Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Brez heavy-a nebi bilo trasha in brez trasha nebi bilo vsega ostalega,zato imam jaz,ki sem zaradi švercanja muzke čez mejo(ker se tu ni dobilo nič)in poslušanja tresha pred mnogimi leti dobil tud od milice takratne,da ne govorim koliko zapestnic in pasov in ostalega so mi pobrali.

Zame je ves metal zakon pa naj bo bel ali črn,sam da mam enga rajš ko tadruzga. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Poison?

To je pa glam metal,je bl pussy ampak za marat se je pa tanartabol.

Tiste čase ko smo led prebijal z metalom smo temu rekl puding metal dons je pa nostalgija in kerkrat prov paše. :OK:

Every rose has its Thorn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa glam metal,je bl pussy ampak za marat se je pa tanartabol.

Tiste čase ko smo led prebijal z metalom smo temu rekl puding metal dons je pa nostalgija in kerkrat prov paše. :OK:

Every rose has its Thorn :OK:

Za fene je nedavno izšel remaster od Open up and say ahhh...

Še neki bonusi so gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj stalni repertoar. :grim

Same here... :OK:

U bistvu mi je najboljši glasbenik, delč naokol :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, enu vprašanje zate:

Nevem če si bli učeri na ABC kontest #2, ampak, daleč najbulši so bli Forgotten Eden, nardili so žur, prpeljali ogromnu folka(3 avtobuse iz PO), prodali so neki čez 220kart, enostavnu zakon je blu, polna dvorana folka...

Naprej so pa šli tudi Noctiferia, ki so dobru odšpilali, ampak niso nardili pol tolk žura kukr Forgottni...

Publika je izbrala Forgottne, žirija pa Noctiferio. OK...

Zanima me pa: kku tu da grejo iz #1 naprej Sweet Sorrow(če se ne motm ti špilaš tm), iz #2 pa Forgottni IN Noctiferia? A ni blu rečenu da grejo tisti ki jih publika izbere? Zakaj sumim na štuljenje Noctiferie kamor ne spadajo...

Mislm da pr dveh(al treh) izdanih ploščah z dokaj odlično produkcijo nimajo kej iskat na ABC kontestu... Plus to da jih zlu velik folka pozna- bli so na sobotni noči, majo spote, bla bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Homo burekius: Noctiferia gre naprej po izboru zirije... Dejstvo je, da so oni edini, ki nas po profi nastopu odnesejo. Forgottni so po moje neprimerni za kamorkoli. Prisli so naprej, ker imajo veliko prijateljev in to je to.. Glasbeno in nastopovno so zal presvoh.(seveda moje mislenje) Primernost bandov, kdo pride in kdo ne na ABC zal nima veze z mano.

Cisto druga tema:

Danes v Kamniku v Kotlovnici zadnji nas koncert z Bufotom. Na odru bosta oba pevca izmenicno in skupaj ob prehodu na novega vokalista.

Lepo vabljeni.

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25.2.2007 se obeta nastop black metal skupine Dekadent v klubu K4...vstopnine po zadnjih podatkih ne bo, tko d nimate izgovora d nebi prišli. Support bodo Maleficus Angelus + še en band.

Več informacij na...

www.dekadent.si

Dekadent Myspace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25.2.2007 se obeta nastop black metal skupine Dekadent v klubu K4...vstopnine po zadnjih podatkih ne bo, tko d nimate izgovora d nebi prišli. Support bodo Maleficus Angelus + še en band.

Več informacij na...

www.dekadent.si

Dekadent Myspace

24.2. spilamo v Krskem... Ce bo vse po sreci bom probal uletet (ceprav se bojim da bom pozabil :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25.2.2007 se obeta nastop black metal skupine Dekadent v klubu K4...vstopnine po zadnjih podatkih ne bo, tko d nimate izgovora d nebi prišli. Support bodo Maleficus Angelus + še en band.

Več informacij na...

www.dekadent.si

Dekadent Myspace

Ups... popravek...15.2.2007 ....se opravičujem... still....be there! :devil:

Einherjar...ti pa itak d morš pridt pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homo burekius: Noctiferia gre naprej po izboru zirije... Dejstvo je, da so oni edini, ki nas po profi nastopu odnesejo. Forgottni so po moje neprimerni za kamorkoli. Prisli so naprej, ker imajo veliko prijateljev in to je to.. Glasbeno in nastopovno so zal presvoh.(seveda moje mislenje) Primernost bandov, kdo pride in kdo ne na ABC zal nima veze z mano.

In zakaj so Forgottni neprimerni? Ker tebi taka muzika ni všeč, še ne pomeni da drugim ni. Sicer pa nevem zakaj je pršlo tolk folka "navijat" za Forgottne, in tolk manj za že uveljavljeno in oh in sploh dobro Nictiferio?

Mislim da ma recimo 1000ljudi večjo težo od parih, recimo temu bolj usposobljenih(recimo da so glasbeniki) ljudi...

Se pa tudi jaz strinjam s tem da so Noctiferia zelo na nivoju, in imajo dobro muziko in odlično igrajo in vse... In priznam da so dost bolj profesionalni od Forgottnov. Ampak mislim da se bi moralo bolj upoštevat ljudi ku so pač bli na koncertu...

Sicr pa se mi zdijo NOctiferia sploh predobri za it na ABC kontest... Mogoče falim, ampak oni so že bolj ranga "profesionalci"...

Vprašal se pa tebe ker vem da si bolj zraven kot jaz... .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj so Forgottni neprimerni? Ker tebi taka muzika ni všeč, še ne pomeni da drugim ni. Sicer pa nevem zakaj je pršlo tolk folka "navijat" za Forgottne, in tolk manj za že uveljavljeno in oh in sploh dobro Nictiferio?

Mislim da ma recimo 1000ljudi večjo težo od parih, recimo temu bolj usposobljenih(recimo da so glasbeniki) ljudi...

Se pa tudi jaz strinjam s tem da so Noctiferia zelo na nivoju, in imajo dobro muziko in odlično igrajo in vse... In priznam da so dost bolj profesionalni od Forgottnov. Ampak mislim da se bi moralo bolj upoštevat ljudi ku so pač bli na koncertu...

Sicr pa se mi zdijo NOctiferia sploh predobri za it na ABC kontest... Mogoče falim, ampak oni so že bolj ranga "profesionalci"...

Vprašal se pa tebe ker vem da si bolj zraven kot jaz... .) :OK:

Se vedno trdim, da je to vse samo moje mislenje, kar ne pomeni, da imam prav.. Zal sem jih videl enkrat (po mojem spominu, kar ni ne vem kaj), pa vendar sem bil ne-impresioniran... je pa res, da bomo 24.2. igral z njimi v Krskem pa bom lahko videl se enkrat v zivo

Ups... popravek...15.2.2007 ....se opravičujem... still....be there! :devil:

Einherjar...ti pa itak d morš pridt pogledat!

Na vsak nacin bom probal, ampak kot receno... Sam dej me res pls opomni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekadent zares priporočam. Gre za po mojem okusu najboljši ekstremno metalni slo bend. Prej so bili Vigred, pa so se zaradi internacionalizacije preimenovali v naslov enega svojih komadov iz plate Manifestations of seasonal bleeding.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups... popravek...15.2.2007 ....se opravičujem... still....be there! :devil:

Einherjar...ti pa itak d morš pridt pogledat!

Hehe, tudi ob tem datumu en dan prej mi igramo - le da v tem primeru v postojni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, tudi ob tem datumu en dan prej mi igramo - le da v tem primeru v postojni

Kje, kdaj, s kom? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!