Skoči na vsebino

FS 14 - Ratnik (Prekmurje) 21.-22.09.02


Priporočene objave

Akhm. A ne velja tle eno pravilo, da se ne pogovarjamo o novem FS, dokler ni aktualno mimo? Se še spomnite: Ivarčko 31.8.?? :evil:  :evil:  :cry:  :cry:  :?  :?

Mačica....saj ni tak slabo...si lahko vsaj splaniramo..nekateri imamo bolj nerodne službe, pa je to kar priročno! Jaz kar delam križce na urniku :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote]

Mačica....saj ni tak slabo...si lahko vsaj splaniramo..nekateri imamo bolj nerodne službe, pa je to kar priročno! Jaz kar delam križce na urniku :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ce bi sam dolocal vikend nebi mogu boljse - PRIDEM!!!!! na imot pa grem med tednom tako da bom lahko porocal tistim, ki se boste pravilno odlocili in rajsi na FS prisli kot pa na IMOT sli :wink:

saj IMOT itak ni nikoli nic posebnega, trust me :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, takole, mimogrede: torej: kdaj se dobimo pri Ratniku?! :oops: Mislim tocen datum... da si nacrtam en krizec na listek z datumi... je ze vse zasedeno... skoraj vse... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: khrmblf gregs.........

dogajalo "se" bo 21.09.-22.09. (mozen zacetek ze v petek,20.09.,prosim za glas)

pri gostilni RATNIK v andrejcih (MS + 15 km);

obljubljenih je se 50 litrov vina z NFS (free),hrana je najmanjsi problem (npr. kosilo za SIT 1.000.- na osebo),za velikost porcije vprasajte udelezence NFS;

camping,zaganje,drnjohanje,smrdenje,rjovenje ......whatever..... je free (eventualno celo v koruzi),

miren pocitek v _spokojni_ okolici mogoc,prijava zazeljena (za spokojni pocitek,remember NFS?! );

glede programa (voznja/e ali animacija/e se moram se pozanimati,prostovoljci na plano);

priporocamo osebno izkaznico in/ali potni list;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: khrmblf gregs.........

dogajalo "se" bo 21.09.-22.09. (mozen zacetek ze v petek,20.09.,prosim za glas)

Super, super... Sem za soboto, sredi dneva bi bilo že fajn začet, kaj pravite?

priporocamo osebno izkaznico in/ali potni list;

Ti to resno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: khrmblf gregs.........

dogajalo "se" bo 21.09.-22.09. (mozen zacetek ze v petek,20.09.,prosim za glas)

Jau matr, mene spet ne bo. Jadranje glih tisti teden.... :oops: :roll: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ste navalili ko mutavi na telefon...........pa DEEEEEEEEEEEELLLLAAAAAAAAAAAMMMMMMM NOOOOOOO! :roll: :lol: 8)

BTW: poste vseh,ki so se ze prijavili bom zbrisal; zaradi preglednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!