Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Hanzi

Za okol šterh lohk zaviješ enga unga k ogen bruha  

u tisto lušno želatinasto dekco, d se bo mal skuleru.

Že zavijam v dekco da ga ne bo preveč zebel ko je zunaj tak mraz in že skoraj sneg pada!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob šestih dobim telefon od doma in zvem in mi sporočijo da je v vasi eno samo tuljenje siren. Skratka novica o crashu. Sem si rekel v redu. Ista cesta na kateri sem imel jaz crash en ovinek pred mojim(cca 200m) kaj hujšega ne more bit glede na to da je lokalna cesta in da nikoli v zgodovini ni bilo na tem odseku kakšne hujše nesreče.

Potem pa po TV zvem da sta dva mrtva in bog ve koliko je še ranjenih. Skratka malo sem žalosten kljub temu da sem imel popoldne na obisku Altermann-a ki je v svoji mladosti živel ravno na sredi med mojo in današnjo nesrečo in sosede ki so neposredni sosedje nesreče - pred njihovim pragom in kolega ki je od nesreče oddaljen 100m. Ma da znoriš si bom še kar en pir odprl. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob šestih dobim telefon od doma in zvem da je v vasi eno samo tuljenje siren. Skratka novica o crashu.....l. :cry:

Dons sm šou pogledat kje je to blo.

To je blo 10m stran od tistga jabolka

o katermo sva se popoldne pogovarjala

v smeri proti tvojmo ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No skoraj po dveh tednih ni bilo nikogar ki bi osvobodil moje divje živali.

Danes je na obisku DTW in sva se odločila da jih bova nekaj pa midva spustila na svobodo. Vam je pa lahko žal; Če pridete v kratkem boste imeli tudi vi možnost spustiti kakšno divjo žival an svobodo. na izbiro je Kozel in Zmaj. :D

Hanzi = mož beseda :D :D Malo mi je manjkalo pa bi se še pijan kotalil ven iz travme.Hanzi upam, da se čimprej spet vidiva :D

lp DTW

Ja res kar nekaj ubogih živali sva spustila na svobodo in mislim da niso imele nič proti svobodi. upam da bova spet kmalu kaj ponovila! :D :twisted: :wink:

Altermann: včeraj zvečer sem malo bolj podrobno gledal tv zvečer pa sem mislil da je bilo vse skupaj bolj proti ovinku. Se bova že nekako zmenila ob kakšni svobodni živali prihodnjič! :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš živali skrite v omari, pod deko, kje drugje, ti jih drugi noter švercajo (ko v vojski) ali jih imaš tam z vednostjo ljudi v belem?

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hanzija sem obiskal 10.1. Izgledal je dobro, bil je nasmejan in povedal, da mora po navodilih zdravnikov dvigovat levo nogo. Pri tem mu pomagajo pridne fizioterapevtke. Da ne bo pomote svojo levo nogo mora dvigovat. Seveda se zmeraj neguje svoj zivalski vrt, kar sem tudi osebno preveril. Za podrobnejse informacije pa vam predlagam, da ga obiscete.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi is back! :D 8)

OOOOOOOOOOOO Haaaaaaaaanziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii WB

Pa kje hodiš stara sablja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi is back! :D 8)

Hanzi, lepo da se te spet bere.

Če bomo kaj preveč naklobasal, pa kar zbriši.

Pa ne preveč, da ne bo ročonalnik pregoru.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, srce, lepo te je spet videti na forumu... Se ta vikend kaj oglasim pri tebi, pa Moniko lepo pozdravi!!!!

LP, Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi is back! :D 8)

with a litle help from Hotschko (ta teden pacient KC ) ... da pristavim svoj lonček :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

with a litle help from Hotschko (ta teden pacient KC ) ... da pristavim svoj lonček :)

A jest sem pa luft? :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si mi zemčo. :?:  

A te kej usta bolijo, k si mogu tolk cajta tih bit. :?:  

Popoldne pridem mal žvalce pobožat. :D

Pridi v dvoje je lepše! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večini udeležencev ki pristavljajo svoje lončke sem se zahvalil nekje drugje in tega ne mislim ponavljat! Že tako se stvari tolikokrat ponavljajo da kar glava boli ko ugotoviš da imaš 500+ aktivnih tem pa še čet pa še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jest sem pa luft?  :lol:  :lol:  :wink:

Ne Lucky, ti si zakon ... 8) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus Hanzi! :D

Naj ti tudi jaz voščim dobrodošlico! Pa moram reči, da nam je bilo kar nekako dolgčas tu gor brez tebe :) :wink: več pa ob priliki ONLINE :)

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, kot veš me že dolgo časa ni redno na netu in za tebe sem zvedel pred kratkim, a šele zdaj sem dojel da je stvarful resna. FAK !

Vsekakor ti oba z Mariči želiva, da se čimprej pobereš in vrneš v normalno življenje!

God Luck

lp

Uzzy@Mariči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mineva pol leta odkar sem vam dal povod za odprtje tega topica! :cry: Upam da bom čez pol leta imel ta računalnik kje drugje kot je sedaj če pa ne bo pa poskrbite da se mi ne bi kdo pridružil! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mineva pol leta odkar sem vam dal povod za odprtje tega topica! :cry:  Upam da bom čez pol leta imel ta računalnik kje drugje kot je sedaj če pa ne bo pa poskrbite da se mi ne bi kdo pridružil! :evil:

:shock: :shock: :shock: :shock:

Kak ta cas hitr bezi, ne ga srat, sej se pocas tud dalec pride.... :? :x :)

Hanzi, ko bos cez deset let razlagal potomcem kak je blo, te bojo mel za carja :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mineva pol leta odkar sem vam dal povod za odprtje tega topica! :cry: Upam da bom čez pol leta imel ta računalnik kje drugje kot je sedaj če pa ne bo pa poskrbite da se mi ne bi kdo pridružil! :evil:

23. je slab dan v mesecu. Houg. Tudi jaz "praznujem" danes 5 mesecev od nesrece. Houg. Bil slab dan za umiranje. Houg govoril sem. Hanzi zivali cuvaj. Manitu je govoril. Houg.

lp DTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi.

Pravkar sem te poslušal na Hit-ovi odprti liniji.

Lepo. Daj to objav še tle, za tiste, ki niso slišal.

Ja jst bi tud rad slisu (bral) :oops: :?:

Za kaj se je pa slo, sm ze zlo firbcn :roll: :wink: :D :D :D

Sej bo Hanzi povedu, a ne :?:

Misliš? :twisted: Bom jutri, moram še veliko včerajšnjih postov prebrat! Kaj objavim vse al sam tist del ki se motosveta tiče! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar vse, ker je res dobr napisan,

poleg tega se mi pa zdi to tako lepo

in je vsakomur lahko za vzgled,

kakšni naj bi bili medčloveški odnosi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš? :twisted: Bom jutri, moram še veliko včerajšnjih postov prebrat! Kaj objavim vse al sam tist del ki se motosveta tiče! :roll:

Vse!!! Ne nas klele rajcat pol pa se sprasevat kaj objavit :roll: :wink: :mrgreen:

Cakamo :D 8) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam da vsak še ene 10 postov nabije pol pa bom objavil :twisted: Objavo bo treba zaslužit :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!