Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Hanzi verjetno ti nas slisis bolj glasno kot mi tebe, ti recem da ze nekaj casa -Sonce ne sije vsak dan-.

Zato dejmo Hanzi, naj nam zopet -Sonce sije vsak dan-.

Ja dej no Hanzi! Ti maš veze, čimprej okrevaj pa mal posreduj pri "soncni upravi", nej že zamenjajo vreme, ker tole je sigurno zaradi tvoje odsotnosti!!! :wink: :wink:

Vsi smo s tabo!!! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Hanzi,

ti zdej full deli na zdravju in čimprej okrevaj, jest ti pa obljubim da bom čimprej naredila izpit, potli pa bomo šli na eno lagano Dolomitsko turo :lol: z Rudetom na zadnem zicu. Uf ... bo to smešen.

GO Hanzi ... GO ... Na čimprejšne miganje

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posluš, Hanzi, zdaj je pa dovolj! Zbudi se že, vidiš da te vsi komaj čakamo. Ti si del Motosveta in brez tebe ter tvojega večnega optimizma nismo popolni. Javi, kdaj prideš, ker bo veselo!

Tako je Hanzi. Verjamem, da nas slišiš. Vedi da vse dni večkrat mislimo nate in zate držimo pesti. Kmalu nam boš pomežiknil, stisnil roko in se nasmejan vrnil med nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še vedno v komi, danes je imel celo oči odprte, ampak je zrl v prazno. Monika pravi, da je imela občutek, da jo sliši in mu je pol ure samo sporočala, kako nas vse skrbi zanj in da mu vsi ukazujemo, naj se pozdravi.

No, v oči mi je padla zgornja izjava.

Sem že velikokrat zasledil, da so se ljudje, ki so se prebudili iz kome

vedno povedali, da so se zavedali prisotnosti bližnjih ob njih ter tudi slišali njihove pogovore.

Tatorej Monika be strong in nudi Hanziju maximalno podporo, jest sem prepričan, da se bo ob tvoji podpori izlizal.

In verjemi....vsaka topla beseda,vsak stisk roke ti bo 1000 x poplačan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Pupa, tole so pa res dobre novice - se je splačalo počakat!!!

Hanzi, ti pa počivaj in zbiraj moči za vrnitev... in da nam bo (vsem skupaj) spet sijalo sonce vsak dan! Še vedno držim pesti zate!!! Drži se tudi ti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi Lenoba! :?

Pa sej zdej te bojo že u Črni Gori za častnega konzula po vsem tem ležanju vzel! :wink:

.... mater cajt je, da se mau na noge postaviš, pa da se nam v živo na drugem srečanju "Solotov" pridružiš!:D

Stari s tabo v mislih, vrni se čim prej!

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mi je hudo, ko berem v kakšni situaciji se nahaja Hanzi. Ni dolgo nazaj, ko sem tudi sama redno obiskovala glavno intenzivno v MB. Ves čas sem ful govorila, pa se zezala in razlagala kaj se dogaja pri nas doma in 100000% sem, da me je oče razumel in da mu je bilo lažje. Zato predlagam vsem domačim da se pogovarjate z njim, same lepe stvari, nič negativne energije okoli njega ustvarjat - jokaš se lahko doma...

Predvsem pa skozi mislite samo na najboljše... Sej se bo zmazal!

Držim pesti in mislim na vse njegove bližnje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, ko sem tudi jaz končno našel ta skriti topič bo šlo Hanziju sigurno na boljše.

Hanzi drži se in vsi z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, če bi mi vedli da boš tok cajta v bolnici počival bi tiste dva dni raj v Dolomitih počakali pa še kakšen prelazek pogledali.

Dej čimprej se pocajtej, da bo spet sijalo sonce vsak dan in da bomo skupaj še kakšno novo cesto obiskali.

Vsak dan smo v mislih s tabo in držimo pesti.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Monıka ın seveda soncnı motorıst Hanzı, drzıta se ın vedıta da smo z vama!!!

Cıao,by Pero & Natasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, upam, da nisi že pozabu, da bova šla na TRIGLAV, zato se ne hecaj in se kr lepo hitr pocajtaj. Če pa ne gre hitr, pa poklič, bomo pršli mal porint, nas je tolk, da bo letel, k pr norcih.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi... hitro okrevanje, malo pozno sicer ampak od srca

Sem brala topic o Hitrem, pa mi kar nekaj ni slo skupaj, ko so se pojavile besede o Hanziju in nesreci, sedaj pa koncno vidimo tale topic, pa me je kr pri srcu stisnilo. A zato je zadnje case skoz dez, Hanzi komaj cakamo na tvoj "Sonce naj sveti vsak dan" da bos tole vreme malo postimal :)

Karisma&Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, dej pozdrav se nam že enkrat, preveč naju je prizadelo, ko sva izvedela za Hitrega :cry:

Drživa pesti zate, da se čim prej vrneš med nas.... :wink:

Kiki & Viking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi dejmo, komaj sva se spoznala tako glej da se spet kmalu vidimo ... na FS seveda!! :!: Go hanzi, Go! :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzija so zbudili, se vsega zaveda, ve kdo je kdo.... vse ok je z njim... so ga prestavili tudi že na intenzivno čez cesto.. ni več na CITU

FANTJE IN DEKLETA NAŠ HANZI SE BO ZLIZALLLLLLL

YESSSSSSSSSSSSS TO MI DELI HANZI! :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Ma sem vedu, da je hotu samo konzulat u Budvi dobit! :P

Hanzi WELLCOME BACK, od obeh! :lol: :lol: 8) 8) :lol: :lol: 8) 8)

Ej banda zdej pa lohka začnemo počas debate o drugem zboru Solotov nadaljevat, "princeska" se je zbudila! :P :P :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huuurrraa za hanzija. upam hanzi da se kmalu vidimo. :D :D :D :D :D :D :D :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HIp Hip HURA!!!!!!!!!!!!! To delaj Hanzi!!!!! :D :D :D 8) 8) 8)

V zadnjem času najlepša in najboljša novica!!!! Hanzi, sedaj pa čim hitrejše okrevanje! Monika, tebi pa vse čestitke, ker si ga tak pridno spodbujala! Brez tebe se ziher ne zlizal!

Pozdravček od Uti & Lindau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa čimprej na noge in gremo na pijačo ko se srečamo na FS!

Pa pi.....smo, od veselja ti obljubim da ti častim rundo če se srečamo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!