Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Sam men je ta band res ful zakon že ene 6 let (od takrat k sm začel rock pa to poslušat), sm fan, pa tazadnja cd-ja se mi nista zdela preveč slaba, nad tazadno pa res nimam besed, na srečo mi je sošolc po nesreč gor zapeku tud Die Die MY Darling, da je vsaj nekej od cd-ja :(

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam men je ta band res ful zakon že ene 6 let (od takrat k sm začel rock pa to poslušat), sm fan, pa tazadnja cd-ja se mi nista zdela preveč slaba, nad tazadno pa res nimam besed, na srečo mi je sošolc po nesreč gor zapeku tud Die Die MY Darling, da je vsaj nekej od cd-ja :(

LP by gebre

Sej v tem je trik, ti jih poslusal 6 let - jaz sem zacel cca 84 leta, ko so bli se metalci z jajci (na oko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.. meni je prav zal ampak ne rabis podpirat bande ki so v kurcu, se vedno obstoja miljauznt bendov, ki trenutno delajo super musko.

Npr: In Flames, Children of Bodom, Cradle of Filth, Dimmu borgir, Terror 2000, Soilwork, Falconer, Lost Horizon,......

Čaki mal, no, v kurcu bandi! Naštel sem ti vsaj dva predstavnika, ki sta poleg CoB, CoF, DB krojila ekstremno sceno in sta izginila čist iz bednih razlogov (nesoglasja?). Dokler bend dela super musko, si zasluži vso pozornost, ko pa zabrede, se ga pa ne sme več povohat, če te prav razumem.

Ne mi zamerit, ampak tudi Sweet Sorrow je bil do nedavnega v kurcu, zdaj postaja boljši, ampak dokler ne bo mega dober, ga naj ne bi podpiral, al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.. meni je prav zal ampak ne rabis podpirat bande ki so v kurcu, se vedno obstoja miljauznt bendov, ki trenutno delajo super musko.

Npr: In Flames, Children of Bodom, Cradle of Filth, Dimmu borgir, Terror 2000, Soilwork, Falconer, Lost Horizon,......

Čaki mal, no, v kurcu bandi! Naštel sem ti vsaj dva predstavnika, ki sta poleg CoB, CoF, DB krojila ekstremno sceno in sta izginila čist iz bednih razlogov (nesoglasja?). Dokler bend dela super musko, si zasluži vso pozornost, ko pa zabrede, se ga pa ne sme več povohat, če te prav razumem.

Ne mi zamerit, ampak tudi Sweet Sorrow je bil do nedavnega v kurcu, zdaj postaja boljši, ampak dokler ne bo mega dober, ga naj ne bi podpiral, al kako?

Prav razumes, je pa res, da ko band "zabrede" (npr Paradise lost ali Amorphis) jih prevzame druga skupina fanov.

Tako kot smo bili mi prej nekaterim boljsi kot smo sedaj, je tudi zdaj ravno obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot smo bili mi prej nekaterim boljsi kot smo sedaj, je tudi zdaj ravno obratno.

objektivno gledano, dosti slabši kot prej ne morete bit ... :devil: :lol: B) :yea2: ... (stalnocetrttonaprenizekvokal press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

PRIHAJA ANAVRIN

Anavrin je 7 članska skupina iz Ljubljane, predana malo tršemu kitarskemu rocku.Poenostavljena definicija njihove glasbe je new-age (moderni) rock,

ki ga začinijo energični zvoki saksofona in klaviatur.

Lahko bi rekli, da skupina poseže v precej glasbenih smernic.

V tem času se fantje posvečajo studijskemu delu (končuje se njihova prva plošča)

in montiranju prvega video spota.

Kljub dosežkom, ki so jih že dosegli:

-nastopi v ljubljanskih klubih:Hound dog,Orto,Kra-kra...,

-nastop na festivalu ROCK OTOČEC,

-na festivalu ROCKAJADA so bili pod prvaki in najboljša skupina po mnenju občinstva itd.)

je skupina dokaj nova in neuveljavljena, vendar na podlagi tega kar so fantje že pokazali, ne bodo šli neopaženo mimo nas!

ŠE BOMO SLIŠALI ZANJE!

Več o njih lahko preberete na njihovi spletni strani www.anavrin.org

vidite in slišite pa jih lahko že v petek 17. oktobra na Ptuju v klubu KOLNKIŠTA!

VABLJENI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:

o lej lej

pa se je našlo še kaj zame

...dobra muska mislim...

(čeglih - rock rules)-ampak to je to

may I join the club???

:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

30.10. v Channel Zero na Metelkovi nastopajo legende black metala iz Italije in Norveske (dolga zgodba :) ) ANCIENT, predskupina SWEET SORROW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.10. v Channel Zero na Metelkovi nastopajo legende black metala iz Italije in Norveske (dolga zgodba :) ) ANCIENT, predskupina SWEET SORROW

Hudooo, končno nekaj za moja ušesa in oči! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sm bil u Ortu na FIREBIRDIH pa je blo res kul. Hudo dobr so špilal!

A je bil še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.10. v Channel Zero na Metelkovi nastopajo legende black metala iz Italije in Norveske (dolga zgodba :) ) ANCIENT, predskupina SWEET SORROW

zakaj glih takrat, ko je enduro organiziran

ma sej, oboji ga rijemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotna noc, zene in froca ni doma... koncert IRON MAIDEN..... ko jebe sosede......

OH YES, I WAS YOUNG AGAIN :OK: :OK: :OK:

Mogoče se pa res splača iti v Rio malo pogledat eksotična dekleta :kva1:

Kot zanimivost Rock in Rio se bo drugo leto izvršil tudi v Evropi :yea2:

ROBERTO MEDINA OFFICIALLY CONFIRMS FESTIVAL IN EUROPE

The greatest music festival in the World is now in Europe. The organizer of three editions of Rock in Rio - which enchanted more than 3 million spectators - the businessman Roberto Medina - is taking the trademark event to Lisbon. Between May and June of next year, one week before Eurocup, Rock in Rio-Lisbon will make its European debut. Since January, Medina has been preparing the project and he will officially confirm the event July 16, through a press conference that will gather festival organizers, partners and local authorities.

The site selected for Rock in Rio-Lisbon is Bela Vista Park. The event will be held during five days, from May 29 to June 6, 2004 (May 29 and 30 and June 04, 05 and 06) in an area of 200 thousand square meters fit to receive a total of 500 thousand people (100 thousand people per day), 70 attractions (Portuguese, Brazilian and international acts), totaling 120 hours of shows. Having a structure similar to that of the last edition of Rock in Rio, in January 2001, in Rio de Janeiro, Brazil, the festival will include a World Stage (main stage), Roots Tent, A Better World Tent and Electro Tent.

vir: www.rockinrio.com.br

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotna noc, zene in froca ni doma... koncert IRON MAIDEN..... ko jebe sosede......

OH YES, I WAS YOUNG AGAIN :OK: :OK: :OK:

Si bil prestar za na koncert v Zagreb? B) B) B) Al žena.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: OK, toliko star pa spet nisem, se pa tako vcasih pocutim, ko vidim s kaksno mularijo smo skupaj v firmi.

Drugace pa na koncerte ne zahajam. Se mi zdi, da sem bil samo na dveh. Iron Maiden v LJ :OK: (mogoce '85, sem ze malo pozabil) in pa par let kasneje na Motorhead-ih v LJ :OK: .

Matr, a je res ze skor 20 let? :blink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, js sm šele zdej vidu ta topic :o

Tretjino življenja poslušam metal (6let :) ), za naprej pa nevem če bom še kej druzga :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli ze, fantje ze dolgo niso vec metalci, tako da mislim, da so za v to temo popolnoma odvec.

evo, da se jaz pristavim pisker. vedno bil fan metallice (OK bolj so mi všeč prvi albumi) in ostal tudi po tem. metallica je vedno delala stvari drugače in na novo, nov album mi je OK, niti slučajno ni neka revolucija ampak mene bi bolj razočaralo če bi vstrajali pri "stari preverjeni formuli" in naredili muziko, ki bi bila podobna prejšnjim albumom.

sound je drugačen, pozna se nov basist :OK: , všeč mi je kovinski snare, vglavnem sound je nov in dober (jasno, osebno mnenje). kdor hoče "pravo metallico" ima itak stare albume na razpolago, nov je pač drugačen, tako kot je bila metallica "v mladosti" drugačna, ko je pometla z šminkersko "kao" hard sceno in dala jasno vedet kdo je car!

kot sem rekel, to je moje mnenje, je pa res da sam sebe ne štejem za metalca, rad mam trde kitare in stare mojstre (ampak mi še vedno bolj ležijo druge oblike kot so HC punk (in vse podobne variante) in nu-metal oz. kakorkoli že lahko rečeš vsem oblikam muzike a'la limp bizkit, korn,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja na plati se nov basist ne pozna, ker ni igral na snemanju ampak je igral Bob Rock (in alan ford :) ). Produkcija je res nova, ampak annoying zvok in neslisen bas zame osebno ni dobra produkcija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!