shock: :?

In kaj bi bilo potem drugače ?? ... označeno je pa itak vse !!

Že v štartu bi šla po drugi poti, če te že lih zanima !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav je Brko rekel, da bi jih morali se enkrat toziti, ker se vedno drsi kot led!

... a to pomeni, da si jih lani tožil? ... in si uspel? :shock:

Jasno... trenutno smo v pogajanjih za odskodnino... pravzaprav odvetnica to vodi... jaz samo cakam na $$$.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Radenci MS je zaprta od letošnje pomladi in bo ponovno odprta enkrat naslednje leto, ker so popolnoma podrli mostove čez rokave Mure in jih bodo nadomestili z novimi, širšimi.

To, da bo ta cesta zaprta je obče znano, je bilo po tem dosti na radiu in TV, še posebej, ker so se prebivalci krajev, skozi katere vozi obvozna cesta bunili. Ker so bili dovolj glasni, so skozi svoje kraje dobili lepe, široke, nove ceste s pločniki.

Sicer sem pa o tem itak zapisal v Kurjih črevih, ko sem z Gilerco vozil kurjo glavo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bilo je res odlično.

Sm mislu, da če gor pridemo bo Ice dal za kak kozarček ali dva,................................................................................................................................................................................................................................človek nas je hotel utopiti v vinu!! :lol: :lol: :!:

hvala ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!