Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Trenutno je v 1. nadstropju, soba 2., plastična kirurgija. (sestre so res bolj tako-tako)

A nisem v drugem nadstropju?????

Ej Hanzi ne se sekirat si še v drugem štuku, no ja vsaj tko piše na hodniku :wink:. Mogoče si pa pri plastičarjih tko fajn zapisan, da so ti naredili dvojnika v prvem štuku :lol:, pa bolj utrujeni obiskovalci kr k nemu hodjo :twisted:

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI :!: :!: :!: Jest sm fifty :!: Čeprav se ne poznava, sem že tako udeležen v akciji za tvoje zdravje, da mi preostane edino , da ti to še sporočim: HANZI ZMAGAJ :!: (Saj vem, da boš :!: ) Prihodnjo sezono, pa ENA FURCA Z MANO 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi upam, da se boš izvlekel pol pa res ko se vrneš pa organiziramo skupaj eno furco pa se nekam zapeljemo in naredimo kakšen piknik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kar hudo ko tole berem ... ne obupat, vztrajaj in upaj na vse najboljše tako kot upamo in navijamo zate vsi ostali.

P:S: Mariborski rondo te še vedno čaka.

Pa mogoče kak gsx-r 750 kajne. Lepo to da navijate zame in upate. Kot zgleda se bom moral sprijazniti da me ne bo na NFS.

No, no glede NFS bomo pa sigurno se ksno rekl. Te bomo ze nekak tja spravl. Bomo pa resilca najel in to kr unga na mopedu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi drž se !!!

Mal paz, ker sm slišu, da so tamle

pred več kot 20-im letm enmo tipu nogo zašuštral... :?:  

Čimprej se pocajti, pol se pa vidva pr' M'rinčk'.  

(ti že veš ke ja to).

Jast sm (biu) doma 100m stran od M'rjanc'nga ovinka.

Lep pozdrav - Mito

Mislim da niso samo pred 20 leti zašuštral kako nogo. Sem tudi lansko leto ležal na travmi z nekom ki je imel poškodovano nogo(samo zlomi in ne tako kot pri meni) pa je tudi še po več kot pol leta bil na berglah ker mu kljub večkratnim ravnanjem niso kosti pravilno sestavili.

Pri meni pa so kosti eden izmed manjših problemov ki se ji da popravit. Žile so večji problem ker se ji ne da popravit ampak jih lahko samo žtrvuješ nekje drugje s svojega telesa.

Pa lepo se imejte tam v MK Kamnik vkjučno z ID pa Drekavcem pa še s kom ki se ga sedaj ne spomnim.

Zadnja beseda te je izdala. Seveda te poznam. Sicer bolj preko tvojega očeta ampak vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi ne obupat midva z gogijem drživa pesti zate . boš vidu da bo še vse ok. rima tut niso v enem dnevu zgradili. drži se !

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi......NFS brez tebe?????????????????????'

Mamo mi tut Hiab-e.....pa velke kombije,pa kak japaner al pa šajtrga bi se najdla,da te okol furamo,pa not naložimo............

Ma bova midva tole še po gradbeniško u četri oči predebatirala.....važi?????

Pridi kaj naokrog dokler še ni snega pa upam da se bova res kaj zmenila. Sicer pa sem danes slišal neke besede ki pa še ni za vso svetovno javnost, ampak samo za osebne izpovedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi ne obupat midva z gogijem drživa pesti zate . boš vidu da bo še vse ok. rima tut niso v enem dnevu zgradili.  drži se !  

dr.looney :twisted:

So ga pa v enem dnevu požgali! Zaenkrat jim tudi še jaz kar nekaj verjmem in upam na najboljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, pri temle Rimu se meni zdi, da je požar že bil, julija meseca. Zdaj pa poteka gradnja. A ne? Sicer pa pridem en dan spet malo težit, če dovoliš... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI JUTRI TE PRIDEM OBISKAT , BOM BIL NA STARI TRAVMI (ODD.C )PRIBLIZNO EN TEDEN (remont na nogi). SE VIDVA. KORAJZNO ,VSI DRZIMO ZATE.

MARE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa dave the wave? kdo kaj ve o njem?

Če bodo vaše zavarovalnice opravile vse formalnosti se dave the wave v petek odseli v laško po eno flaško na dan za najmanj dva tedna predvidevam. Drugače se pa kar dobro drži. če bi bili septembra mislim da bi se vam lahko pridružil že na 3M saj že kar uspešno zapušča stene KC in hodi na lov za ...

Mare1! Jaz bom najbrž na D (isto nadstropje) samo upam da boš ti kaj mobilen, ker jaz bom bolj težko prišel do tebe vsaj v naslednjem tednu še. se slišiva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi tenx.... in ko bo spet cajt ti pridem tezit za pijaco. :wink: :lol:

Dave jutri odhaja domov za en teden in ne v laško po eno flaško infuzije na dan, kot sem včeraj napisal saj vaše osiguranje zahteva predračun rehabilitacije zdravljenja v laškem. Zato sem ob tej izjavi vprašal Dawe če so mogoče zahtevali tudi predračun za prevoz s kraja nesreče in zdravljenje v bolnišnici. Pa sva se samo smejala. Sicer pa je rekel da bo v predračunu zajeta tudi večerna spremljevalka če že hočejo imet predračun naj bo vsaj pošten. Mislim vaše zavarovalnice za zjokat. Sicer pa mislim da v obratnem primeru ne bi bilo nič drugače mogoče lahko še slabše.

Meni pa je obljubljeno da se čez kako uro vračam med svoje dobre sestre na staro travmo oddelek D za sobo pa vprašajte tam oz jo napišem v bližnji prihodnosti.

Ker pa se jutri Dave poslavlja od naše družbe sem včeraj naročil drugega forumaša da mi bo delal družbo. Mare1 si je prišel znebit nekaj železa v stegnenici in mi bo kakšen teden delal družbo na stari travmi.

Se vidimo na stari lokaciji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O shit :cry: :cry: :cry: ! 14 dni me ni, evo... Ampak globoko verjamem da bo še vse OK, boš videl :!: :!: :!:

Upam, da mi bo uspelo zdajle do konca sestavit tole butatsto mašino, ki me, khm, spolno zlorablja že celo popoldne in bom prihitel na vsaj kratek obiskec. Fino, da si spet na stari lokaciji!!!

*************************

Hua, končno, ratalo je - gajba dela!!! Sem že na poti!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre pol ure sem že na stari dobi lokaciji. torej po novem -starem me najdete na stari travmi pritličje D oddelek soba 13. Tudi sobo sem dobil isto pa seveda sestre. Upam da še kakšna študentka tud še dela.

Lepo se mejte jaz že precej boljše volje.

AAAAA???? :shock: Študentke? :P Hanzi, prec, ko bom imel mal cajta, pridem naokrog. Ti pa, prosim lepo, tule obveščaj o "zasedbi"... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No suzuki tebi je res uspelo včeraj še priti do mene. Upam da nisi bil preveč spolno zlorabljen.

TRANSALP danes sta bile dve cel dan. Tako veselo pritiskam na zvonec da se že bojim da ne bi pregorel. Za naprej pa ne vem. Ti se kar oglasi bomo že kakšno našli tudi zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

TRANSALP danes sta bile dve cel dan. Tako veselo pritiskam na zvonec da se že bojim da ne bi pregorel. Za naprej pa ne vem. Ti se kar oglasi bomo že kakšno našli tudi zate.

Hanzi, ti kar skuri tisti zvonec. Saj sem štromar - bom že zrihtal zadevo. Pa še en ornk fršterker bomo dal na zvonec, da bojo punce ja dobro slišale, da je zbor pri tebi v sobi... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se za obisk in skrajšanje popoldneva naslednjim forumašem in vztrajnim motoristom ki tudi današnje lepe politične nedelje niso posvetili samo politiki ampak tudi motorčkom pa mogoče kakšnemu kozarčku dobrega vina.

Climber in Climberino, Gregs in Alla(?),Uti in Lindau, Bladzo in Ana. Sem še koga pozabil. Upam da ne.

Upam da ste imeli dobro večerjo oziroma kosilo in seveda da vas ne zebe preveč saj ko sonce ne sveti več sploh ni več tako toplo kot takrat ko sveti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se bo danes morda kdo oglasil pod mojim oknom in zapel kako serenado v stilu VRUUUUUUMMMM,VRUUUUUUUUUMMMM,POK,POK, preden se dobite v OLP oz OTP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, jaz že dolgo o tebi berem, pa te še lepo pozdravim! In seveda želim, da te tudi spoznam, po možnosti čimprej izven zdravstvenih ustanov!! Torej naj gre vse v redu in po sreči! BMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bom obrnil 5 list na koledarju :cry: zato najbolj pridne čaka tekoči zmaj. :lol:

Kdor prej pride prej melje pozni pa morda nikoli! :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No skoraj po dveh tednih ni bilo nikogar ki bi osvobodil moje divje živali.

Danes je na obisku DTW in sva se odločila da jih bova nekaj pa midva spustila na svobodo. Vam je pa lahko žal; Če pridete v kratkem boste imeli tudi vi možnost spustiti kakšno divjo žival an svobodo. na izbiro je Kozel in Zmaj. :D

:?: :?: :?: Hanzi, pridem na obisk :!: Če te bodo ogrožale kakšne divje živali, jih bova potolkla in pojedla SKUPAJ :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa v bolnice spuščajo divje živali. Aja že razumem VIP (veze i poznanstva). Upam, da se pocajtaš do spomladi. Hanzi, kaj je pa z motorjem? A je tud kaj nastradu? A boš zdaj kaj druzga nabavu?

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto totalka, motor totalka, in leva noga pod kolenom totalna totalka.

Za motor so za lanski crash rekli da je totalka pa so lanske poškodbe v primerjavi z letošnjimi samo praske. BMK(boli me k)za motor bolj me skrbi za nogo kdaj bo spet sposobna prestaviti v prvo prestavo oziroma stisniti sklopko pri avtu. Počasi se bom moral sprijazniti da tega leva noga ne bo naredila niti v prihodnjem letu :cry:

Glede motorjev v prihodnosti bomo pa videli kdaj bodo prišli na vrsto ker počasi bi se rad na svoje noge postavil tako in drugače in je zelo odvisno kam me bo peljala življenska pot.

Ker pa je motor res pošteno razbit, ga bom poskušal vsaj še nekaj let uporabljati sicer ne za vožnjo ampak v druge namene :D :twisted: . Upam samo da ni tudi mašina preveč poškodovana! :evil:

Za spuščanje divjih živali v bolnico ni potrebnega nobenega VIP ker če jim ne daš kakšnega strupa nimajo praktično nič proti. Seveda pa jih ni dobro imeti 270 kot jih je imela ga. Močilnik :twisted:

Pridi pa bova kakšnemu našla bolj topel dom kot ga ima sedaj! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!