Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Vsem neučakanim moram predčasno uresničiti želje, že tako sem komaj prepričal Ice da mi je vrnil topic v prvotno stanje za kar se mu zahvaljujem! No tole pa je bilo včeraj objavljeno na Radiu Hit ob cca 11.10! Sem imel preklemansko srečo ker mi je 5 minut po tistem ko sem poslal po mailu, internet crknil kot večini včeraj! :evil:

V četrtek 23. je minilo pol leta ko sem zamenjal domačo sobo za sobo v

bolnišniči!Naj se ob tem trenutku zahvalim vsem,ki so mi zadnje pol leta stali ob strani in me vzpodbujali ob mojem zdravljenju, ki še vedno traja! Naj jih nekaj izmed njih naštejem: Mojca Kuhar, Srečo Nahtigal, Stanka Slabanja, Urgentni službi ZD Domžale, vsem ostalim ki so mi pomagali na kraju nesreče pa se jih ne spominjam, ter na to osebju KC Ljubljana! Posebno zahvalo si zasluži osebje D oddelka travmatološke klinike s katerim si zadnjih 5 mesecev izjemno dobro razumem! Upam da bodo mojo nogo čimbolj približali stanju kakršna je bila pred pol leta pa kadarkoli že to bo! Naj se zahvalim še vsem ostalim ki me redno

obiskujejo: Punca Monika in brat Maksi, sorodniki, sovaščani ter moji

prijatelji s foruma motosvet.com: Ana, Bladzo, Lucky, Perla, Suzuki in ostali! Na koncu naj se zahvalim še tistim ki so mi pomagali da sem online lahko tudi v bolnici: Boštjanu Robežniku in družbi Mobitel, Tomažu Lukmanu in reviji Mobinet, Matjažu Hočevarju, Borutu Mavcu in vsem ostalim!

Hvala za objavo in lep pozdrav!

Janez-Hanzi iz Sela pri Ihanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kopija iz nesrec II:

smeško

Član

Član od: sreda, 18.09.2002 22:43

Objav: 435

Kraj: KR

Objavljeno: 26 jan 2003 13:01 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Stric Ledenko - samo eno vrašanje (ne da se mi brskat po prejšnjih temah ), zanima me kolikokrat si lansko sezono ležal na tleh, glede na to, da narediš veliko kilometrov...

(čist tko me zanima)

_________________

v preteklem letu nisem dosegel nič, obljubim pa, da se bom še naprej trudil v tej smeri...

Nazaj na vrh

Ice

Moderator

Član od: četrtek, 10.05.2001 11:19

Objav: 9277

Kraj: Graz,A

Objavljeno: 26 jan 2003 14:32 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

klimbra je napisal:

Ice je napisal:

1x - in se to je preveckrat.

Torej za lani velja......PRVIČ,ZADNJIČ IN NIKOLI VEČ?????????????

Naj to velja tudi letos.........seveda brez prvič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nope.... vse skupaj sem se zlozil cca.5x v karieri - vedno z manjsimi poskodbami (tok tok tok); z samo eno totalko in se ta je bila samo ekonomska.

_________________

Consecutive progressions of fuck-ups:

SNAFU - TARFU - FUBAR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi naša familija je romala k Hanziju, kot smo obljubljali že dooolgo... Ob tej priložnosti se zahvaljujem Hanziju, ker je dal hitro dva pirčka na hladno... Sledi foto-dokument :)

PS: Hanzi je tisti v postelji :), SymRu pa tisti zraven onega v rdečem brezrokavniku :)

pri_Hanziju.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hanzi v petek, pridem v Lj. Poskrbi za lepo vreme, da bova lahko minice na ploscadi pred UKC-jem opazovala. Tam po sedmem piru pa tud vsako nalajala :D :D .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi!

Sem dokaj svež na Motosvetu in ti še nisem imel priložnosti izraziti pozdravov.

Mi je bmw povedal, kaj se ti je zgodilo in ob takšnih stvareh spreleti srh vsakega motorista - ni važno kako debelo kožo ima.

Želim ti čimprejšnje okrevanje in tako da veš: imamo te v mislih, ko smo na cesti in bomo tudi zate naredili kilometre :arrow: v upanju, da se nam kmalu pridružiš.

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DTW: Upam da nama ne bodo dali nagobčnika pol gor :twisted: pol sva pa tam kje rni muh. Sicer pa bom poskušal poskrbet za vreme čeprav za v četrtek nekaj obljubljajo sneg :shock:

Mustang: Ti se kar nared kak km več še za mene če pa se boš kdaj mimo KC pelu pa se daj bolj počas da če bom slučajno zunaj da te lahko ustavim ne pa tko kot v nedeljo Fistro s čisto novim Z 10(1000) mimo pršfasu da tud če bi se na cesto pred njega zapelu me nebi porajtu :? Ampak enkrat ga bom že okur.u zato potezo. se bo že oglasu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dokaj svež na Motosvetu in ti še nisem imel priložnosti izraziti pozdravov.

Tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje, :wink: ter hiter povratek v ta naš lajf :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jutri zvečer bom po 268 dneh ponovno v domači hiši.

Upam, da me čez vikend ne boste preveč pogrešali če pa se vam bo zelo kolcalo po meni pa sporočite pa bomo kje kaj spili :roll:

Lepe praznike pa kak jajc lepo spremenite v pirh 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, tudi jaz ti želim lepe praznike in veselo barvanje pirhov. Po 268 dneh spet domov, čeprav le za vikend, res ni kar tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H A N Z I ---------------- E J TO SE PA ŽE LEPŠE BERE , da ti že odhajaš na dopust . Privoščimo ti ga iz vsega srca , vrjemi .. VESELE PIRHE IN VELKO NOČ - UŽIVAJ,,, NAJ TI SONČEK SVETI VSAK DAN . En kanček bi ga delili s tabo .. Pozdravček tudi Moniki.

Mare 1 :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, ker greš na dopust, me zelo veseli. 268 dni bi meni spilo mozak do fula, ti pa kar vesel...huuuuh...

Zato: Trdi hren, sočno šunko, vesele pisanke in ostale dobrote.

ajh.jpg

Pa izkoristi priliko, pa se najej dobrot, ki ti jih verjetno v KC ne privoščijo.

BTW, dobš tam tudi dunajskega z pirejem, faširane rezke, purana z gobicami + smetano, itd???

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, naj ti bodo prvi pirhi v novem življenju okusni, lepi, in, predvsem naj ti teknejo v lepem domačem okolju. :) :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so moji "predgovorniki" ze vse povedali in tisti za menoj bodo tudi se klobasali.... stari drzi se in uzivaj. :wink: :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za lepe želje.

Sicer pa bom kar malo leteči tko da če me bo kdo doma iskal naj prej preveri na GSM če bom doma. je ogormono stvari za uredit po 10 mescih 8) :lol:

elbarto: veš da hren mi pa res paše. so mi ga nekajkrat od doma prinesel da sem si lahko nos mal prepucu.

AlterMann: prej preveri po telefonu če bodo moje krave tud v Špašnk. če bodo dobro pazi ker so tvoje bolje rejene in lahko zagazijo v močvirju. S kom jih boš pa pol ven potegnu. Pr nas doma mamo samo bika s 60 konji. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi :lol: KonČnO :wink: A ne!?! ---> Uzivej! Pa debel hren in vesela jajca ti zelim.

Al kako se ze rece..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi,ne pozabi,

rok za uveljavljanje subvencij-poteče 30.aprila... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Hanzi ne obupaj!!!!!!!!!!!!!!

S tabo smo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FAQ... :? :? :?

Ah, daj no, Hanzi, saj Novak ni čisto resno mislil. Nismo s tabo. Ne vsi. Ne ves čas 8) Novak, ne špegaj skozi ključavnico :!: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Hanzi se je vrnil med vas in že več kot 5 ur bere 129 aktivnih tem pa je šele do svoje teme prišel. :? :lol:

Upam da ste se imeli vsaj tako dobro kot jaz za praznike. Upam, da vse skupaj ponovim za 1. maj takrat bomo potegnil še za en dan več 8)

Altermann: Upam, da sta imela lep konec nedeljskega popoldneva in da si spravu svoje kravo s "špašnka" :? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!