Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Ker še nikoli nisem tega potreboval, niti ne vem kako se sučejo cene, skratka na svoji raketi :D moram menat zobnike in ketno, ponujeno ceno za prvovgradnjo (ni to original) imam 155eur, je to dobra cena? :)

 

Cena za prvovgradnjo (DID) je 135 EUR......vse kar je več je čista natega......

Če rabiš pa PM.

 

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa teb did zdrži oz. kakšna in kolk ti je do zdej zdržala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da kej dlje zdrži kot pa danes iz Konjic na Roglo in do Veleja :D :D

 

post-43324-0-69209100-1429813429_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bom moral v kratkem menjat verigo in se nevem odločit katero od DID uzet bom kar tule vprašal..zdaj mam vm..sam ni mi lih nekaj dobra kr je kar hitro odšla po gobe..torej katera D.I.D veriga je najbolša oz se najbolje splača?..hvala za odgovore in Lp :)....p.s zobnika sta še dobra če pa že pa bom tut cel komplet uzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kateri je dober sprej za verigo mazat trenutno imam enega silikonskega v louisu kupljenega pa kar fejst maže zadnjo felno je kaj bolj obstojnega lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni imajo radi suhi sprej PDL. Bolj kot ne stvar okusa, če mene vprašaš tole mazanje in pucanje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem PDL uporabljal zadnja leta. Lani nas je ujel dež in smo vozili cca 400km v dežju po AC (da smo čimprej prišli do cilja). Verjetno tudi moja napaka, da nisem takoj namazal ketne ampak šele dan kasneje, skratka ketna mi je zarjavela in letos jo je bilo potrebno menjati (drugače jo mažem vsaj na 500km). Tudi po testih PDL ni kaj prida ocenjen (motorrad 20/2010), je pa res, da ta sprej ne zasvinja. Letos sem se odločil, da probam Motulovo pasto C5, pa da vidim kakšen bo rezultat (naj bi bila dokaj dobra in tudi ne svinja naokoli), če ne bo OK bom pa razmislil o Scottoiler-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tudi ni bil najbolj všeč, ker se slabše vidi kdaj jo je treba mazat. Kar se tiče flakanja je bil pa še najboljši. Sedaj mažem z navadnim belim in mi je čisto OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno je top motul road al pa factory line.

Ostane na ketni in ne leti na feltno je obstojen tudi v dežju-na daljšem potovanju sem bil deležen več urnega naliva- in jasno vidim

kdaj moram spet nanesti, običajno na 500-1000km .

Na 2000-3000km pa ketno še prej ščistim z temle(ketna je očiščena v 5 minutah,brez da bi osvinjal še meter okoli sebe) in svetilnim pertolejom, zbrišem dokler cuna ni skor čista

in drugi dan nanesem mazilo.

Enkrat do dvakrat letno ali ob servisu demontiram pokrov prednjega zobnika, da ga očistim in to je to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže imam verigo fuč ko vrtim kolo je veriga enkrat ful našpanana pol pa naenkrat ohlapna mam prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže imam verigo fuč ko vrtim kolo je veriga enkrat ful našpanana pol pa naenkrat ohlapna mam prav

Res je, v kanto z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno je top motul road al pa factory line.

Ostane na ketni in ne leti na feltno je obstojen tudi v dežju-na daljšem potovanju sem bil deležen več urnega naliva- in jasno vidim

kdaj moram spet nanesti, običajno na 500-1000km .

Na 2000-3000km pa ketno še prej ščistim z temle(ketna je očiščena v 5 minutah,brez da bi osvinjal še meter okoli sebe) in svetilnim pertolejom, zbrišem dokler cuna ni skor čista

in drugi dan nanesem mazilo.

Enkrat do dvakrat letno ali ob servisu demontiram pokrov prednjega zobnika, da ga očistim in to je to.

motul tako road kot faktory, ne da leti samo na feltno, leti tudi po celi riti motorja, kombinezonu v glavnem od preizkušanih je motul največja packarija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva izkušnja z novo ketno ...... ceu zadn konc motorja usran ... feltna, lev avspuh, še tista leva plastika ob sedežu, tk da ko naslednjič menjam ketno, prvo kar nardim tisto belo sranje od masti al kaj u fabriki napacajo gor dol spravim :). Jo po včerajšnjem pranju, pa tudi vedno do sedaj, razen enga spreja vmes iz lidla :D, pošpricam z https://www.euroton.si/avtodeli/a1-s100-weisses-kettenspray-300ml-a1-s100-belo-razprsilo-za-verige-300ml-p-13796.aspxin nobenih sledi kake pizdarije kjerkol po motorju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno verigo mi priporočate regina did in kje najbolj ugodna še recimo

yamaha xj6

 

kakšno verigo mi priporočate regina did in kje najbolj ugodna še recimo

yamaha xj6

DID 520zvm-x uzam..najboljša pa najbolj vzdržljiva ketna..10% več koči,,7x večja življenska doba..glavnem komplet z zobnikoma te pride 184e..Motopoint adriatik! ;) Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul tako road kot faktory, ne da leti samo na feltno, leti tudi po celi riti motorja, kombinezonu v glavnem od preizkušanih je motul največja packarija.

kvaaaaaaaaaaaa

 

lej ni kej moram verjeti, ampak na mojem in še dveh motorjih , katere vidim ,se ne pojavlja nič od opisanega, ne na feltni ma nikjer razen v pokrovu prednjega zobnika , no ja morda v ščitniku verige ampak komaj omembe vredno.

 

 

 

No ja sej , če bi vsem služila le ena znamka potem bi obstajal le en sprej,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva izkušnja z novo ketno ...... ceu zadn konc motorja usran ... feltna, lev avspuh, še tista leva plastika ob sedežu, tk da ko naslednjič menjam ketno, prvo kar nardim tisto belo sranje od masti al kaj u fabriki napacajo gor dol spravim :). Jo po včerajšnjem pranju, pa tudi vedno do sedaj, razen enga spreja vmes iz lidla :D, pošpricam z https://www.euroton.si/avtodeli/a1-s100-weisses-kettenspray-300ml-a1-s100-belo-razprsilo-za-verige-300ml-p-13796.aspxin nobenih sledi kake pizdarije kjerkol po motorju ;)

 

Hvala za opozorilo.Čaka me prva vožnja z novo verigo,pa sem tudi že razmišljal da bi jo obrisal.Zdaj pa jo bom zagotovo.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaaaaaaaaaaaa

 

lej ni kej moram verjeti, ampak na mojem in še dveh motorjih , katere vidim ,se ne pojavlja nič od opisanega, ne na feltni ma nikjer razen v pokrovu prednjega zobnika , no ja morda v ščitniku verige ampak komaj omembe vredno.

 

 

 

No ja sej , če bi vsem služila le ena znamka potem bi obstajal le en sprej,...

Zanimva ta tema okoli sprejev za verige.Zgleda da je večini važno samo da ne meče okoli,ne pa kako maže samo verigo.Preizkusil sem vse mogoče znamke sprejev,pa se

vedno vračam nazaj na Motul.Če je pravilno namazana ne svinja preveč.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://kettenmax.de/600ccm-did-kettensatz-yamaha-xj6-diversion-rj19-0915-c-16683_16684_170_181_11526.html

 

Jaz sem kupil tu.So mi pa kasneje tu na forumu svetovali tudi ugodnejše rešitve.

 

LP

me pa res zanima kaj bi bila še bolj ugodna rešitev v luisu sem gledal pride okrog 120 e pri naših trgovcih pa se nisem gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!