Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

No sedaj pa sledi malo bolj obširno poročilo zakaj me zadnja dva meseca in pol ni bilo nič na MS.

Sicer večina vas že ve zakaj, pa naj vseeno napišem kako dlakocepsko malenkost.

Po čudovito preživetem weekendu v Dolomitih v družbi Suzukija, Mareta in Rudeta ter prevoženih nekaj manj kot 1000km ki jih bo treba čimprej ponoviti vendar najbrž z avtom se naslednja dva dni kar nisem mogel ločiti od motorja kot bi nekaj sumil. Res da sem imel dopust vendar sem kljub dežju kar nabijal km v okolici Lj. In glej ga zlomka. V torek zvečer se peljem proti Domžalam in 1km od hiše pred desnim ovinkom zagledam yugota ki se pošteno po mojem pasu pelje meni naproti. »Nekaj časa

ga opazujem« če se misli kaj spraviti na svoj pas. Ker ni nič kazalo na to, motor podrem čisto v desno. Vendar ker mislim da me voznica ni niti opazila dokler ni počilo, sem zapel v njen sprednji vogal yugota. Po moji mišljenju me je potem samo še vleklo v avto dokler nisem odtrgal blatnika razbil prednje steklo in yugota razbil po celi levi strani me od njega odbije čez pločnik v travo, yugota pa potegne še bolj na mojo stran dokler se ne ustavi v robniku pločnika. Na srečo sem ostal pri zavesti, pri meni so bili takoj bližnji sosedi, samo moja leva noga pa ni kaj preveč dobro izgledala. Sosedje so takoj poklicali rešilca ki je zelo hitro prišel. Pred prihodom rešilca pa se je slučajno mimo pripeljal neki zdravnik, in ko je videl v kakšnem stanju sem mi je hitro nekaj dal. Od tistega trenutka naprej se naslednjih treh tednov ne spominjam več razen bolj ali manj lepih sanj.. V CIT-u so me namreč zaradi bolečin namerno držali v komi. Potek zdravljenja si pa itak lahko preberete na začetnih straneh tega topica.

Naj se na tem mestu zahvalim motosvetovcem, ki so najprej bodrili Moniko kasneje pa še mene in mi vlivali poguma in volje do življenja v mojih najtežjih trenutkih življenja dosedaj. Upam da bom lahko na kakšen način kdaj povrnil dobroto in obiske v bolnici, ki mi poleg Monikinih največ pomenijo. Ne bi pa vas poimensko našteval ker bi sigurno koga pozabil in mu se morda s tem celo lahko kako zameril. Vsak zase najbolje ve komu so namejne te zahvale.

Ker pa mi je v bolnici začelo postajati dolgčas in ste mi motosvetovci dali idejo za internet sem se odločil da poskusimo. Začetnemu usklajevanju in iskanju najustreznejše rešitve sem se dokopal do telefona z GPRS ki pa zaenkrat še ne dela. Bo treba nekoga za ušesa tam na Mobitelu oz. Svemi. Tako sem zaekrat kar preko navadne povezave in mobitela povezan na internet. Zato bo zaenkrat bolj malo mojih postov, ko pa bo enkrat GPRS pa upam da jih bo več.

Ker pa računalnik katerega trenutno uničujem ni moj se moram zahvaliti določenemu forumašu, ki mi ga je posodil in mi na splošno ureja vse da se čim hitreje dokopljem do spodobnega interneta.

LUCKY HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni kej druzga rect, kot: glede na to, kaj se je na zacetku slisalo o nesreci - cestitke za drugo rojstvo in kot so ostali napisali Welcome Back

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, resnično sem vesel, da te zopet lahko beremo. Še bolj pa bom, ko se zopet srečamo na TOTEM koncu.

Vse dobro in lepo izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer te ne poznam... ampak že ker si motorist mam občutek da se poznamo :D zato... Lepo da je spet vse OK s tabo. WELCOME BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa ne se več po tleh metat... škoda motorja :wink: :D

BE COOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hanzi trenutno preseljen v KC, drugo nadstropje desno, soba dve.

Je, bil v pon. operiran, pocuti se kar dobro. Zaenkrat se ne vedo ali je operacija uspela. Drzimo pesti. :? 8)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. V ponedeljek sem imel prvo operacijo če ne štejemo tiste ob nesreči. Ker pa prestavljena mišica ni imela dobre prekrvavitve so mi v torek še malo žile prestavljali z desne na levo nogo. Zaenkrat kaže da se bo vsadek prijel in zaživel ampak nič pa še ni sigurno. V ponedeljek pa naj bi bilo definitvno znano. Upam da me niso v zmoti držal cel teden.

Mačica sedaj sem še bolj sam kot prej saj sem bil prej v sobi za dva sedaj pa sem v sobi za tri.

Kar se pa kosti in žil tiče. To pride šele v naslednjem mesecu v plan. Zaekrat so samo stegnenico za silo poravnali bistvo me še čaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrrrrr :? :shock: ze ob opisu me zmrazi. upam da je vse OK, se naprej prenasaj tako dobro in da se cimprej vidimo izven KC (malo neugodno mi je celo mimo it), ce pa bom imel kaj casa ko bom kaj v LJ te vseeno pridem pogledat. :wink:

a sestre ti nic druzbe ne delajo? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi.....ma ne me basat.....kaj pa tiste tvoje sestrice...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

A te še pridejo kej obiskat?????????

Ma drži se stari.....pridem takoj,ko bo kaj časa na obisek!!!!!!!

Komaj čakam da grem nazaj na travmo. Tukaj na plastiki so tudi sestre bolj plastične. upam da bo to še ta teden sicer... .

Nič me ne pridejo obiskat. Mi je že res kar malo dolgčas po njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da me bodo pustili še en teden v dvomih in s temi plastičnimi lutkami.

Pa lep dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

upss pa do 7 0 0 sem pririnil.

Hanzi, ti kar rini naprej. :)

Sicer me pa zanima kaj to pomeni, da so sestre bolj plastične. A imajo vse silikonske vsadke in C košarico :P :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni da so same stare k..e, ki ne razumejo nobenega štosa nobena nima časa se s tabo malo pošaliti kot na travmi, košarice C pa kaj še, to je pa spet zajeto v nekem dodatnem zavarovanju, ki pa ga lahko samo plačuješ njegovih pravic pa ne moreš koristiti.

Skratka sestre so olj za en bljek! pa upam da jim ne bo to prišlo na ušesa.

Sicer pa kar je res je res.

Najslabša sestra na travmi je bla boljša od najboljše tukaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operacija ni uspela. Nekaj dkg mojega mesa se danes znšlo v košu za posebne odpadke. Žal. Kako naprej še ne vem ampak zgleda da se bo tole pošteno vleklo. Še enkrat žal.

Ma, beda bedna, da ni vecje. Drzim pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer sem bil pri Hanziju. Neuspela operacija ga je kar malo potrla. Poizkusili bodo znova, tako da sedaj izgleda, da se bo vse skupaj še bolj zavleklo.

Trenutno je v 1. nadstropju, soba 2., plastična kirurgija. (sestre so res bolj tako-tako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kar hudo ko tole berem ... ne obupat, vztrajaj in upaj na vse najboljše tako kot upamo in navijamo zate vsi ostali.

P:S: Mariborski rondo te še vedno čaka.

Pa mogoče kak gsx-r 750 kajne. Lepo to da navijate zame in upate. Kot zgleda se bom moral sprijazniti da me ne bo na NFS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!