Skoči na vsebino

FS 14 - Ratnik (Prekmurje) 21.-22.09.02


Priporočene objave

DJ z bogatim izborom predvsem rock/hard rock/heavy rock'n'roll klasik ... pa Metropolis mora imet v CDteki :) ... in če kdo kaj svojega prinese, da morda zarola ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri izboru glasbe ne pozabit na plesalno sekcijo motosveta... :wink: :D

tako se govori desmo..... :wink: :D :lol:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPLOSNE INFORMACIJE:

mjuza:

....bo iz piksne z di-dzejem in fersterkerijo.... SIT 500.-/Nanos.vec kot vas/nas bo,ceneje bo. 8) mjuzicke zelje se lahko prijavijo pod pogojem,da je cede navzoc. :wink:

postelje:

khmja......vzemite sotore in spalke zraven - ziher je ziher.se lahko zgodi,da ne bo prostora. :(

hrana:

kosilo cca.SIT 1.000.-,vecerja ne veliko vec.

program:

trenutno je v planu voznja po okoliskih gricih (PASOS NE POZABITI!) z skoki cez meje.trajanje po dogovoru.lahko tudi vec skupin (stvar dogovora).

zborno mesto:

BTC murska sobota,levo na koncu MS na poti za hodos/moravske toplice ob 13.00.ce koga seveda zelo muci zeja in glad se naj odpelje naprej do ratnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ales, pustimo se presenetiti. :wink:

A ja, a se bomo kaj začeli menit za skupno furco v prekmurje? Tolk daleč se meni ne da ravno samemu pelat. Kljub soloriderskemu našitku. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na tole se lahko še prijavim, al sem tu mač pozna?

Maya

Prijave niso časovno omejene - če sem prav obveščen :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani motodogodkov je to srečanje napisano za 14.-15.09.!!!!!

aha,sem sele sedaj nasel.izgleda,da je nekomu prst usel.FS 14 bo 21./22.09.2002 pri ratniku v andrejcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi "frisnih" jutranjih temperatur zadnjic sprasujem: koliko vas je za nocitev na suhem,toplem in mehkem? prijave do najkasneje srede,da se lahko se kaj organizira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi "frisnih" jutranjih temperatur zadnjic sprasujem: koliko vas je za nocitev na suhem,toplem in mehkem? prijave do najkasneje srede,da se lahko se kaj organizira.

jaz bi spal na toplem (delno ali kompletno) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi "frisnih" jutranjih temperatur zadnjic sprasujem: koliko vas je za nocitev na suhem,toplem in mehkem? prijave do najkasneje srede,da se lahko se kaj organizira.

JJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: Ice, se mi zdi (upam, da se ne motim preveč), da vsi nekako pričakujejo spanje na toplem, ker si že lani tako lepo in poceni to organiziral (icetoursrulz press). :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi "frisnih" jutranjih temperatur zadnjic sprasujem: koliko vas je za nocitev na suhem,toplem in mehkem? prijave do najkasneje srede,da se lahko se kaj organizira.

Brko & Lady bi se definitivno stiskala na suhem, toplem, mehkem,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajsmen 8) .......

beri z mojih ustnic :Fade-color : spala bi v drugem štuku doma duhovnosti, tista soba zravn kapelce in z mansardnimi okni, balkonom z rožami, kopalnico z rustikalnimi ploščicami, izvezeno posteljnino, ročno izdelanim tepihom pred posteljo, le-ta naj bo obrnjena sever-jug,... da skrajšam: dodelijo naj mi isto sobo kt za novo leto!

VeRonika

ps1: a bomo spet u isti sobi pr Ratniku kt za novo leto?!... tist je blo men mal tesno pr srcu k nisem mela ama nč osebnega prostora!

ps2: bohve, če bo on tole razumu kt prijavo za posteljo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi "frisnih" jutranjih temperatur zadnjic sprasujem: koliko vas je za nocitev na suhem,toplem in mehkem? prijave do najkasneje srede,da se lahko se kaj organizira.

Sem za spanje (ce se ze mora spat) na suhem, toplem in mehkem.

Za vlažne dodatke pa bom že sam poskrbel ! 8)

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lady rekla, da ni šans, da jo pri takem jutranjem mrazu spravim v šotor, pa če se tam na glavo postavljam.

Prosim za suho unt toplo spanje za naju. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!