Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Evo, dons k sm bil pr HANZIJU sm ga mogu čakat 12minut. :? :?:

Je laufu kuperja okrog bolnice :lol: :lol: :lol:

Mi je pa reku, da bo že v naslednjem tednu probal popravt cajt (pod 10min). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No, ni blo lih tko, mu pa vsen nobena cevka ni več bingljala okrog postle. 8) 8) 8) 8)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... zdajle ko sem gledal slikco, sem ugotovil da ne bi bilo slabo, če bi nekdo odprl neko temo, v katero bi vsak prilimal svojo slikico...

Če se slučajno kje srečamo...

Motoratorji in admini, kaj menite?

Jaz mislim, da si si napačen Topic izbral za tole vprašanje :wink: :arrow: :arrow: ... Forum predlogi, pohvale ... ali pa uploadaj svojo slikco v avatar. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE IN DEKLETA NAŠ HANZI SE BO ZLIZALLLLLLL

Hanzi, welcome back... Sicer malo pozno od mene, a več kot iz srca... Vse najboljše za nov rojstni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj novic o janezu..

dans so mu ravnali polomljeno stegnjenico, a niso bli tolk uspešni, saj so istočasno premaknili neke druge kosti....ampak pravjo da bo, počas; kar se pa operacije noge tiče, je pa zdej ne smejo narest, ker ima pljučno embolijo in bi blo preveč nevarno...bojo počakal...no vsaj tiste bakterije,MRSE nima več, vendar bo nekaj časa še preventivno izoliran...torej sam v svojem kraljestvu..

mejte se

moni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sva se s šefico (okoli 14.45), po dolgih dveh tednih končno odpravila naredit eno lepo turco, mal uživat, peljat mžgane na pašo, pa sej veste... Krenila sva na Roglo, sonček, segrelo se je, vse je kazalo na lep izlet. Kreneva čez našo Podmejo in dol proti Preboldu. Med vožnjo lepo debatirava po "šprehgereteju", ko mi nasproti vozeči avtomobil vneto blenda. Policaji! sem si rekel, pa sej vseen kurc, sej itak vozim v okviru dovoljenga. Zvoziva spodaj ravninske rajde, tisto ravnino ki ma najprej en rahel S, pol pa levi ovinek, nakar mi en možakar sredi ceste ful maha naj bremzam. No takrat sva pa zagledala... Natleh sredi ceste motor, razbit do nerazpoznavnosti (vsaj zame), edino na tanku sem vidu napis HONDA. Tam je stal en avto, pa rešilec, motorista (enga, mogoče dva?) so glih poskušal nalagat nanosila.Ker sem vidu, da je naokoli dovolj ljudi, vključno s rešilcem, in nisva mela kej pomagat razen zijala prodajat, sva obrnila in šla naravnost domov. Ni blo dve minute povratne vožnje, nakar mi eden s CBR-ko poskuša nasproti prehitevat avto in štarta naravnost proti nama. Ko naju je zagledu, se je glih za glih vrnu nazaj. Pa pizda kaj vam je (nekaterim)? Tam pa tam se še najde kdo na cesti, ki nima smrtne želje, ne tisti dan, ne nasploh... Mogoče tole bolj spada v psihološko čistilnico, ker po tistem kar sem vidu danes, se mi mal mešajo občitki, predvsem jeza (ker je šou lep dan u k....), žalost, pa zaskrbljenost za unga (ali dva) ki je bil na tleh. Pa en trenutek sem si rekel, kaj mi je treba tega (motorja), no ja, zdele že drugač tuhtam, samo vseeno, dejte mal potuhtat na to kaj nas vse čaka na cest...

Pa opravičujem se, če sem koga zamoril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z največjim veseljem vam sporočam, da je v petek dobil ono reč, hojico al kva temu rečejo, in je tako prvič po nesreči (po dveh mesecih in pol) stal na nogah (ups, na eni, zdravi nogi) :lol: :lol: :lol: !!! Do novega leta ima pred sabo še tri operacije, ki naj bi ga pa čisto zares in dokončno postavile na noge. YESSSSSSSS!!! To Hanzi, to!!! :D :D :D

Vse vas lepo pozdravlja in upa, da se vidimo na NFS! (mi tudi, Hanzi, mi tudi!!!) 8) .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, Hanziju hvala za pozdrave! Vračamo! :D :D

Evo, Hanzi se bo spedenov da bo kot nov. :D

Pa da mu ne bi kdo slučajno kakšen orodje prnesu, bo še hojco sfrizirov, pa po hodnikih tišov! :twisted:

Lepo na počas pa ziher.

Hanzi, le tako naprej!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI IS BACK

Zahvaljujem se vsem Motosvetovcem, ki ste me prišli bodrit v najtežjih trenutkih.

Čeprav bom odslej pogosteje na forumu, me še vedno lahko obiščete na starem naslovu. Travma, pritličje, soba 13. Pa ne vsi naenkrat!!

Sonce spet sveti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI IS BACK

Travma, pritličje, soba 13. Pa ne vsi naenkrat!!

Sonce spet sveti!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

HANZI IS BACK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi - :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Se vidimo - na forumu in v sobi 13. (itakdapridemspettežitpress :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

GO HANZI GO GO

...

PS: zdejpazenabijamane :roll:

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!